Lampa do salonu

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
sab.re33
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 31 maja 2017, 21:01
Re: Lampa do salonu

autor: sab.re33 » 01 cze 2017, 9:54

Mnie się bardzo, ale to bardzo podoba ta lampa https://podsufitem.pl/product-pol-14405-Its-About-RoMi-Lampa-podlogowa-MELBOURNE-czarna.html, myślę, że by super pasowała do naszego wnętrza :) I już się nie mogę doczekać, aż sobie taką sprawię :D

aga01
Aktywny
Aktywny
Posty: 201
Rejestracja: 20 sty 2016, 13:18
Re: Lampa do salonu

autor: aga01 » 18 cze 2017, 9:55

Szczerze powiem, że nic specjalnego, ale cena oszałamiająca. Ja jednak wolę te co ostatnio oglądałam w Jagodowym Kocie. Zwykłe na drewnianym trójnogu i jak coś to zawsze mogę zmienić sobie abażur i znów będę mogła powiedzieć, że mam nową i kosztują o wiele mniej. Tak się zastanawiam, że chyba kupię jedną dzieciom do pokoju, te abażury dla dzieci są naprawdę genialne, a tak by sie im faktycznie przydała.
agadys

Awatar użytkownika
Andrew76
Aktywny
Aktywny
Posty: 163
Rejestracja: 08 gru 2016, 11:53
Kontaktowanie:
Re: Lampa do salonu

autor: Andrew76 » 07 lip 2017, 11:39

Dla mnie fajnym rozwiązaniem wydają się być takie lampy stalowe stojące. Wyglądają fajnie a i funkcjonalne są :) W tej akurat podoba mi się to, że mogę ją postawić sobie za plecami, a strumień światła i tak będzie padał na mnie od góry. Idealne rozwiązanie przy czytaniu książek.

MagiaSwiatla
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 10 lip 2017, 7:56
Re: Lampa do salonu

autor: MagiaSwiatla » 10 lip 2017, 8:01

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o lampy do salonu, to uważam iż kluczową kwestią jest to jaki efekt chcemy uzyskać oraz jaki budżet posiadamy na ten cel. Polecam zwrócić uwagi na lampy stojące, które będą również typowo dekoracyjne. Możemy pomóc podczas wyboru, zajmujemy się tym na co dzień :)

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Lampa do salonu

autor: Dżasmina » 11 lip 2017, 12:39

teraz to są fajne takie designerskie lampy, że czasem ciężko wybrać coś konkretnego.

Dariusz15
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2017, 10:33
Re: Lampa do salonu

autor: Dariusz15 » 21 lip 2017, 10:38

Ja też jestem zwolennikiem kupnych gotowych lamp. Jakoś balbym się chyba że jeszcze to co zrobie spowoduje jakieś zwarcie

aleksandrace
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2017, 22:29
Re: Lampa do salonu

autor: aleksandrace » 26 lip 2017, 12:57

Ładne. Przy zakupie lampy warto zwrócić uwagę, jak rozprasza światło. Dzięki temu będziemy mieli nie tylko efektowny, ale też praktyczny dodatek do domu.

MagiaSwiatla
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 10 lip 2017, 7:56
Re: Lampa do salonu

autor: MagiaSwiatla » 27 lip 2017, 8:13

Lampy Nowodvorski faktycznie mają bardzo ciekawy design, tak się składa że u nas znajdziecie kilka ciekawych kolekcji oraz modeli, w razie pytań chętnie pomożemy :)

aleks.niz
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 01 sie 2017, 8:52
Re: Lampa do salonu

autor: aleks.niz » 13 lis 2017, 15:24

Porządne lampy mają na elektryczny.com. W przeciwieństwie do wielu innych sklepów oświetleniowych oni tutaj nie handlują tanią chińszczyzną która po roku nadaje się na śmietnik, ale dobrymi markami z dużo większą trwałością. Ja zwłaszcza mam słabość do włoskich projektów, mają fantazje i styl, choćby lampę w swoim biurze mam właśnie made in Italy.

zrodlos
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 31 paź 2017, 10:33
Re: Lampa do salonu

autor: zrodlos » 14 lis 2017, 14:26

Hej. Zastanawiam się nad kupnem tej lampy [więcej na mlamp.pl] :D Co o tym myślicie ?

login__
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2017, 9:57
Re: Lampa do salonu

autor: login__ » 15 lis 2017, 10:21

aleks.niz pisze:Porządne lampy mają na elektryczny.com. W przeciwieństwie do wielu innych sklepów oświetleniowych oni tutaj nie handlują tanią chińszczyzną która po roku nadaje się na śmietnik, ale dobrymi markami z dużo większą trwałością. Ja zwłaszcza mam słabość do włoskich projektów, mają fantazje i styl, choćby lampę w swoim biurze mam właśnie made in Italy.


Szanowny Panie, większość sklepów internetowych z lampami ma w swojej ofercie oprawy tych samych producentów typu Azzardo, Globo. Takie same są też kolekcje z tych firm, a nawet poszczególne pozycje. Dlatego nieprawdą jest Państwa teza. To wszystko marketing i to taki z najniższej półki.
Pozdrawiam :wink:

pomadkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2017, 18:26
Re: Lampa do salonu

autor: pomadkaa » 20 lis 2017, 18:33

Jakąkolwiek lampę nie wybierzecie to pamiętajcie, żeby należycie o nią dbać i ją czyścić. Ja niestety o tym zapomniałam i lampa jest do wyrzucenia :( jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o czyszczeniu lamp, to widziałam na http://sambor-tczew.pl/ fajny artykuł o tym.

mario10
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 27 maja 2017, 21:44
Re: Lampa do salonu

autor: mario10 » 25 lis 2017, 14:44

ja tam lampe musialem najpierw przetestowac. w salonie musi byc jasno a lampa musi swiatlo odpowiednio rozprzestrzenic. a druga rzecz to oczywiscie dopasowanie do stylu wnetrza. zona zarzadzila taka z salonu agaty https://www.agatameble.pl/oswietlenie/lampy-podlogowe/ts-170227f-bk-danilo-lampa-podlogowa-czarna poki co faktycznie sie sprawdza bo jest jasno no i nowoczesnie bo lampa jest tez fajnym detalem dekoracyjnym

BasiaKruk
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2017, 9:31
Re: Lampa do salonu

autor: BasiaKruk » 05 gru 2017, 16:07

Mi się strasznie spodobała ta seria zuma line pop. Moim zdaniem idealnie się nadają do nowoczesnych wnętrz, zwłaszcza do salonu :D

domidal
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 26 paź 2017, 9:30
Re: Lampa do salonu

autor: domidal » 08 gru 2017, 11:17

Lampę do salonu znajdziesz na klusdesing.pl


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów