Aranżacja jadalni. Jak wybrać meble i akcesoria do jadalni?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Aranżacja jadalni. Jak wybrać meble i akcesoria do jadalni?

autor: Redakcja » 25 sie 2017, 12:24

Rodzinny obiad, czy przyjęcie dla znajomych wymaga odpowiedniej oprawy. Radzimy jak urządzić jadalnię, by wszyscy... Aranżacja jadalni. Jak wybrać meble i akcesoria do jadalni? >>
Redakcja

kamalka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2017, 12:20
Aranżacja jadalni. Jak wybrać meble i akcesoria do jadalni?

autor: kamalka » 25 sie 2017, 12:24

mnie przede wszystkim zależało żeby stół był z dobrej jakości drewna a nie jakiejś sklejki a o to za przyzwoite pieniądze niełatwo, wyjście okazała się licytacja komornicza http://www.czosnyka-komornik.pl i za ułamek wartości udało mi się wylicytować świetny stół, który stanowi teraz główną ozdobę naszej jadalni

koperek7745
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 28 kwie 2017, 9:36
Re: Aranżacja jadalni. Jak wybrać meble i akcesoria do jadalni?

autor: koperek7745 » 16 paź 2017, 11:41

Genialny stół do jadalni upolowałam jakiś czas temu na promocji w https://lubie.design , polecam to miejsce, dużo niebanalnych rozwiązań dla każdego pomieszczenia. Stół mam Arya, 200 na 100, idealny dla całej rodzinki ;-)

KOSBUD
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 23 lis 2016, 9:29
Re: Aranżacja jadalni. Jak wybrać meble i akcesoria do jadalni?

autor: KOSBUD » 20 paź 2017, 8:34

W jadalni warto również zwrócić uwagę na ściany. Aby nadać pomieszczeniu oryginalny styl proponuję zaakcentować je cegłami. W naszej ofercie dostępne są płytki KLINKIERO [więcej informacji na stronie firmy Kosbud] doskonale imitujące cegły. Doskonałe zarówno na elewację, jak i do wnętrz. Dostępne w różnych kolorach i strukturze.
Z kolei, efekt ciepłego, klimatycznego pomieszczenia można uzyskać dzięki zastosowaniu deski TABULO, która do złudzenia przypomina naturalne drewno [więcej informacji na stronie firmy Kosbud] Zarówno TABULO jak i KLINKIERO są trwałe i łatwe w utrzymaniu, a ich montaż niezwykle prosty.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu :)

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Aranżacja jadalni. Jak wybrać meble i akcesoria do jadalni?

autor: karolinamak » 22 paź 2017, 18:52

Bardzo duzo fajnych rzeczy do jadalni mozna dostac w salonach agata - teraz maja nawet taki dzial z akcesoriami i mozna wszystko dostac w jednym miejscu :)

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Aranżacja jadalni. Jak wybrać meble i akcesoria do jadalni?

autor: rozalia » 23 paź 2017, 7:38

Na pewno warto kierować się praktycznością, to będzie miało największy sens, inna sprawa to ilością przestrzeni, a także własnym gustem.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Omgili [Crawler] i 46 gości

Gotowe projekty domów