Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: karolinamak » 15 cze 2017, 23:09

niby temat juz nieaktualny, ale prezentow szukamy tak naprawde ciagle. Ja np poszukiwalam teraz pomyslu na nasza rocznice. Wszystko bylo juz takie oblatane i powtarzalne, a ja chcialam cos wyjatkowego.
Pomyslalam o obrazie z naszego wspolnego zdjecia. Niestety, bylo mega nie wymiarowe, wiec nie moglam znalezc nigdzie do niego ramy. Az w koncu trafilam na ramy na wymiar i udalo sie! maz jest zachwycony efektem, a i ja musze przyznac, ze mega mi sie podoba :)

aga01
Aktywny
Aktywny
Posty: 201
Rejestracja: 20 sty 2016, 13:18
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: aga01 » 19 cze 2017, 16:27

A czy w ogóle aby podarować komuś prezent potrzebna jest jakaś okazja, wcale nie. Moje corki za każdym razem jak nas odwiedzają przywożą nam jakieś drobiazgi jako prezenty. Ostatnim razem dostałam od nich jeden wspólny, a mianowicie z kolekcji Grand Chef z Tescomy kupiły mi naczynie 3 w 1 tzn mam sitko, cedzak i koszyk do gotowania na parze. Wspaniała rzecz, trochę się zdziwiłam bo kilka dni wcześniej identyczne oglądałam na kuchnianawidelcu.pl jak się okazało to właśnie tam kupiły. W sumie to faktycznie wiedziały, gdzie najchętniej kupuję różne akcesoria i prezenty na różne okazje.
agadys

natiiiss
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:42
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: natiiiss » 13 sie 2017, 20:07

Ja na walentynki w tym roku dostałam od chłopaka takie perfumy: https://www.perfumeria.pl/collections/n ... towa-spray <3 Są cuuudowne, muszę przyznać, że chłopak wybierał sam i idealnie trafił :) to mój ulubiony zapach!

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: arek_ch » 28 wrz 2017, 16:12

Moja dziewczyna w tym roku zażyczyła sobie spray do loków, zamówiłem na https://kontigo.com.pl/wlosy/stylizacja ... stale.html i była z niego bardzo zadowolona. Mają dużo promocji, myślę że warto się u nich rozejrzeć.

SzymankiewiczK
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 21 mar 2017, 10:13
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: SzymankiewiczK » 07 gru 2017, 14:52

Dużo takich fajnych gadżetów na Walentynki można kupić na tej stronie. Do Walentynek już wcale duzo czasu nie zostału, święta miną i juz zaraz będą walentynki ;))

kociara
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 04 lis 2017, 12:51
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: kociara » 07 gru 2017, 15:57

jeszcze tyle czasu a Wy juz szukacie prezentow na walentynki :P

superter
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 14 gru 2017, 18:48
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: superter » 02 sty 2018, 14:47

A może książkę - https://www.digitalo.pl/wiadomosc/ksiaz ... nych/5737/? ;) Nie bez przyczyny podaję książki o buddyźmie, ponieważ stąd pochodzi słynna kamasutra. Prezent na walentynki idealny ;)

karolina1918
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 03 sty 2018, 11:20
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: karolina1918 » 03 sty 2018, 11:27

Jak dla mnie najlepsze prezenty to np. wspólna wycieczka weekendowa, przynajmniej zostają wspomnienia niezapomniane.

sanqi321
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 31 maja 2017, 11:11
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: sanqi321 » 19 sty 2018, 10:03

Ja wypatrzyłam mężowi srebrne spinki do mankietów, ucieszy się|? Jak sądzicie :) ja bym się cieszyła, gdybym była nim, ale kobiety mają trochę inne myślenie :)

Awatar użytkownika
ZYGZAGART
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2018, 15:25
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: ZYGZAGART » 19 sty 2018, 15:34

Skoro to część forum dotycząca dekoracji wnętrz to może oryginalny, walentynkowy plakat na ścianę z motywem serca taki jak tu: https://www.zygzagart.pl/kategoria/graf ... serce-love
albo dla lubiących bardziej modernistyczne wzory :
https://www.zygzagart.pl/kategoria/graf ... row-poziom

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: budowa876 » 29 sty 2018, 20:29

Idealnym pomysłem na Walentynki jest jakiś wypad we dwoje. Oferty walentynkowe znajdziemy na wielu stronach internetowych. Każda kobieta ucieszy się z takiego wyjazdu. Może to nie biżuteria, ale za to wspaniałe wspomnienia.

thor0066
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 06 gru 2017, 19:05
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: thor0066 » 03 lut 2018, 19:22

Papu dobra restauracja warszawa Mokotów. Byliśmy tam z narzeczoną na kolacji z okazji rocznicy i w walentynki też się wybieramy :) Zostawiam Ci namiary na ich stronę https://restauracjapapu.pl/ . Polecam, fajny klimat, dobre jedzenie :)

Radekrak
Aktywny
Aktywny
Posty: 139
Rejestracja: 29 sty 2018, 15:49
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: Radekrak » 20 lut 2018, 11:33

W moim przypadku było to tak: żona kupiła mi drogi telefon, jaki sobie wymarzyłem, to była już jedna solidna niespodzianka wbijająca w fotel, a wieczorem dostałem drugą. Moja ukochana po raz pierwszy odkąd ją znam ubrała się w seksowną bieliznę, do której zostawię wam odnośnik . Zaskoczyła mnie naprawdę pozytywnie, aż chcę się bardziej na zbliżające jej święto postarać ;p

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: smichalek » 26 mar 2018, 7:39

Możecie wymyślić jakiś fajny motyw ze zdjęciem w takich klimatach, jakie Was interesują. Empik Foto pewnie znacie - tam macie takie prezenty. Chyba najłatwiejszym będzie poduszka z foto, bo to kwestia wrzucenia zdjęcia. Natomiast fotoksiążka też będzie super pomysłem, ale jednak ona będzie wymagała poświęcenia temu zdecydowanie więcej czasu, no i odpowiednich zasobów wspólnych fotek ;-)

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Prezenty na Walentynki - pomysły i propozycje

autor: DarkElf » 29 mar 2018, 13:11

Jeśli chodzi o fajny prezent dla ukochanej na Walentynki to moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie zarezerwowanie jakiegoś stolika w smacznej restauracji i zabranie ukochanej na kolacje w to miejsce. Ja na przykład w te Walentynki postanowiłem zabrać moją Mirkę do http://staremetropolis.pl/ w Toruniu. Była zachwycona tym, jak piękne jest wnętrze tej restauracji, a do tego to jedzenie... No po prostu palce lizać !! :)


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 77 gości

Gotowe projekty domów