Wielofunkcyjne narzędzia

Jak dobrać właściwe izolacje do ocieplenia dachu, jaki materiał izolacyjny wybrać? Wełna mineralna a może styropian?

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Wielofunkcyjne narzędzia

autor: Redakcja » 13 lis 2017, 10:54

Wielofunkcyjne narzędzie Multi-Cutter GOP 300 SCE Professional firmy Bosch z beznarzędziowym systemem wymiany osprzętu. Wielofunkcyjne narzędzia >>
Redakcja

Rosi
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:51
Wielofunkcyjne narzędzia

autor: Rosi » 13 lis 2017, 10:54

Takie narzędzie na pewno będzie bardzo przydatne przy wykonywaniu wielu różnych prac, naprawdę fajna sprawa. Inne narzędzia też mogą być przy tym przydatne: http://poradnikowy.net/narzedzia-budowl ... tosowania/ w budowlance jednak trzeba mieć pewien zestaw przygotowany to znacznie ułatwia sprawę.

robertnowaczynski
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 25 mar 2015, 17:01
Re: Wielofunkcyjne narzędzia

autor: robertnowaczynski » 06 mar 2018, 17:33

A jakaś firma oferująca narzędzia szklarskie?

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 468
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Re: Wielofunkcyjne narzędzia

autor: Kacper Biały » 07 mar 2018, 9:31

robertnowaczynski pisze:A jakaś firma oferująca narzędzia szklarskie?


Polecam Ci kontakt z firm epo z warszawy: epo.pl właśnie jakoś niedawno jeden z moich znajomych kupował u nich chyba wiertła do szkła i coś jeszcze, dokładnie nie wiem, ale na pewno w tej firmie. Z tego co patrzyłem na ich www to mają taką ofertę, która powinna być dla ciebie

romankowicki
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 21 gru 2016, 15:17
Re: Wielofunkcyjne narzędzia

autor: romankowicki » 04 kwie 2018, 13:25

Fajna firma, właśnie dzwoniłem do EPO wczoraj, przedstawili mi ofertę, muszę przyznać, że jak chodzi o narzędzia do obróbki szkła i tak dalej to ofertę mają kompleksową.

karolek256
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 10 lip 2016, 14:32
Re: Wielofunkcyjne narzędzia

autor: karolek256 » 04 kwie 2018, 13:40

Tak ze swojej praktyki mogę powiedzieć, że umiarkowanie wierzę tym narzędziom wielofunkcyjnym. Niby jest to oszczędność przestrzeni i pieniędzy, ale nie zawsze ma to sens. Rozumiem na przykład ideę wiertarko-wkrętarki, bo zasada działania i mechanizmy są podobne. Kupujesz bity do wkrętarki, w razie potrzeby wsadzasz wiertła, zmieniasz tryb pracy i jazda. Ale wszelkie "kombajny" tak jakoś mi się wydają mało stabilne. Możliwe, że to tylko moje wrażenie.

Nikus
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 04 kwie 2018, 8:39
Re: Wielofunkcyjne narzędzia

autor: Nikus » 04 kwie 2018, 14:04

Na allegro widziałem zestawy narzędzi polecam po rozglądać się na allegro! ;)

szymiszymi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 11 sty 2016, 0:13
Re: Wielofunkcyjne narzędzia

autor: szymiszymi » 06 kwie 2018, 10:56

Nie neguję kupowania na Allegro ale często są tam narzędzia dość kiepskiej jakości. Weźmy np. taką obróbkę szkła (bardzo dobry przykład). Materiał jest drogi, dysponując kiepskimi narzędzami można uszkodzić materiał, a nie go obrobić. Wolałbym więc narzędzia z EPO niż z Allegro

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Wielofunkcyjne narzędzia

autor: MichalBudowniczy » 13 sty 2019, 19:58

Ja ponad miesiąc temu zamawiałem nową frezarkę z mbtechnika.pl. Jest bardzo wygodna w użytkowaniu, całkowicie bezawaryjna i dobrze się przy jej pomocy pracuje. Dodatkową zaletą była też niska cena.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Wielofunkcyjne narzędzia

autor: ArkadiuszKrol » 20 sty 2020, 0:07

Możesz także sprawdzić ofertę firmy mechanizacja.pl. Zamówiłem stamtąd narzędzia z napędem hydraulicznym i pneumatycznym. Charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością oraz precyzyjnym wykonaniem.


Wróć do „Dachy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów