Wyciszenie sufitu? Prosba o pomoc.

Hałas w mieszkaniu czy domu może znacząco obniżyć komfort mieszkania. Straty ciepła przekładają się na rachunki za ogrzewanie. Co zrobić, żeby dom był cichy i ciepły? Jak odciąć się od hałasu i płacić mniej za ogrzewanie? Porady znajdziesz tutaj.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

typer
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2017, 19:34
Wyciszenie sufitu? Prosba o pomoc.

autor: typer » 06 lis 2017, 12:19

Witam serdecznie, dwa dni temu przeprowadzilem sie do zakupionego segmentu (domek szeregowy). Miedzy mna, a sasiadem dzieli mnie cegla (wyciszajaca) silka o grubosci powyzej 20 cm. Przy pracach wykonczeniowych zlecilem wykonanie wyciszenia sciany dzialowej ktora ma okolo 8 metrow, ale tylko do 5 metra z uwagi, ze w dalszej czesci mam kuchnie, gdzie wisza szafki itp (a kuchnie mam dosc waska)., z welny 5cm oraz plyty gk. Pozwolilo to na tyle, ze nie slychac rozmow, telewizora ani innych halasow z wyjatkiem grania na jakims instrumencie (co nie jest problemem) oraz tego co najgorsze, a mianowocie wchodzenia/schodzenia po schodach oraz glosnego chodzenia po pietrze (szczegolnie gdy biegaja dzieci). Mam uprzejma prosbe o jakas porade by zniwelowac te odglosy. Zdecydowalem sie na taki zakup z uwagi na spokoj i cisze, gdyz w bloku nie dawalem juz rady od ciaglych roznych halasow. Na nieszczescie mam juz pomalowane sciany i urzadzone wnetrze, a nie przyszlo mi do glowy, ze moga takie dzwieki od sasiada do mnie docierac. Tak naprawde zalezy mi bym na parterze ich nie slyszal bo sypialnie mam na gorze i juz tam tych dzwiekow tak nie slychac. Naprawde bede bardzo wdzieczny, gdyz od wprowadzki nie daje mi to spokoju.

Wróć do „Izolacje termiczne i akustyczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google Adsense [Bot], Proximic [Crawler] i 26 gości

Gotowe projekty domów