problem z kabiną

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

piotrek142807
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2012, 11:10
problem z kabiną

autor: piotrek142807 » 08 cze 2012, 11:40

Witam mam pytanie odnośnie drzwi do kabiny prysznicowej sanplastu. Jakiś czas temu szyba ze szkła hartowanego samoistnie wypadła i cała się rozsypała. Pytanie dotyczy tego czy szklarz dorobi taką szybę jeżeli są to drzwi półokrągłe i jakiego rzędu może być koszt wykonania tej usługi. Innym problemem jest to iż nie znam modelu kabiny dlatego też nie zamówiłem jeszcze drzwi u producenta.

MORDIMER
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 cze 2012, 20:52
Kontaktowanie:
Re: problem z kabiną

autor: MORDIMER » 24 cze 2012, 21:54

Zwykły szklarz tego nie zrobi, większy zakład - raczej tak ale może to być nie opłacalne.
Nawet jeżeli nie znasz modelu kabiny zadzwoń do serwisu Sanplastu. Opisz jaką masz kabinę, oni na pewno ją rozpoznają (ewentualnie możesz przesłać zdjęcie). To jest najpewniejszy sposób.

lukdoman75
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 22 lip 2015, 20:50
Re: problem z kabiną

autor: lukdoman75 » 02 paź 2017, 13:29

kiedyś widziałem, że ten szklarz z Krakowa ogarnia szkło kabinowe. Może jego zapytać co by doradził?


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości

Gotowe projekty domów