Beton ozdobny na ścianie

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Burnie
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2017, 21:17
Beton ozdobny na ścianie

autor: Burnie » 19 wrz 2017, 19:00

Witam, planujemy z mężem remont w mieszkaniu, bo tak naprawdę od kilku ładnych lat niczego nie zmienialiśmy. Teraz modny stał się beton architektoniczny. Nie ukrywam, że ja też chętnie bym uległa tej modzie, bo bardzo mi się on podoba. O technologii wykonania takiej ozdobnej ściany czytałam na http://betonnadom.pl/zanim-kupisz/faq/b ... ane-wybrac Mam pytanie, czy przed położeniem betonu robiliście jakieś próby, żeby sprawdzić efekt?

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 468
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Re: Beton ozdobny na ścianie

autor: Kacper Biały » 20 wrz 2017, 22:17

Fajne, ale trudne w montażu moim zdaniem. Można zdecydować się na jakąś strukturę dekoracyjną, np. Magnat ma takie struktury do złudzenia przypominające beton. Tańsza rzecz, trwała, równie elegancka i moim zdaniem praktyczna.

mirrek
Aktywny
Aktywny
Posty: 119
Rejestracja: 23 mar 2016, 21:02
Re: Beton ozdobny na ścianie

autor: mirrek » 20 wrz 2017, 22:31

Kacper Biały pisze:Fajne, ale trudne w montażu moim zdaniem. Można zdecydować się na jakąś strukturę dekoracyjną, np. Magnat ma takie struktury do złudzenia przypominające beton. Tańsza rzecz, trwała, równie elegancka i moim zdaniem praktyczna.


Struktury - bardzo atrakcyjna alternatywa dla prawdziwego betonu, którego wniesienie do mieszkania może sprawiać jakiś tam problem. A wygląda idealnie jak prawdziwy beton, nawet faktura podobna. I można wykonać samodzielnie.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów