Nadzór budowlany - sprawdzona firma

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
adam_krakow
Aktywny
Aktywny
Posty: 287
Rejestracja: 11 cze 2014, 15:20
Nadzór budowlany - sprawdzona firma

autor: adam_krakow » 07 lip 2017, 10:31

Dzień dobry, szukam kogoś do nadzoru budowlanego, okolice Krakowa. W internecie jest sporo dobrych opinii na temat Gołkowskiego, ale szukam firmy, z którą ktoś już pracował. Znacie kogoś?

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: Nadzór budowlany - sprawdzona firma

autor: Arinue » 07 lip 2017, 10:39

Ale wiesz, że jak Ci napiszę, że ja mam doświadczenie ze współpracą z Gołkowskim, to dla Ciebie to bedzie dalej opinia z internetu? :) Gołkowski to firma działająca od lat, mają masę doświadczenia z różnymi budowami, nawet z całymi osiedlami. Jak Cię to nadal nie przekonuje, to po prostu popytaj znajomych :)

Ignas87
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 31 paź 2017, 11:02
Re: Nadzór budowlany - sprawdzona firma

autor: Ignas87 » 16 lis 2017, 11:46

Ja mam dobrą opinie o firmie bakskatowice.pl miałem okazję kilka razy korzystać z ich usług i wszystko było zrobione jak trzeba i na czas. Firma baks prowadzi też takie usługo jak: projektowanie termomodernizacji, modernizacji, przebudowy, remontów,przeglądy techniczne budynków,inwentaryzacja budowlana,odbiory mieszkań i domów od Dewelopera,sporządzanie protokołów odbioru domu lub mieszkania,doradztwo na każdym etapie budowy,kompleksowe prowadzenie budów.

Daniel4321
Aktywny
Aktywny
Posty: 116
Rejestracja: 17 paź 2017, 10:17
Re: Nadzór budowlany - sprawdzona firma

autor: Daniel4321 » 04 sty 2018, 11:56

Jeśli chodzi o nadzór w postaci inwentaryzacji to jakiś czas temu miałem przyjemność współpracować z firmą OCENA ENERGETYCZNA BUDYNKÓW, ZARZĄDZANIE Przemysław Boczar. Inwentaryzacja architektoniczno budowlana została z ich strony wykonana w sposób profesjonalny, a przede wszystkim godny zaufania. Jestem właścicielem wspóolnoty mieszkaniowej, dlatego moim obowiązkiem było skontaktowanie się z nimi. :)

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Nadzór budowlany - sprawdzona firma

autor: Agat83 » 17 kwie 2018, 8:58

Polecam akint.pl, służą profesjonalnym doradztwem dla właścicieli, zarządcy i administratorów nieruchomości. W skład ich usług wchodzi m.in. ocena efektywności energetycznej i termowizyjnej, projektowanie wielobranżowe i inwestycyjne oraz kosztorysowanie. Serdecznie polecam

manion
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2019, 1:37
Re: Nadzór budowlany - sprawdzona firma

autor: manion » 26 lut 2019, 15:48

U nas sprawdziło się biuro projektowe z Katowic, Deska Project. Bardzo fajne biuro, zamawialiśmy u nich nie tylko projekt, ale też badanie geotechniczne no i usługę nadzoru budowlanego właśnie. Mega solidni fachowcy, duży plus za kompleksowe podejście do tematu.

Kryspin99
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 21 cze 2019, 8:50
Re: Nadzór budowlany - sprawdzona firma

autor: Kryspin99 » 12 lip 2019, 21:17

W kwestiach nadzoru inwestorskiego budowlanego polecam usługi firmy Struktura w Krakowie. Grupa fachowców, którzy rzetelnie i uczciwie podchodzą do powierzonych im zadań. W kontakcie uprzejmi i życzliwi.

Przemek.Strog7
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 29 cze 2018, 9:11
Re: Nadzór budowlany - sprawdzona firma

autor: Przemek.Strog7 » 25 sie 2019, 19:18

Nadzór inwestorski nad budowami to tylko z firmą - INSBUD ze Stargardu. Firma oferuję takie usługi jak : – kierowanie budową,nadzór inwestorski, odbiory techniczne budynków,
inwentaryzacje budowlane, wykonywanie przedmiarów na najwyższym poziomie.

ArtyrM
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2019, 7:04
Re: Nadzór budowlany - sprawdzona firma

autor: ArtyrM » 13 wrz 2019, 7:08

Nasza firma często korzysta z usług biura projektowego Archime z Białegostoku i jej oferty nadzór budowlany profesjonalnie wszystkiego dopilnują.

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Nadzór budowlany - sprawdzona firma

autor: PrzemekS » 13 wrz 2019, 12:23

Taka sprawdzona firma od ekspertyz i ocen budowlanych, nadzorów odbiorów developerskich, jak i wycen nieruchomości to ekspertyzy.waw.pl To rzetelny, profesjonalny rzeczoznawca budowlany i majątkowy, także warto z jego usług skorzystać. Cenowo bardzo ok.

sague
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 04 lut 2016, 22:20
Re: Nadzór budowlany - sprawdzona firma

autor: sague » 24 lis 2019, 17:03

Ja również korzystałem z usług firmy Insbud, która zajmuję sie profesjonalnie nadzorem inwestorskim oraz kierowanie budowami. Firma jest w swoich działaniach w 100% profesjonalni i warto z nimi współpracować.

evi89
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 15 lut 2016, 0:20
Re: Nadzór budowlany - sprawdzona firma

autor: evi89 » 22 lut 2020, 14:13

Jeżeli nadzór budowlany to tylko z firmą Baks i ja każdemu polecą podjąć współpracę z tą firmą bo są najlepsi. Ja już trzeci raz korzystam z ich usług i za każdym razem jestem zadowolony.

marianliss
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 19 sty 2018, 21:19
Re: Nadzór budowlany - sprawdzona firma

autor: marianliss » 09 kwie 2020, 12:26

My w zeszłym roku korzystaliśmy z pomocy firmy jeżeli chodzi o nadzór budowlany. Nadzór był prowadzony przez uprawnionego inspektora wiec wszystko było przeprowadzone tak jak trzeba.

onthego123
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 mar 2018, 9:20
Re: Nadzór budowlany - sprawdzona firma

autor: onthego123 » 11 sie 2020, 11:50

A może warto pomyśleć o edukacji w tym kierunku, aby być pewniejszym swego ? Jest to bardzo istotne w prowadzeniu budowy.

Klimecki88
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 28 sty 2021, 14:51
Re: Nadzór budowlany - sprawdzona firma

autor: Klimecki88 » 22 cze 2022, 14:49

Temat nadzorów BHP dość mocno przewija się na forach. Wejdź na stronę Pana Łukasza Bobera. Zadzwoń do niego, przedstaw sytuację – powinien Tobie dobrze doradzić i pomóc.


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów