jaka papa na taras

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

qwertykokos
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2017, 14:30
jaka papa na taras

autor: qwertykokos » 26 wrz 2017, 14:42

Dzień dobry. Chciałbym przed zimą zabezpieczyć taras nad garażem by nie stała woda bezpośrednio na betonie no i żeby nie ściekała po ścianach. W przyszłym roku dopiero zrobię ocieplenie i wylewkę. Chciałem natomiast przed zimą przesmarować taras dysperbitem i położyć na to papę i wypościć ja poza obrys tarasu. Papę mam zamiar połączyć na zakładach lepikiem na zimno. Mam pytanie dotyczące jaką wybrać papę. Czy może być zwykła papa na tekturze w400 czy musi być jakaś termozgrzewalna. Czy taka papa wytrzyma zimę, śnieg no i stojącą na niej wodę? Czy na takiej papie po zimie będę mógł położyć folie, styropian i wylewkę czy musiał bym jeszcze dodatkowo nałożyć jedna warstwę innej papy?

Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Gotowe projekty domów