"Rumcajs" Roman Cupiał

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
"Rumcajs" Roman Cupiał

autor: Redakcja » 12 paź 2015, 16:59

Redakcja

jolasia
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2015, 16:04
"Rumcajs" Roman Cupiał

autor: jolasia » 12 paź 2015, 16:59

Witam -chcielibyśmy wraz z mężem ostrzec was przed oszustem
Romanem Cupiałem właścicielem firmy RUMCAJS Z MYSZKOWA.Zaczynaliśmy remont mieszkania wszystko w stanie surowym w tym hydraulika itd.Znalazłam tą firmę w internecie pan Roman przyjechał zrobił pomiary,zaproponował typy grzejników oraz zrobił nam wycenę jego pracy.Wszedł planowo,doprowadził wszystkie rury i powiedział że jak tylko będą gotowe ściany(miał być karton gips wszędzie) to zaraz przyjeżdża podłącza grzejniki i robi całą próbę ogrzewania bo to należy do jego obowiązków.Bardzo miła i grzeczna gadka jednak nie mogło nas być w dniu rozliczenia i poprosiłam teściów aby dali pieniądze za wykonaną pracę.Przemiły pan Roman wyciągnął całą kwotę za nie dokończoną jeszcze pracę i zapewnił że jak tylko ściany będą gotowe od razu przyjeżdża.Ładna bajeczka czekałam cierpliwie 3 tyg.bo powiedział mi że podpisał nową umowę i nie ma teraz czasu więc zapytałam co z moją umową
a on na to że nie podpisywaliśmy żadnej umowy i albo będę cierpliwie czekać albo mam sobie kogoś innego szukać.Moje zaskoczenie i rozczarowanie tym panem było nie do pojęcia dlatego że od tego zależały dalsze prace wykończeniowe poza tym dostał za wszystko pieniądze i do jego obowiązku należało założenie wszystkich grzejników i zrobienie próby całej instalacji.Po 3 tyg.byliśmy umówieni na konkretny termin poczym znów się nie pojawił a ponadto nie odbiera telefonów i nie otwiera drzwi.Zgłosiliśmy to na policji bo jest to zwykła kradzież i lekceważenie ludzi.Ponadto podejrzewamy że nie nie jesteśmy jego pierwszymi ofiarami a dlatego zgłosiliśmy to na policję gdyż chcemy ostrzec innych i zapobiec podobnej sytuacji.Rumcajs czuje się bezkarny....zobaczymy niedługo czy wobec Urzędu Skarbowego również.Ostrzegamy wszystkich uważajcie na gościa bo to zwykły kłamca i oszust.

andrewjola1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2017, 13:47
"Rumcajs" Roman Cupiał

autor: andrewjola1 » 04 lis 2017, 14:13

Witam ! Absolutnie nie zgadzam się z opinią p. jolasi. Usługi , które świadczy p. Roman Cupiał są na najwyższym poziomie. Ponadto nigdy dotąd nie spotkałam się z takim profesjonalizmem. Otóż p. Cupiał uratował całą naszą instalację , którą niestety ktoś wcześniej źle połączył. Przez dwa lata , po prostu marzliśmy, bo żaden inny hydraulik, nie umiał wskazać przyczyn i naprawić błędów montażu. Uważam, że jest to najlepszy hydraulik na naszym terenie(Myszków). Nie dość , że samodzielnie zamawia piec oraz inne materiały, w dodatku robi to taniej niż , gdybyśmy mieli to robić samodzielnie. Pracuje bardzo dobrze i co ciekawe szybko-całą kotłownie wraz z bojlerem , przerobił nam w zaledwie dwa dni .To na dodatek można z powodzeniem liczyć na Niego , w każdej sprawie. Rzetelnie udzielił instruktażu, a w razie wątpliwości , zawsze mogliśmy skorzystać z porady telefonicznej. Nie jest tez prawdą, że bierze pieniądze przed zakończeniem pracy, wręcz przeciwnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług i na pewno będziemy polecać tę firmę wszystkim!Rzetelna i w pełni profesjonalna!


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

Gotowe projekty domów