Kuchnia na wymiar - polecam stolarza

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Marek Chmielewski
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 03 paź 2014, 13:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kuchnia na wymiar - polecam stolarza

autor: Marek Chmielewski » 03 paź 2014, 14:41

Witam,

chciałbym polecić stolarza z Bydgoszczy, z którego usług korzystałem już kilkukrotnie.
Ma naprawdę niewygórowane ceny przy bardzo wysokiej jakości wykonania. Z mebli kuchennych i mebli do sypialni jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobry kontakt i pomoc w wybieraniu odpowiednich rozwiązań i kolorów. Wszystkie szuflady w kuchni mam na Blumie za normalne pieniądze. Nie raz słyszałem gadki innych stolarzy o dożywotniej gwarancji Bluma, która musi kosztować, oczywiście dużo więcej niż naprawdę powinna ;) Nigdy się nie zawiodłem osobiście, nikt się nie zawiódł z moich znajomych dlatego polecam dalej tego Pana. Kontakt do Pana stolarza: 507 952 348. Dołączam zdjęcie mojej kuchni i Pozdrawiam :)
Obrazek

Górski Leszek
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 27 maja 2015, 21:40
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Re: Kuchnia na wymiar - polecam stolarza

autor: Górski Leszek » 28 maja 2015, 22:43

Zajmuję się produkcją MEBLI NA WYMIAR już 10 lat,
w szczególności to meble kuchenne głównie lakierowane,
szafy, garderoby, zabudowa wnęk i meble łazienkowe.
Przy ich tworzeniu używam tylko porządnych materiałów
i gwarantuję ich solidne wykonanie.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny lub na maila.
Wystarczy wysłać na maila poglądowy odręczny rysunek interesującego Państwa
mebla, podać jego wymiary, w przybliżeniu i krótko napisać o oczekiwaniach względem jego
wyposażenia i pożądanych akcesoriów a w ciągu 24 h zrobię jego wycenę.
Zainteresowanym mogę przesłać na maila swoje dotychczasowe prace,
gwarantuję spełnienie oczekiwań, każdy będzie zadowolony.
Górski Leszek tel. 690016610
mail gorski.furniture@gmail.com.
Wykonuję meble na wymiar, głównie kuchnie i szafy, ale także zabudowę wnęk, meble pokojowe, biurowe do salonu

Foresta
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 06 kwie 2016, 18:49
Kontaktowanie:
Re: Kuchnia na wymiar - polecam stolarza

autor: Foresta » 07 kwie 2016, 20:07

Ja tu czytam to nie ma nic napisanego czym zalepić dziurę na ścianie pomiędzy górnymi i dolnymi szafkami. Wpadłem na pomysł układanie glazury. Trzeba tam glazurę ułożyć. I to powinna zrobić moja firma zajmująca się wykończenie wnętrz Warszawa.

Awatar użytkownika
Jula88
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 12 lis 2013, 12:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Kuchnia na wymiar - polecam stolarza

autor: Jula88 » 24 maja 2016, 14:04

A czy ktoś z Was będzie w stanie polecić mi dobrego wykonawce mebli kuchennych z Krakowa?

WojciechKo
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2016, 20:41
Re: Kuchnia na wymiar - polecam stolarza

autor: WojciechKo » 24 maja 2016, 20:58

Mam podobną ;)

Awatar użytkownika
Patrycja_J
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2015, 9:02
Re: Kuchnia na wymiar - polecam stolarza

autor: Patrycja_J » 08 cze 2016, 13:20

W takim razie może weźmiesz pod uwagę Max Kuchnie? To sieć salonów mebli kuchennych i sprzętu AGD, posiadają oni swoje oddziały także w Krakowie. Tutaj znajdziesz więcej szczegółów na ten temat - https://www.maxkuchnie.pl/studia-mebli/krakow.html. Znam ich, ponieważ to właśnie jedno studio z ich sieci zajęło się wykonaniem mebli do mojej kuchni. Robiłam wtedy generalny remont tego pomieszczenia, wymieniałam dosłownie wszystko, począwszy od płytek, po meble kuchenne, lampy i sprzęt AGD. A wracając jeszcze do Max Kuchnie - ze współpracy jestem bardzo zadowolona, bo meble prezentują się doskonale.

marol
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 07 gru 2016, 15:18
Re: Kuchnia na wymiar - polecam stolarza

autor: marol » 02 sty 2017, 16:23

Jeśli chodzi o kuchnie na wymiar to polecam stolarza z Lublina firmę Stolar-spec, super meble kuchenne na wymiar i nie tylko. http://www.stolar-spec.pl/

oliwialiwia
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2017, 13:52
Re: Kuchnia na wymiar - polecam stolarza

autor: oliwialiwia » 09 sty 2017, 14:00

Marek Chmielewski pisze:Witam,

chciałbym polecić stolarza z Bydgoszczy, z którego usług korzystałem już kilkukrotnie.
Ma naprawdę niewygórowane ceny przy bardzo wysokiej jakości wykonania. Z mebli kuchennych i mebli do sypialni jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobry kontakt i pomoc w wybieraniu odpowiednich rozwiązań i kolorów. Wszystkie szuflady w kuchni mam na Blumie za normalne pieniądze. Nie raz słyszałem gadki innych stolarzy o dożywotniej gwarancji Bluma, która musi kosztować, oczywiście dużo więcej niż naprawdę powinna ;) Nigdy się nie zawiodłem osobiście, nikt się nie zawiódł z moich znajomych dlatego polecam dalej tego Pana. Kontakt do Pana stolarza: 507 952 348. Dołączam zdjęcie mojej kuchni i Pozdrawiam :)
Obrazek


Kuchnia przepiękna, nie ulega żadnej wątpliwości!

Malinaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 23 kwie 2015, 9:33
Re: Kuchnia na wymiar - polecam stolarza

autor: Malinaa » 10 sty 2017, 9:34

a może Stokan? widziałam ich kuchnie, warte uwagi
Dla chcącego, nic trudnego :)

Awatar użytkownika
tracks
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja 2017, 12:30
Re: Kuchnia na wymiar - polecam stolarza

autor: tracks » 20 cze 2017, 9:46

Ja polecam firmę EM-Meble. Zamawiałem u nich meble do kuchni w zeszłym roku i jestem z nich bardzo zadowolony. Są świetnie wykonane i dobrze się prezentują. Wszystko było robione na wymiar więc nie miałem problemów ze zmieszczeniem czegokolwiek.

koperek7745
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 28 kwie 2017, 9:36
Re: Kuchnia na wymiar - polecam stolarza

autor: koperek7745 » 10 lip 2017, 10:53

Hej, cześć. Dobrze mi się w sypialni spisują meble które mam kupowane od firmy MJ -
www.fajnemeble.net . Oni produkują rzeczy pod wymiar, mają dostęp do pewnych części, nie skupują jakiś tanich płyt czy akcesoriów tylko bazują na markowych podzespołach i to potem się przekłada na jakość samego mebla. Robią wizualizacje 3D co się bardzo przydaje moim zdaniem, bo można sobie zawczasu ocenić czy o taki faktycznie projekt chodzi klientowi, czy jednak tutaj jest trochę rozjazd między oczekiwaniami a wykonaniem.

kraus95
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2017, 13:35
Re: Kuchnia na wymiar - polecam stolarza

autor: kraus95 » 11 sie 2017, 13:51

Jest koło Wadowic dobra firma robiąca meble na wymiar, chodzi mi o MJ, na stronie fajnemeble.net jest ich oferta opisana. Robili mi szafę wnękową i też meble do jadalni tutaj kupowałem. Na pewno rzuca się w oczy jakość, meble robią wrażenie naprawdę trwałych. Co do estetyki to jest stylowo, modnie, mają duży wybór kolorów i deseni, mogłem sobie dopasować odcień do koloru ścian, żeby to wszystko ze sobą jakoś nawiązywało.

aleksandrace
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 lip 2017, 22:29
Re: Kuchnia na wymiar - polecam stolarza

autor: aleksandrace » 11 paź 2017, 9:55

Ja trafiłam ostatnio na kuchnie na wymiar Gliwice. Przekonują mnie minimalistyczne projekty i właśnie czegoś takiego szukam. Nieprzeładowana i wygodna kuchnia powinna być podstawą każdego domu. :) Dzięki temu można sprawnie pracować i przygotowywać smaczne posiłki dla rodziny.

oremus745
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 2017, 9:45
Re: Kuchnia na wymiar - polecam stolarza

autor: oremus745 » 07 lis 2017, 11:47

Inwestuję w mieszkania do remontu na Śląsku. Od ponad piętnastu lat przy wykończeniu nieruchomości współpracuję z producentem mebli Adolux. Meble kuchenne, a nawet zwykłe biurka wychodzą mi u nich taniej niż w marketach budowlanych. Do tego jest dział projektowy, więc meble współgrają z ogólną aranżacją. Sporo już tego zlecałem i do tej pory nikt się nie skarżył na jakość. Siedzę w branży od dawna i to sprawdzony kontakt. W Świętochłowicach jest oddział stacjonarny z ekspozycją, więc jak masz czas to odwiedź.

Albercik23
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 74
Rejestracja: 19 lut 2017, 19:03
Re: Kuchnia na wymiar - polecam stolarza

autor: Albercik23 » 12 gru 2017, 8:47

Osobiście, jeśli miałbym polecać cokolwiek, to też zdecydowanie byłbym za tym, żeby robić meble na wymiar. Całkiem inna jest potem jakość takich mebelków. Jeśli chodzi o firmy ze śląska (bo widziałem tu kogoś z Gliwic) to Katowice mają fajną firmę, która robi meble kuchenne na zamówienie. nazywają sięhttp://www.vena-kuchnie.pl/ i przyznam szczerze, że już paru moich znajomych korzystało z ich usług i wszyscy byli zadowoleni z tego co wiem.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 111 gości

Gotowe projekty domów