Tworzyć samodzielnie czy wykorzystać pomoc profesjonalisty

Adaptacja poddasza na wnętrze użytkowe jest świetnym pomysłem, jednak czasami bardzo trudnym w realizacji. Tutaj dowiesz się o wadach i zaletach urządzeniu na poddaszu na sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

pawelstanko
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2013, 7:53
Kontaktowanie:
Tworzyć samodzielnie czy wykorzystać pomoc profesjonalisty

autor: pawelstanko » 27 maja 2013, 8:14

Sporo mieszkańców miast takich jak łódź nie wie do końca jaką podjąć decyzję zaraz po zakupie nowego lokalu. Nie każdy ma zdolności które pozwalały by mu na to aby samodzielnie zrealizować plan dla całego mieszkania. Właśnie dla tego dobrze czasem jest wykorzystać pomoc jaką mogą nam świadczyć profesjonaliści z dziedziny jaką jest projektowanie wnętrz. Łódź jest jednym z miast w których wiele osób korzysta z możliwości które oferują profesjonalne firmy tworzące przestrzenie - //www.3dforma.pl to przykład firmy która ma bardzo udane realizacje. Osobiście sam wykonywałem w swoim mieszkaniu cały projekt oraz malowałem i budowałem. Przez jakiś czas przepełniała mnie duma ale później przyszła myśl, może ktoś kto robi to na co dzień lepiej dobrał by wszystkie element mojego mieszkania. Z drugiej strony czemu ktoś ma nam narzucać styl w jakim chcemy mieszkać. Właśnie dla tego to czy tworzyć wnętrza samodzielnie czy pozostawiać to specjaliście to pytanie na które nie ma prostej i jednoznacznej odpowiedzi.

bolek32
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 04 sty 2013, 15:31
Re: Tworzyć samodzielnie czy wykorzystać pomoc profesjonalis

autor: bolek32 » 13 cze 2013, 16:31

Co za bełkot. Oczywiście, że podnająć ekipę, ale ze Śląska !

Trusk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 12 wrz 2017, 8:14
Re: Tworzyć samodzielnie czy wykorzystać pomoc profesjonalisty

autor: Trusk » 08 paź 2017, 15:53

To zależy jak czujesz się na siłach, jeżeli masz możliwości, fundusze i czas to czemu nie spróbować samemu? Ja jednak mimo wszystko doradzałbym tutaj zwrócić się z pomocą do specjalisty.

Elzza
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:23
Re: Tworzyć samodzielnie czy wykorzystać pomoc profesjonalisty

autor: Elzza » 18 gru 2017, 7:35

Masz rację. Niektórzy mają talent do takich rzeczy inni nie. Ja należę do tego drugiego typu. Dlatego nawet nie próbowałam brać się za projekt wnętrz. Wszystko zleciłam firmie Intellio, którą poleciła mi koleżanka. Spodobało mi się ich profesjonalne podejście do klienta, przejrzyste zasady współpracy, opisane na stronie http://intellio.pl/5-krokow-do-projektu-zasady-wspolpracy/ i przede wszystkim ich wizja wnętrz nowoczesnych, ale przytulnych i eleganckich.

martakurek0
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 16 kwie 2018, 12:13
Re: Tworzyć samodzielnie czy wykorzystać pomoc profesjonalisty

autor: martakurek0 » 24 cze 2018, 17:46

Im więcej siedzę i czytam, tym widzę, jakie mamy z mężem małe pojęcie o wszystkim. Cyba jednak trzeba będzie skorzystać z pomocy fachowca


Wróć do „Wnętrza na poddaszu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów