ogrzewanie elektryczne?? czy się oplaca??

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Nexo
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 408
Rejestracja: 22 cze 2017, 12:06
Re: ogrzewanie elektryczne?? czy się oplaca??

autor: Nexo » 22 cze 2017, 13:54

asolt pisze:
Nexo pisze:Ogrzewanie elektryczne może się opłacać tylko w jednym przypadku. Należy zastosować klimatyzator firmy Nexo-Jakuszyn z Ronowa. Jest dość drogi ale daje zaskakujące efekty zarówno zimą jak i latem. Jego koszt to około 50 złotych na dom o powierzchni 100m2. Jego ciepło jest tak wydajne że przenika przez ściany i ludzi grzejąc lub chłodząc do białej kości.

Nie dosc ze spamer to jeszcze wypisuje bzdury, jak to zwykle spamer. Ciepło jest wydajne??? to faktycznie super. Inne klimatyzatory mają jak widac mniej wydajne ciepło

Proszę Pana ja nie spamuję, ja dostosowuję się do poziomu 95 procent użytkowników tego forum! Używamy w naszych klimatyzatorach-pompach ciepła, promieniowania mikrofalowego. Niech Pan szanowny raczy wsadzić swoją kiełbaskę do mikrofalówki i odpalić ją na minutkę. Będzie Panu zaiste ciepło jak nigdy! Pozdrawiam!

szari
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2148
Rejestracja: 05 wrz 2013, 9:15
Re: ogrzewanie elektryczne?? czy się oplaca??

autor: szari » 22 cze 2017, 13:55

Tomasz_Brzeczkowski pisze:To kto? Strzeszewski? Koc?

Jak to kto BRZĘCZU!!!?
Tomasz_Brzeczkowski pisze:Przyczyną smogu w Polsce jest wentylacja grawitacyjna

Nexo
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 408
Rejestracja: 22 cze 2017, 12:06
Re: ogrzewanie elektryczne?? czy się oplaca??

autor: Nexo » 22 cze 2017, 14:09

Bądź też moja stara z Rafałkiem.

k.roman
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 07 lis 2017, 19:14
Re: ogrzewanie elektryczne?? czy się oplaca??

autor: k.roman » 07 lis 2017, 19:41

Fajnym rozwiązaniem do mieszkania, które może ograniczyć koszty ogrzewania jest zakup termostatu firmy Ferguso. Zdecydowałem się na jego zakup już dwa miesiące temu, a teraz namawiam jeszcze na zainwestowanie w to urządzenie mojego brata, który ma 60m2 mieszkanie. Dzięki urządzeniu można regulować temperaturę w mieszkaniu czy klimatyzację oraz sprawdzać prognozę pogody :wink:


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 82 gości

Gotowe projekty domów