Szukam Firmy Budowlanej - okolice Poznania

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Zmyślony
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2014, 15:46
Szukam Firmy Budowlanej - okolice Poznania

autor: Zmyślony » 24 sie 2014, 15:51

Pilnie poszukuję firmy budowlanej do projektu Termini III od marca 2015r. Stan surowy zamknięty. Zainteresowane firmy proszę o kontakt.

bobbudowniczy123
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:32
Re: Szukam Firmy Budowlanej - okolice Poznania

autor: bobbudowniczy123 » 04 wrz 2014, 19:52

Stanowczo mogę polecić jedna firme docieplenia-poznan.pl u mnie budowali chałupkę i było na prawdę ok. Praca z nimi to byla czysta przyjemność od początku do końca.

movmov
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 31 paź 2014, 21:19
Re: Szukam Firmy Budowlanej - okolice Poznania

autor: movmov » 30 gru 2014, 13:30

Może zerknij sobie na portal: zbudujmyto.pl tam masz gotową bazę fachowców i firm budowlanych więc jest z czego wybierać.
Ale najlepiej jakbyś popytał wśród znajomych jakie firmy polecają, czasami Ci najlepsi fachowcy mają tyle zleceń, że nawet nie ma ich w spisach:)

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Szukam Firmy Budowlanej - okolice Poznania

autor: tyga33 » 17 mar 2016, 9:54

Powiem tak ... w Abart Remonty nie biorą zaliczek i są zawsze terminowi. Już trzy razy zlecałem różne sprawy. Raz hydraulika przed wstawieniem nowej armatury, drugi raz projekt kuchni, trzeci raz remont nowego mieszkania od podstaw. Zawsze efektywnie i w budżecie. Nawet 10% więcej od wskazanych kwot nie zapłaciłem. Można się z materiałami dogadać. Wykonawca ma wręcz kosmiczną wiedzę o branży wykończeniowej i liczne kontakty branżowe.

soulprovid3r
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2017, 7:27
Szukam Firmy Budowlanej - okolice Poznania

autor: soulprovid3r » 05 cze 2017, 7:34

Ja polecam Dom Pełen Energii. Robią solidnie, szybko i zgodnie z ustaleniami. Można się z nimi łatwo dogadać. Ekipa budowlana pracuje dokładnie, a co najfajniejsze zapłacisz dokładnie tyle i ani grosza więcej jaką zrobią Ci wycenę, a wycena za darmo!!!! :) Firma z Poznania, ale działa też w Warszawie i okolicach.

aleks.niz
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 01 sie 2017, 8:52
Re: Szukam Firmy Budowlanej - okolice Poznania

autor: aleks.niz » 20 wrz 2017, 8:23

Mały pub na obrzeżach Poznania remontował mi pan Gośliński z Firmy Remontowej Wojciech Gośliński. Mam kilka ciekawych efektów dekoracyjnych na bazie fototapety, odnowioną podłogę, instalację elektryczną, solidne meble z polecenia. Jestem zadowolony, bo byłem prowadzony od początku do końca. Jak jakieś rozwiązanie wymagało zastosowania czegoś nietypowego to wyjaśnienie dostawałem od ręki. Wycena bezpłatna i po przeanalizowaniu średniej branżowej od razu zaakceptowałem.

aleks.niz
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 01 sie 2017, 8:52
Re: Szukam Firmy Budowlanej - okolice Poznania

autor: aleks.niz » 12 paź 2017, 8:06

Jest taka firma jak DTK&W. Oni mają sprawdzone ogłoszenia biznesowe z różnych części kraju. Jeśli chodzi o przetargi publiczne to nie znam lepszego miejsca gdzie można info pozyskiwać. Jest też podobna konkurencyjna firma zajmująca się tematem, ale u nich się naciąłem, że oferty bywały przedawnione.

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Szukam Firmy Budowlanej - okolice Poznania

autor: martinrekk » 04 lip 2018, 11:43

Prostowałem ściany w łazience i wyrównywałem podłogi w firmie remontowej Wojtka Goślińskiego. Znałem go już wcześniej przez bloga remontowego. Wiele wskazówek z artykułów wdrożyłem praktycznie u siebie. W Poznaniu najbardziej kompleksowa oferta.

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: Szukam Firmy Budowlanej - okolice Poznania

autor: marek33 » 09 paź 2018, 9:50

Elewacje zlecałem panu Goślińskiemu nie tak dawno. Kontakt do niego jest na stronie firmy Abart Remonty. Nie mam uwag, tynk sobie radzi jak na razie z pogodą, nic nie pęka nic nie kruszeje. Firma bardzo rzetelna na robocie, nie było takiej sytuacji żeby ludzie się chowali po kątach tylko cały czas praca szła do przodu.

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Re: Szukam Firmy Budowlanej - okolice Poznania

autor: pawelszabla » 05 lut 2019, 12:02

marek33 pisze:Elewacje zlecałem panu Goślińskiemu nie tak dawno. Kontakt do niego jest na stronie firmty Abart Remonty. Nie mam uwag, tynk sobie radzi jak na razie z pogodą, nic nie pęka nic nie kruszeje. Firma bardzo rzetelna na robocie, nie było takiej sytuacji żeby ludzie się chowali po kątach tylko cały czas praca szła do przodu.

Tez polecam

wacek657
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2019, 10:39
Re: Szukam Firmy Budowlanej - okolice Poznania

autor: wacek657 » 31 sie 2019, 10:45

zpolecenia, firma godna uwagi we wszelkich trudnych kwestiach.

krosr66
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 lut 2019, 9:43
Re: Szukam Firmy Budowlanej - okolice Poznania

autor: krosr66 » 08 wrz 2019, 12:32

Ja mogę polecić ze swojego doświadczenia firmę KROSBUD

Nagiet17
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 08 kwie 2020, 9:40
Re: Szukam Firmy Budowlanej - okolice Poznania

autor: Nagiet17 » 29 wrz 2020, 7:22

W Zielonej Górze widziałem, że Anabud wykonywał roboty ziemne pod dość popularne obecnie hale produkcyjne i wszystko się zgadza. Pracuję w tamtym regionie, trochę pogadałem z ich pracownikami, nabrałem wizytówek. Pamiętam, że zaskoczyła mnie skala używanego przez nich sprzętu. Wykorzystują właściwie światowej klasy technologie dedykowane dla sektora budowlanego, co też chyba warto podkreślić. Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem w wyborze. Tutaj na dowód zostawiam portfolio z opisem tej inwestycji w Zielonej Górze, ale są też inne do przejrzenia w razie czego.

jonasz_zielonka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:06
Re: Szukam Firmy Budowlanej - okolice Poznania

autor: jonasz_zielonka » 26 lut 2021, 15:00

My korzystaliśmy z usług firmy Roberta Sierszchuły z Poznania. Znajomi nam go polecili, więc powierzyliśmy mu budowę naszego domu od A do Z. Przez cały proces budowy nie napotkaliśmy żadnych problemów – dogadaliśmy wszystkie szczegóły, a pracownicy zrobili wszystko tak, jak chcieliśmy. Nie było też żadnych opóźnień, ogólnie, pełen profesjonalizm.

lucaskruszyna
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Re: Szukam Firmy Budowlanej - okolice Poznania

autor: lucaskruszyna » 10 cze 2021, 11:06

Sam nigdy się za remont nie biorę więc u mnie wszystko robi zawsze wynajęta ekipa. Ogólnie jestem z nich zadowolony, zawsze wszystko dobrze wykonane.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów