Obrazy na ścianie

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

iza72
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 22 sty 2016, 10:50
Re: Obrazy na ścianie

autor: iza72 » 20 wrz 2017, 17:36

Alez oczywiście, że obrazy wyglądają doskonale w każdym pomieszczeniu trezba je tylko odpowiednio dopasować. Ja własnie mam zamiar zamówić ten http://www.jagodowykot.pl/shop/obrazy/p ... a-plotnie/ do salonu i może faktycznie zrobimy go w takich antyramach ale bez cegieł.
iza72

Verbena
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 25 wrz 2017, 9:07
Re: Obrazy na ścianie

autor: Verbena » 10 paź 2017, 13:01

Bardzo podobają mi się obrazy na ścianach, ale uważam, że nie do każdego wnętrza się nadają. Jak dla mnie obraz to coś, co należy w jakiś sposób wyeksponować i żeby to zrobić potrzebna jest odpowiednio duża powierzchnia.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Obrazy na ścianie

autor: MichalBudowniczy » 11 paź 2017, 11:12

Moim zdaniem modniejsze są teraz fotoobrazy.

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Obrazy na ścianie

autor: PrzemekS » 19 paź 2017, 16:03

Najlepiej znanych mistrzów ;) albo chociaż ludzi po ASP

Paparoach
Aktywny
Aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 15 maja 2012, 10:08
Kontaktowanie:
Re: Obrazy na ścianie

autor: Paparoach » 20 paź 2017, 8:22

marta_p pisze:Przeczytałam w tym artykule: http://www.e-mieszkanie.pl/a/jak-uniknac-bledow-aranzacyjnych-19138.html że obrazy na scianie w salonie powinny być pwoieszone nieco niżej niż w innych pomieszczeniach, czy rzeczywiście powieszenie ich wyżej niż w zasiegu oka jest dużym błędem aranżacyjnym?

Wszystko zależy od obrazu , charakteru wnętrza , moim zdaniem to nie jest duży błąd, generalnie jeżeli chcesz wyeksponować jakiś obraz to musi on się komponować z resztą
Obrazek
"Mniej znaczy więcej"- Mies van der Rohe

Awatar użytkownika
Marzenka84
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 22 wrz 2017, 11:47
Re: Obrazy na ścianie

autor: Marzenka84 » 30 paź 2017, 14:23

Zamiast obrazu mamy w salonie duża antyramę, do które dokładamy drobne pamiątki naszych podroż np. bilety wstępu, mapki, pocztówki itp., dzieki temu cały czas się zmienia :)

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Obrazy na ścianie

autor: lideropinii » 31 paź 2017, 14:15

Bardzo fajny, prosty pomysł, pozwalający na kreatywne podejście do zawartości.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

KamilaMeble
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 440
Rejestracja: 05 gru 2014, 11:03
Kontaktowanie:
Re: Obrazy na ścianie

autor: KamilaMeble » 02 lis 2017, 11:07

Moim zdaniem taki styl trzeba po prostu lubić, akurat zamiast obrazów chętnie widziałabym na ścianie tapetę w wersji 3D lub ewentualnie beton architektoniczny.
meble z dostawą do domu.

Awatar użytkownika
Marzenka84
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 22 wrz 2017, 11:47
Re: Obrazy na ścianie

autor: Marzenka84 » 03 lis 2017, 10:10

KamilaMeble pisze:Moim zdaniem taki styl trzeba po prostu lubić, akurat zamiast obrazów chętnie widziałabym na ścianie tapetę w wersji 3D lub ewentualnie beton architektoniczny.

Beton nie brzmi zbyt stylowo ;)

Kosmiczni
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2017, 12:20
Re: Obrazy na ścianie

autor: Kosmiczni » 04 gru 2017, 12:38

Wystroj wnetrza jest sprawa bardzo indywidualna. Nie uwazam powieszenia obrazow wyzej za bład. Wlasciwie, osobiscie planuje wystroj mieszkania na wyczucie, a nie na podstawie porad. Mi sie osobiscie marzy cała ściana w salonie zawalona obrazami niemalże od podlogi aż do sufitu :)

Paparoach
Aktywny
Aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 15 maja 2012, 10:08
Kontaktowanie:
Re: Obrazy na ścianie

autor: Paparoach » 04 gru 2017, 12:47

Kosmiczni pisze:Wystroj wnetrza jest sprawa bardzo indywidualna. Nie uwazam powieszenia obrazow wyzej za bład. Wlasciwie, osobiscie planuje wystroj mieszkania na wyczucie, a nie na podstawie porad. Mi sie osobiscie marzy cała ściana w salonie zawalona obrazami niemalże od podlogi aż do sufitu :)

Taka cała ściana w obrazkach różnego formatu naprawdę może wyjść fajnie , zastanów się czy np. gdzieś zamiast jakiegoś jednego obrazka nie dać lustra :) to może być fajne , wszędzie zdjęcia w ramkach , obrazki a w takiej samej ramce gdzieś zamiast zdjęcia lustro :)
projektymodo
"Mniej znaczy więcej"- Mies van der Rohe

GhostMachine
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2018, 11:26
Re: Obrazy na ścianie

autor: GhostMachine » 23 kwie 2018, 11:29

Fotoobrazy teraz są w modzie raczej. Plus można je drukować na płótnie i wszystko tak, że wyglądają całkiem profesjonalnie :D Zobacz sobie zwłaszcza stronkę: https://ara-fotoobrazy.pl/ tam robią wszystko całkiem profesjonalnie :D

Paparoach
Aktywny
Aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 15 maja 2012, 10:08
Kontaktowanie:
Re: Obrazy na ścianie

autor: Paparoach » 26 kwie 2018, 7:21

GhostMachine pisze:Fotoobrazy teraz są w modzie raczej. Plus można je drukować na płótnie i wszystko tak, że wyglądają całkiem profesjonalnie :D Zobacz sobie zwłaszcza stronkę: https://ara-fotoobrazy.pl/ tam robią wszystko całkiem profesjonalnie :D

na płótnie to się maluje a nie drukuje :) a same grafiki są ok ,
"Mniej znaczy więcej"- Mies van der Rohe

FranekM
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 24 mar 2015, 23:16
Re: Obrazy na ścianie

autor: FranekM » 26 kwie 2018, 9:27

Ja akurat wolę prawdziwe obrazy, kupuję na róznych aukcjach albo od młodych artystów.

Paparoach
Aktywny
Aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 15 maja 2012, 10:08
Kontaktowanie:
Re: Obrazy na ścianie

autor: Paparoach » 26 kwie 2018, 9:31

malaka pisze:Ja postawiłam wyłącznie na plakaty. Myślę, że to lepsze rozwiązanie, niż obrazy.

Obrazy nie są złe, plakaty też są fajne, wszystko zależy od charakteru wnętrza.
projektymodo
"Mniej znaczy więcej"- Mies van der Rohe


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Afroda i 33 gości

Gotowe projekty domów