Hale namiotowe

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
LukasMalina
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 71
Rejestracja: 21 kwie 2015, 14:18
Hale namiotowe

autor: LukasMalina » 24 paź 2017, 8:20

Gdyby ktos potrzebował hal namiotowych , magazynowych a także do różnego rodzaju imprez okolicznościowych , to polecam firmę od której kupiłem taką halę na magazyny Ewenta.

michal876
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 paź 2017, 8:35
Re: Hale namiotowe

autor: michal876 » 24 paź 2017, 8:39

a co to za hala jest

Nastka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2018, 12:08
Re: Hale namiotowe

autor: Nastka » 26 lip 2018, 14:54

Hale namiotowe mogą być wykorzystywane zarówno jako prosty magazyn, jak również jako sala balowa. Firma Polidomes constraction proponuje jak tymczasowe tak i stałe konstrukcje. Bankiety, konferencje czy śluby , imprezy plenerowe różnią się oryginalnością wraz z Polidomes construction

Bartłomiej26
Aktywny
Aktywny
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2014, 11:11
Kontaktowanie:
Re: Hale namiotowe

autor: Bartłomiej26 » 10 sie 2018, 15:50

Nie wydaje mi się, żeby to był dobry pomysł organizować poważne wydarzenie biznesowe w hali namiotowej. A co jeśli pogoda nie będzie dopisywała? Zerwie się silny wiatr? Burza? Ulewa? Ja jestem w tej kwestii tradycjonalistą i dla mnie dobra konferencja biznesowa może się odbyć tylko w idealnie przygotowanym do tego hotelu. Z tego, co się orientuję - aktualnie Hotel Nadmorski ma najlepszą ofertę konferencyjną :)
Czas na zmiany!

sarbinian
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 16 sie 2018, 15:29
Re: Hale namiotowe

autor: sarbinian » 07 wrz 2018, 19:57

Na magazyny to hale stalowe najlepsze, namiotowe jak dla mnie to tylko awaryjnie czy raz na jakiś czas. A cenowo? do Commercecon polecam się zgłosić, darmową wycenę zrobią i będzie można mniej więcej się zorientować. Ja jak miałem wybór to się zdecydowałem na stalową konstrukcję właśnie.

Dorota.dorota
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 27 maja 2018, 18:16
Re: Hale namiotowe

autor: Dorota.dorota » 11 wrz 2018, 13:04

Jeżeli chodzi o firmę, która zajmie się budową konstrukcji stalowych od podstaw to firma Stalkon z Wieliszew k. Legionowa takie usługi prowadzi. Firma oferuję montaż różnego rodzaju konstrukcji stalowych oraz między innymi instalacją hal produkcyjnych oraz hal magazynowych.

Megiera85
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 27 maja 2018, 19:00
Re: Hale namiotowe

autor: Megiera85 » 22 paź 2018, 11:12

Dobrą formą od konstrukcji stalowych to tylko w Stalkon. Firma oferuję usługi z zakresu budowy hal magazynowych oraz hal produkcyjnych oraz też wznoszeniem stalowych pawilonów handlowych.

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Hale namiotowe

autor: monikabert90 » 26 paź 2018, 7:28

Jeśli chodzi o magazyny to moim zdaniem lepiej zdecydować się na coś solidniejszego. Kojarzycie taką firmę jak Depenbrock Polska? Na ich stronie możecie się zapoznać z ich ofertą. Działają już oni na rynku od wielu lat, a budowane przez nich hale są nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale przede wszystkim bezpieczne :)

Tomek_Domek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 11 paź 2018, 10:43
Re: Hale namiotowe

autor: Tomek_Domek » 20 cze 2019, 20:12

Mieliśmy takie hale wynajęte. W sumie myśleliśmy żeby kupić nawet na własność, ale przy naszej częstotliwości używania chyba lepiej opłaca się wynajmować. Chociaż szef ciągle się zastanawia nad tym co bardziej się kalkuluje.

Theodor99
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:24
Re: Hale namiotowe

autor: Theodor99 » 25 lis 2019, 11:19

Solidne namioty halowe przeznaczone zarówno do wynajmu, jak i do sprzedaży można znaleźć w ofercie firmy Vigvam z Izabelina. Wynajmowałem u nich już dwukrotnie namiot średniej konstrukcji. Wszystko załatwione od ręki. Przyjechali, sprawnie zamontowali. Interesy z nimi to przyjemność.

Wojciech&Jagielski
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2021, 11:48
Re: Hale namiotowe

autor: Wojciech&Jagielski » 24 lis 2021, 12:04

Obecnie Hale Namiotowe mają bardzo szerokie spektrum zastosowań. Sprawdzają się zarówno jako hale magazynowe, namioty imprezowe, namioty garażowe, hale przemysłowe i wiele innych. Niekiedy są również rozwiązaniem, które z tymczasowego staje się stałym. Każdy element można dokupić lub wymienić, nie potrzeba żadnych pozwoleń itd.


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów