Pomysły na prezenty

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 431
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43
Re: Pomysły na prezenty

autor: asiax84 » 25 wrz 2017, 17:56

Jednym z wielu fajnych prezentów są perfumy, które każdy uwielbia, fajne i tanie znajdziesz w perfumerii http://www.dariss.pl/

Asiaczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 16 sty 2015, 18:43
Re: Pomysły na prezenty

autor: Asiaczek » 26 wrz 2017, 12:36

Ja swojemu facetowi kupiłam koszulę fajne dobrej firmy - bo sam sobie przecież nie kupi ;-)
Jeśli chodzi o dodatki do domu na prezent, to już trzeba znać bardzo dobrze gust tego komu to kupujemy, nie zawsze to wychodzi na dobre taki zakup.

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Pomysły na prezenty

autor: karolinamak » 27 wrz 2017, 11:53

Ja dla mamy ostatnio zamówiłam paletkę cieni do powiek na http://alilla.com/sklep/ :) jest zachwycona, bo cienie nie tylko się elegancko prezentują, ale też mają bardzo dobry pigment i są trwałe. Mama zachwycona, a ja zadowolona, że się udało :)

yaska
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:41
Re: Pomysły na prezenty

autor: yaska » 30 wrz 2017, 17:54

Kupiłam mężowi i dzieciakom kilka gier na komputroniku, nawet udało się zdobyć rabat za zakupy przez vip klient, to ich aplikacja.

Awatar użytkownika
tracks
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja 2017, 12:30
Re: Pomysły na prezenty

autor: tracks » 04 paź 2017, 9:45

Sposobów na udany prezent jest cała masa. Wszystko zależy od tego, dla kogo ma to być prezent. Ja np ostatnio kupowałem mojej mamie na urodziny portfel Money Kepper, z którego była bardzo zadowolona. Grunt to trafić z prezentem - portfel akurat jej się przydał, bo jej poprzedni był już dosyć wiekowy.

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Re: Pomysły na prezenty

autor: Adamila021 » 06 paź 2017, 8:34

Ja to uważam ze najlepsze prezenty to te zrobione samemu :) Dlatego moze warto postawić na jakiś swój wypiek? Piekny tort czy ciasto wcale nie beda wyzwaniem gdy zaopatrzycie sie w dekoracje cukiernicze od Sklep Savpol.pl

franca
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:08
Re: Pomysły na prezenty

autor: franca » 20 paź 2017, 7:16

A może tak jak wcześniej ktoś wspomniał warto wybrać fotokalendarze? Zobacz, jakie fajne można zamówić z https://www.cewe.pl/fotokalendarze.html. Trzeba jednak odpowiednio dobrać zdjęcia, by pasowały odpowiednio do pory roku.

builder11
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:48
Re: Pomysły na prezenty

autor: builder11 » 17 lis 2017, 13:57

Oryginalnym prezentem dla dziecka na Święta będzie list od Mikołaja. Dzieci są wtedy zachwycone, tego na pewno się nie spodziewają, więc warto pomyśleć o kupieniu takiego listu. Można zamawiać takie listy tutaj http://www.listymikolaja.pl/. To na pewno będzie dobry prezent.

Elzza
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:23
Re: Pomysły na prezenty

autor: Elzza » 21 lis 2017, 6:53

Jednym z fajniejszych prezentów, jakie otrzymałam kiedykolwiek, było wyjście do restauracji na degustację alkoholu, a dokładniej włoskiej grappy Villa de Varda. Jestem fanką wszelkich włoskich produktów i grappy także. Tym bardziej, że grappa Villa de Varda, jest grappą leżakowaną, o wyjątkowym, eleganckim smaku. Choć nie przepadam za mocnym alkoholami, to w grappie w ogóle nie czuć, że ma ona tyle mocy co normalna wódka.

FranciszekTuchola
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2017, 12:00
Re: Pomysły na prezenty

autor: FranciszekTuchola » 23 lis 2017, 12:06

Ja w tym roku mam zamair zrobić bardziej praktyczne prezenty. Zauważyłem że te wszystkie ciotki i wujkowie cieszą się z rzeczy bardziej użytkowych i bliższych ich sercom. Dlatego też postanowiłem kupić im kosze z łakociami. Myślę, że pomysł fajny. Tak klimatycznie brzmi i ma trochę światecznej atmosfery. Jak znacie jakieś inne tanie gdzie można kupić taniej i podobnej jakości to podsyłajcie. Pozdro

mochol
Aktywny
Aktywny
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:22
Kontaktowanie:
Re: Pomysły na prezenty

autor: mochol » 28 lis 2017, 23:13

Jeśli decydujemy się na elementy dekoracyjne, to warto wszystko naprawdę dobrze przemyśleć. Trzeba bowiem kupić coś, co będzie pasowała. Ja bym postawił też na oryginalność. Sam dla siebie na pewno bym coś wybrał stąd http://sosenkohomedecor.com/index.php?route=product/category&path=112 , ale zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy gustuje w takich niebanalnych rozwiązaniach.

boddekk
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:28
Re: Pomysły na prezenty

autor: boddekk » 09 lut 2018, 11:51

Jeśli szukacie mega pomysłu na prezent dla swojej bliskiej osoby. To polecam bieliznę, https://unikat-comp.pl/ którą możecie zakupić w tym sklepie. Zbliżają się Walentynki to będzie na pewno udany prezent ! :)

GabrielKosma
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 lut 2018, 9:39
Re: Pomysły na prezenty

autor: GabrielKosma » 12 lut 2018, 10:24

A ja jestem tradycjonalistą i kupuje książki;p

Szeregowy30
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 26 paź 2017, 11:53
Re: Pomysły na prezenty

autor: Szeregowy30 » 13 lut 2018, 9:53

A co myślicie o takich oryginalnych pomysłach aranżacji na walentynki walentynkowe dekoracje są to przedmioty czy dekory, które zostaną dłużej z Wami. Osobiście jestem zwolennikiem takich praktycznych prezentów wolę to od czekoladek czy pluszaków. A niektóre propozycję są naprawdę fajne.

Bartłomiej26
Aktywny
Aktywny
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2014, 11:11
Kontaktowanie:
Re: Pomysły na prezenty

autor: Bartłomiej26 » 13 lut 2018, 16:55

U mnie ładnie się spisują ubrania Tommy Hilfiger. Mało kto nie doceni takiej klasyki.
Czas na zmiany!


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów