Jak wybrać rynny na domek ogrodowy

Jak dobrać właściwe izolacje do ocieplenia dachu, jaki materiał izolacyjny wybrać? Wełna mineralna a może styropian?

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Jak wybrać rynny na domek ogrodowy

autor: Redakcja » 01 lis 2017, 20:14

Ogrodowy domek, altana, czy domek na narzędzia to elementy bardzo przydatne w każdym ogrodzie. Podczas ich budowy nie możemy zapominać... Jak wybrać rynny na domek ogrodowy >>
Redakcja

valdeko
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:37
Jak wybrać rynny na domek ogrodowy

autor: valdeko » 01 lis 2017, 20:14

Ja mam dość duży domek, można w nim mieszkać we wszystkich miesiącach oprócz zimy. I zastosowałem system PCV Plastmo. Na szczęście dom nie jest duży, więc zamontowałem to sobie samemu. To system, więc sztuka nie jest trudna, wystarczy dobrze zapoznać się ze sposobem montażu. Rynny sa lekkie, montaż w 2 osoby w zupełności bezproblemowy jest. Ale przy tajkim dachu 50 m2 możnabyłoby zastosować nawet mniejszy system 100/fi75 . http://informatorbudownictwa.pl/porady/ ... onserwacja tu można zobaczyć jak to obliczyć.

bartnik1
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 301
Rejestracja: 17 cze 2014, 11:04
Re: Jak wybrać rynny na domek ogrodowy

autor: bartnik1 » 22 maja 2018, 14:17

Dużo wszystkiego tego co jest niezbędne na pewno znajdziecie też tutaj [Market OBI]
A wybór jest naprawde duży

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: Jak wybrać rynny na domek ogrodowy

autor: seba676 » 06 lis 2018, 9:50

Wiesz co sprawdź również propozycje od https://eblachy.pl/ gdzie znajdziesz szeroki wybór elementów rynnowych i innych do wykonania obróbek dekarskich. Ja zamawiałem u nich różnego rodzaju elementy w tym gąsiory, parapety zewnętrzne itd. i nigdy nie zawiodłem się co do ceny oraz jakości wykonania.


Wróć do „Dachy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów