Lustro na suficie

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

GERDZIAK
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 17 cze 2014, 14:37
Re: Lustro na suficie

autor: GERDZIAK » 12 wrz 2017, 11:04

Jakkolwiek efekt może być naprawdę ciekawy, to już sposób, w jaki planujesz to zrobić, jest - moim zdaniem - niepotrzebnym ryzykiem. Chcesz sobie obserwować,co jest na łóżku, to daj na sufit lustrzaną powłokę. Widziałem coś takiego w akcji i wygląda naprawdę dobrze.

julkag
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 14 wrz 2017, 17:39
Re: Lustro na suficie

autor: julkag » 14 wrz 2017, 17:42

zdecydowanie fajny pomysł, również myśleliśmy o takim rozwiązaniu u siebie, ale strach zwyciężył :lol:

Jeciu
Aktywny
Aktywny
Posty: 101
Rejestracja: 27 kwie 2017, 7:48
Re: Lustro na suficie

autor: Jeciu » 15 wrz 2017, 12:15

Pomysł bardzo dobry , warto jednak wspomnieć aspekty bezpieczeństwa na które wszyscy tutaj narzekają .
Najważniejsze jest nie oszczedzac na tego typie produktu .
Wybrać dobrego szklarza , grube lustro i bardzo mocny klej.

Komineq
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 16 cze 2014, 9:18
Re: Lustro na suficie

autor: Komineq » 22 wrz 2017, 13:59

GERDZIAK pisze:Jakkolwiek efekt może być naprawdę ciekawy, to już sposób, w jaki planujesz to zrobić, jest - moim zdaniem - niepotrzebnym ryzykiem. Chcesz sobie obserwować,co jest na łóżku, to daj na sufit lustrzaną powłokę. Widziałem coś takiego w akcji i wygląda naprawdę dobrze.


Jaką lustrzaną powłokę? Coś jak fototapeta? Mnie się wydaje że to nie będzie dobrze wyglądać, a już na pewno odbicie będzie zniekształcone.

GERDZIAK
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 17 cze 2014, 14:37
Re: Lustro na suficie

autor: GERDZIAK » 27 wrz 2017, 9:20

Nie, mowię o powłoce napinanej. Dobrze założona będzie odbijać obraz bez zniekształceń. Do tego można ją założyć na cały sufit albo jedynie na fragment w formie takiego lekkiego panelu. Tak to wygląda jak w tym sklepie: Obrazek

Andrzejek88
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 04 wrz 2017, 11:01
Re: Lustro na suficie

autor: Andrzejek88 » 02 paź 2017, 12:44

Ciekawy pomysł z takim sufitowym lustrem :D Inspirujący. I nawet widzę, że u mnie, w Krakowie ten szklarz robi lustro na sufit. Podpytam go i może też się skuszę na taką ekstrawagancję.

majkimajk
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 27 lut 2013, 19:40
Re: Lustro na suficie

autor: majkimajk » 16 paź 2017, 9:24

GERDZIAK pisze:Nie, mowię o powłoce napinanej. Dobrze założona będzie odbijać obraz bez zniekształceń. Do tego można ją założyć na cały sufit albo jedynie na fragment w formie takiego lekkiego panelu. Tak to wygląda jak w tym sklepie: Obrazek


A gdzie można dostać coś takiego? To się zamawia na wymiar czy jak?

GERDZIAK
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 17 cze 2014, 14:37
Re: Lustro na suficie

autor: GERDZIAK » 17 paź 2017, 15:12

Tak, nomalnie się to robi jako cały sufit, ale mogą też zrobić tylko fragment, montowany osobno. Albo w formie plafonu. Możliwości jest mnóstwo. Ja znam firmę DPS z Katowic (mają też oddziały w innych miejscach), ale to nie jedyny producent w Polsce. Gdzieś w okolicy na pewno się znajdzie jakaś firma z tymi sufitami.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Lustro na suficie

autor: MichalBudowniczy » 22 mar 2018, 21:15

Bardzo ciekawy pomysł. Choć na pewno musisz zastanowić się jak dokładnie ma wyglądać i przede wszystkim dobrze zamontować. Wiem, że firma blask-pol.pl zajmuje się profesjonalnym montażem luster.

LiliannaW
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 02 lut 2015, 21:10
Re: Lustro na suficie

autor: LiliannaW » 28 mar 2018, 9:13

W sumie fajne, ale jak z funkcjonalnością to nie wiem. Nam wystarczyły lustra na szafach :D

gosiamiernal
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 mar 2018, 8:22
Re: Lustro na suficie

autor: gosiamiernal » 29 mar 2018, 8:34

Mam też takie. Jest śmiech kiedy budze się rano :P Ale ślicznie to wygląda

luiza82
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: Lustro na suficie

autor: luiza82 » 01 kwie 2018, 17:58

Firma oferująca super lustra to www.zakladszklarski.com. Bardzo duży wybór, lustra piękne i oryginalne. Wszystko w dobrej cenie. Firma rzetelna i uczciwa.

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Lustro na suficie

autor: martinrekk » 22 sie 2018, 12:25

Polecam sklep Woodena Design jeśli chodzi o lustra w drewnianej ramie do salonu czy jakiś bardziej komercyjnych wnętrz. Ja zamawiałam te okrągłe 3D ze strony woodenadesign.pl/lustra-105113-5.html. Efekt jest niesamowity, niby mała rzecz a zupełnie nadała mi nowego klimatu w salonie.

rozświetlona
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 14 cze 2018, 12:33
Re: Lustro na suficie

autor: rozświetlona » 29 sie 2018, 10:52

Czadowy pomysł z tym lustrem na suficie! Sypialnia będzie się wydawała większa. Zresztą to i tak super dodatek, ja bym jeszcze zamontowała jakieś oświetlenie w stylu futurystycznym, żeby jeszcze podkreślić nowoczesność wnętrza

karoleczna
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 wrz 2018, 14:20
Re: Lustro na suficie

autor: karoleczna » 19 wrz 2018, 14:32

Faktycznie lustro to dość oryginalny pomysł. Ale ja bym się źle czuła z tym, że na suficie wisi coś, co może spaść. Napinany sufit jest znacznie lepszym rozwiązaniem. Widziałam je kiedyś w hotelu i faktycznie robił on wrażenie. Tylko podobno jest dość drogi i trzeba go naprawdę dobrze zamontować, bo inaczej nie będzie takiego efektu. No i trzeba dobrze dobrać kolor, żeby pasował do całego pomieszczenia, ale wydaje mi się, że to teraz nie jest problemem


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów