pomysł na sypialnie

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

DesignForma
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2017, 11:52
Re: pomysł na sypialnie

autor: DesignForma » 02 sie 2017, 11:58

Jeżeli chodzi o meble to tak się składa, że od lat się tym zajmujemy, polecam zajrzeć do nas - na pewno znajdziecie meble jakich szukacie :)

Paparoach
Aktywny
Aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 15 maja 2012, 10:08
Kontaktowanie:
Re: pomysł na sypialnie

autor: Paparoach » 01 wrz 2017, 14:29

"Mniej znaczy więcej"- Mies van der Rohe

KamilaMeble
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 440
Rejestracja: 05 gru 2014, 11:03
Kontaktowanie:
Re: pomysł na sypialnie

autor: KamilaMeble » 07 wrz 2017, 8:40

Faktycznie dosyć ciekawa aranżacja, szczególnie z tymi drewnianymi wstawkami co może robić wrażenie. Podłoga to naturalne drewno czy płytki imitujące?
meble z dostawą do domu.

Paparoach
Aktywny
Aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 15 maja 2012, 10:08
Kontaktowanie:
Re: pomysł na sypialnie

autor: Paparoach » 07 wrz 2017, 10:27

KamilaMeble pisze:Faktycznie dosyć ciekawa aranżacja, szczególnie z tymi drewnianymi wstawkami co może robić wrażenie. Podłoga to naturalne drewno czy płytki imitujące?

Tutaj akurat jest naturalne drewno, ale również dobrze może sprawdzić się płytka drewnopodobna jeżeli będzie ogrzewanie podłogowe. Wybór teraz jest ogromny :)
projektymodo
"Mniej znaczy więcej"- Mies van der Rohe

heman
Aktywny
Aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 13 maja 2015, 20:57
Re: pomysł na sypialnie

autor: heman » 26 wrz 2017, 20:41

płytka niby spoko, ale nic nie zastąpi prawdziwego drewna, płytka poza tym jest zimna a drewno przyjemne w dotyku

Kryst78
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 73
Rejestracja: 09 mar 2016, 17:02
Re: pomysł na sypialnie

autor: Kryst78 » 02 paź 2017, 6:50

Szklana mozaika może wyglądać niezle, mój szwagier ma i nie narzeka a w dodatku wygląda to dobrze już po paru latach.

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: pomysł na sypialnie

autor: e-Rzecznik_Magnat » 05 paź 2017, 8:09

Ciekawa i dopasowana do gustów lokatorów aranżacja sypialni to ważny czynnik, ale warto też zadbać o dobry, bezpieczny klimat w sypialni. Zdrowe powietrze, pozbawione formaldehydu zapewni farba Magnat Sypialnie-pokój dziecka. Jej właściwości przyczyniają się do poprawy jakości powietrza w pomieszczeniach.
Więcej informacji znajdziecie Państwo pod linkiem:
[więcej informacji poprzez PW]

05-10-201--25.png


Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik Magnat

Koliberka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2017, 9:54
Re: pomysł na sypialnie

autor: Koliberka » 23 paź 2017, 10:00

moim zdaniem najlepszą dekoracją dla sypialni są narzuty i poduszki dekoracyjne,
kolorowe, stylowe i za niewielki pieniądź można mieć fajne wnętrze ;)
http://koliberek.eu/15-foto-3d

Antologik
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2017, 10:30
Re: pomysł na sypialnie

autor: Antologik » 23 paź 2017, 10:35

Mi się marzy sypialnia w stylu skandynawskim - minimalizm, drewno, biele i szarości, a do tego cała przeszklona ściana - najlepiej z widokiem na góry, ale to już za daleko popłynęliśmy :)

remontujesie
Aktywny
Aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 22 lip 2017, 10:46
Kontaktowanie:
Re: pomysł na sypialnie

autor: remontujesie » 23 paź 2017, 12:41

Najlepiej z jednego okna na góry z drugiego na morze :D
Ja też jestem fanem stylu skandynawskiego z tą różnicą, że drewniane meble a podłoga biała :D Najlepiej coś takiego:
https://www.greenfloor.sklep.pl/pl/p/Qu ... WA-0zl/149

SzymankiewiczK
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 21 mar 2017, 10:13
Re: pomysł na sypialnie

autor: SzymankiewiczK » 25 paź 2017, 17:44

Jeżeli chodzi o jakieś dodatki do sypialni to ciężko doradzać konkretne, bo przecież każdy ma inny gust. A odsyłam Was do tego sklepu - https://desideradesign.pl/kategoria/sypialnia Wiem, że mają naprawdę ogromny asortyment no i też przedmioty w różnych stylach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Ja wychodzę z założenia, że każdy dodatek, nawet najmniejszy zawsze umili wnętrze. Nie lubię takich surowych pomieszczeń, więc jestem jak najbardziej za dodatkami.

felix44
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2017, 6:45
Re: pomysł na sypialnie

autor: felix44 » 25 paź 2017, 21:44

moim zdaniem drewno bardzo ociepla, aczkolwiek ostatnio popularny styl skandynawski jakoś do mnie nie przemawia, może zainspiruje cię artykuł, który znalazłem na blogu - http://www.doomsmoker.pl/remont-w-sypia ... woczesnie/

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 468
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Re: pomysł na sypialnie

autor: Kacper Biały » 25 paź 2017, 23:37

Faktem jest to, że po prostu ostatecznemu wyglądowi pomieszczenia nadaje po prosty farba. Jej kolor, rodzaj, jakość – to wszystko ma bardzo duże znaczenie, stąd lepiej wybrać taką farbę, która nie tylko ładnie kryje, ale również poprawia jakość powietrza. Przykładem jest tu Magnat Sypialnia Pokój Dziecka.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: pomysł na sypialnie

autor: MichalBudowniczy » 26 paź 2017, 11:41

Zgadzam się z przedmówcą.

gtv_1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2017, 22:19
Re: pomysł na sypialnie

autor: gtv_1 » 30 paź 2017, 22:16

Dla niektórych z nas, w jesienne wieczory, to sypialnia stanie się ulubionym miejscem w domu – tu będziemy szukać ciepła i ukojenia. Zamiast górnego światła warto wtedy wykorzystać bardziej dyskretne i subtelne taśmy LED lub oprawy punktowe, umieszczone w zagłówku łóżka, ściennej wnęce lub podwieszanym suficie. Dla tych, którzy cenią sobie klimatyczne oświetlenie doskonałym rozwiązaniem staną się filamenty LED, emitujące bardzo ciepłe, przyjemne i nieco tajemnicze światło. Ich intrygujący design nawiązuje do wyglądu klasycznej żarówki Edisona. To niebanalna propozycja zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacji utrzymanych w klimatach industrialnych.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów