Malowanie tapety – sposób na odświeżenie ściany

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Malowanie tapety – sposób na odświeżenie ściany

autor: Redakcja » 13 lis 2017, 10:58

Malowanie tapety to świetny pomysł na odświeżenia ścian pokrytych właśnie tym materiałem. Jednak, aby osiągnąć zamierzony efekt musimy zaznajomić się Malowanie tapety – sposób na odświeżenie ściany >>
Redakcja

Rosi
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:51
Malowanie tapety – sposób na odświeżenie ściany

autor: Rosi » 13 lis 2017, 10:58

Przydatne informacje, mogą się przydać, choć osobiście jestem za zdarciem starej tapety i pomalowaniem ściany w ten sposób. Oczywiście i tak trzeba jeszcze wiedzieć, jak to zrobić i jakich narzędzi użyć do malowania: http://toczytam.pl/narzedzia-malarskie- ... znaczenie/ bo przy tym też wiele osób popełnia błędy, które potem kończą się niezbyt ciekawie dla samej ściany.

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Malowanie tapety – sposób na odświeżenie ściany

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 04 gru 2017, 21:46

Szanowni Państwo,

Tapeta może być malowana wówczas, gdy jest w dobrym stanie i nie odspaja się od podłoża. Warto również zwrócić uwagę na wybór odpowiedniej farby do malowania. Polecam zapoznanie się z poradami zawartymi w tekście: https://informatorbudownictwa.pl/porady ... yta-tapeta

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka

ostrow
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 368
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53
Malowanie tapety – sposób na odświeżenie ściany

autor: ostrow » 29 lip 2018, 9:17

w swoim salonie postawiłam na strukturę dekoracyjna magnat style beton, która dodała wyjątkowości i klasy przestrzeni

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Malowanie tapety – sposób na odświeżenie ściany

autor: karolinamak » 17 wrz 2018, 7:33

No tak faktycznie, to proste odświeżenie. Ale nie ma żadnego efektu "wow". My się wzieliśmy za porządne odświeżenie mieszkania teraz i w salonie taki efekt dekoracyjny Silver Sand postanowiliśmy zrobić, może kojarzycie bo to od firmy Primacol. Roboty fakt więcej ale prezentuje się na prawdę pięknie.

fire
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 19 wrz 2013, 9:45
Re: Malowanie tapety – sposób na odświeżenie ściany

autor: fire » 24 wrz 2018, 20:27

myśmy z narzeczonym też w tym roku malowaliśmy stare tapety duluxem easycare. już się nam tak przejadły te kwiatowe wzory że nie mogłam na nie patrzeć (sic). teraz jest przynajmniej ładnie i przejrzyście

wronka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 05 kwie 2017, 12:48
Re: Malowanie tapety – sposób na odświeżenie ściany

autor: wronka » 04 paź 2018, 13:19

Kiedyś widziałam, jak taka pomalowana farba nabrała wilgoci i zupełnie odkleiła się od ściany


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów