Jak porównać i wybrać okna? – praktyczny poradnik nabywcy

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Jak porównać i wybrać okna? – praktyczny poradnik nabywcy

autor: Redakcja » 28 wrz 2017, 10:58

Zakup stolarki, to jeden z najpoważniejszych wydatków podczas budowy domu. Szukając okien, inwestorzy odwiedzają liczne salony sprzedaży, aby... Jak porównać i wybrać okna? – praktyczny poradnik nabywcy >>
Redakcja

krzysztof33
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 wrz 2017, 10:55
Jak porównać i wybrać okna? – praktyczny poradnik nabywcy

autor: krzysztof33 » 28 wrz 2017, 10:58

Marka OknoPlus ma duży wybór ciekawych okien i drzwi wejściowych w ofercie. Stąd braliśmy okna i drzwi wejściowe do firmy. Dużo różnych stylizacji, profesjonalne technologie, głównie tutaj myślę o SwissForm z której myśmy skorzystali. Izolacja jest perfekcyjna, nie spodziewałem się że aż tak uda się wyciszyć pomieszczenia i jednocześnie tak zaizolować od strony termicznej. Wszystko porządnie wykonane, okucia bez jakiś niedoróbek, zamówienie zrobione terminowo.

shore
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 24 cze 2015, 22:48
Re: Jak porównać i wybrać okna? – praktyczny poradnik nabywcy

autor: shore » 18 paź 2017, 11:36

Mój znajomy ma taką zasadę, że sam nie porównuje a po prostu opiera się na opiniach innych. I tak gdy brał drzwi najwięcej osób polecało mu firmę barausse . Zobaczył, ocenił jak wizualnie to wygląda, jak zajmują się montażem, doszedł do wniosku że faktycznie firma warta uwagi i zamówił. Był zadowolony. Także myślę że po prostu zapytaj z czego korzystali znajomi, sąsiedzi, współpracownicy i czy są zadowoleni .

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Jak porównać i wybrać okna? – praktyczny poradnik nabywcy

autor: martinrekk » 08 sie 2018, 12:32

Osadzaliśmy nowe okna parę miesięcy temu i póki co wszystko trzyma się szczelnie działa bezawaryjnie. Okna są marki OknoPlus kupione w Krośnie na Składowej. Dobrze nam tutaj p. Maks doradził co do koloru bo faktycznie ten drewnopodobny super nam pasuje nie trąci sztucznością,, efekt jest bardzo naturalny.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

Gotowe projekty domów