"Fabryka domów" Zakład Produkcyjno-Handlowy Eugeniusz Kurpiewski

Szukasz odpowiedniego materiału na ściany swojego domu? Nie wiesz jakie materiały będą odpowiednie do ich wzniesienia i wykończenia? Jakie trzeba ponieść koszty wynajęcia ekipy remontowej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

malgorzatka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2017, 8:05
"Fabryka domów" Zakład Produkcyjno-Handlowy Eugeniusz Kurpiewski

autor: malgorzatka » 02 cze 2017, 13:27


malgorzatka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2017, 8:05
"Fabryka domów" Zakład Produkcyjno-Handlowy Eugeniusz Kurpiewski

autor: malgorzatka » 02 cze 2017, 13:27

Uczciwy deweloper, sprawdziłam rzetelność firmy przed podpisaniem umowy, bo tyle się teraz słyszy o różnych aferach. Nie ma się do czego przyczepić. Firma uczciwa, solidna i gotowa na negocjacje.

PanMaciej33
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2017, 8:07
"Fabryka domów" Zakład Produkcyjno-Handlowy Eugeniusz Kurpiewski

autor: PanMaciej33 » 24 lip 2017, 8:13

Współpraca z tym deweloperem poszła bardzo sprawnie. Żadnych problemów nie napotkałem od samego początku wszytko było jasne w razie pytań można było się konsultować z deweloperem i wszytko wyjaśniał. Robota została wykonana dobrze. Mój brat jest budowlańcem więc jak on ocenił, że jest wszytko na tip top wykonane to znaczy, że faktycznie tak jest.

Mieszkaniec_szczupacza
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2017, 21:09
"Fabryka domów" Zakład Produkcyjno-Handlowy Eugeniusz Kurpiewski

autor: Mieszkaniec_szczupacza » 23 sie 2017, 21:24

Unikać. Współpraca idzie sprawnie dopóki nie zapłacisz kasy, a potem martw się sam z wilgocią, przeciekającym balkonem i niewydolną wentylacją. Jeden z mieszkanców jak zgłosił wilgoć z przeciekającego balkonu to dostał odpowiedź żeby wietrzył mieszkanie bo straci gwarancję. Obecnie Wspólnota sądzi się z nim o wady i niedoróbki - grzyb na parterach, przecieki na najwyższym piętrze, zapadnięte chodniki z pozaklasowej kostki, zamiast trawnika na dachu garażu wysypał żwir który się osypuje, woda cieknie pod styropianem i kapie nad oknami, plamy na spodach balkonów. Nawet na grubości styropianu jest wałek (dał 10cm zamiast 15cm). Nie polecam takiego "budowniczego", a niezdecydowanym polecam obejrzeć któreś jego "dzieło".

Ewa123456
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2017, 17:09
"Fabryka domów" Zakład Produkcyjno-Handlowy Eugeniusz Kurpiewski

autor: Ewa123456 » 19 paź 2017, 17:33

Nie polecam!

IzabellaMm
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2018, 10:55
"Fabryka domów" Zakład Produkcyjno-Handlowy Eugeniusz Kurpiewski

autor: IzabellaMm » 05 sty 2018, 11:02

Miałam do wyboru tego i jeszcze jednego dewelopera. Znajomi nam polecili pana Kurpiewskiego i się zdecydowaliśmy u niego kupić mieszkanie. Większych problemów nie napotkaliśmy. Jak coś się działo czy miała być opóźnienia to byliśmy o tym informowani. Mieszkanie dobrze wykończone. Trochę rozmieszczenie pokoi mi się nie podoba. Przegapiłam czas żeby to zgłosic więc będę musiała się po prostu przyzwyczaić.


Wróć do „Ściany”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Gotowe projekty domów