podłoga w sypialni

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: podłoga w sypialni

autor: kordoba » 02 paź 2017, 14:10

Dla mnie tez wazne jets by podłoga była jak najlepszej jakości. Dobrze jest mieć dostep do firmy, która ma tą podłogą dobrej jakości. Z firm które ja kojarzę to ta http://www.podlogilodz.pl/ , jest jedną z lepszych.

danielozzo
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 30 wrz 2017, 18:22
Re: podłoga w sypialni

autor: danielozzo » 18 paź 2017, 7:17

Może dobrym pomysłem byłby parkiet? Prawdziwy, drewniany. Nie jakaś marna imitacja, więc powinien długo posłużyć.

Daniel4321
Aktywny
Aktywny
Posty: 116
Rejestracja: 17 paź 2017, 10:17
Re: podłoga w sypialni

autor: Daniel4321 » 08 lis 2017, 16:12

Nie istnieje chyba przyjemniejsze uczucie niż postawienie stopy na wykładzinie, zaraz po zakończeniu snu. :) Jest to idealne dopełnienie, które może nam otworzyć furtkę na kolejny, udany dzień. Dzięki firmie Robin z Warszawy udało mi się zrealizować ten plan, w związku z czym zalecam Wam, aby Waszą podłogę w sypialni zdobiła wykładzina. :)

GDMmeble
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 16 lis 2017, 6:19
Re: podłoga w sypialni

autor: GDMmeble » 16 lis 2017, 7:18

Nie mus być to wykładzina aby zapewnić nam optymalny komfort, bo jeżeli ktoś ma ogrzewanie podłogowe to niemal każdy rodzaj i materiał podłogi się sprawdzi. Polecam naturalne drewno, które będzie się pięknie prezentować i przetrwa przez lata.

krzysiek1986
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:02
Re: podłoga w sypialni

autor: krzysiek1986 » 29 lis 2017, 16:10

Stawiam na drewno :) A tak przy okazji, ostatnio czytałem bardzo ciekawy tekst dotyczący wyboru podłogi do sypialni. Zajrzyj sobie do niego, znajdziesz na pewno jakieś fajne inspiracje i informacje dotyczące drewnianych podłóg właśnie do tego pomieszczenia https://www.dlh.pl/blog/podloga-do-sypialni

PlantPur
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 27 cze 2017, 19:33
Re: podłoga w sypialni

autor: PlantPur » 29 lis 2017, 19:29

Urządzając sypialnię i wybierając do niej podłogę trzeba zadbać również o to, żeby była łatwa w utrzymaniu czystości i odkurzaniu. O czystość w sypialni trzeba szczególnie dbać, żeby co noc nie wdychać gromadzących się zanieczyszczeń i zeby sen był spokojny i przynosił prawdziwy, zdrowy odpoczynek.

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: podłoga w sypialni

autor: Piotr1955 » 27 lis 2018, 15:37

Co do jakości dywanów to nie mogę złego słowa powiedzieć na ten turecki który mi przysłali ze sklepu na https://7kd.pl/ ostatnio. Dobre porządne runo i też materiał pod spodem grubszy, nie wygląda żeby miał się zacząć jakoś przecierać czy w inny sposób wypaczać.

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: podłoga w sypialni

autor: DarkElf » 29 lis 2018, 13:21

Ja postawiłam na panele i ogrzewaną podłogę :)


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów