Wystrój pokoju

Pokój dziecięcy jest zazwyczaj miejscem zabaw i nauki dziecka. Dlatego tak ważnym aspektem jest dobór odpowiednich mebli, kolorów ścian, które wpływają na kreatywność naszych pociech. Zobacz jak inni poradzili sobie z tym problemem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Zośka56
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 15 gru 2016, 14:06
Re: Wystrój pokoju

autor: Zośka56 » 24 maja 2017, 13:14

A może zwykła pomalowana farbą ściana a do tego kolorowe plakaty dla dzieci :) Maluchy szybko rosnę i niemal w mgnieniu oka zmienia się ich gust i zainteresowania. Uważam, że wszelkie zastosowane w ich pokojach dekoracje powinny być niezbyt drogie i łatwe do ewentualnej wymiany.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Wystrój pokoju

autor: malaka » 12 cze 2017, 7:53

Plakaty to według mnie świetny pomysł. Bardzo dobrze wyglądają we wnętrzach.

Awatar użytkownika
Andrew76
Aktywny
Aktywny
Posty: 163
Rejestracja: 08 gru 2016, 11:53
Kontaktowanie:
Re: Wystrój pokoju

autor: Andrew76 » 12 cze 2017, 13:07

Wszystko zależy od tego, co lubi dziecko. Według mnie zarówno meble, jak i wszelkiego rodzaju dodatki powinny pasować dziecku i być skierowane ku jego potrzebom. Całkiem fajne meble dziecięce znajdziecie w tym sklepie. Szybka dostawa, piękne, idealnie wykończone, jak dla mnie strzał w dziesiątkę.

aga01
Aktywny
Aktywny
Posty: 201
Rejestracja: 20 sty 2016, 13:18
Re: Wystrój pokoju

autor: aga01 » 19 cze 2017, 16:12

Fakt, pokój dziecka powinno sie urządzać pod jego gust i stosownie do wieku i płci. Przyznam, że trochę mieliśmy problemów z pokojem naszej córeczki, ale od czego jest przecież internet. Znaleźliśmy fantastyczny blog z bardzo ciekawymi inspiracjami, zobaczcie sami jakie fajne pomysły http://www.jagodowykot.pl/blog-2/ Zdecydowaliśmy sie na ten baśniowy las, fantastyczne kolory, a i szukać większości nie musieliśmy bo wystarczyło tylko złożyć zamówienie. Pokój wyszedł naprawdę ekstra. Teraz na dzień dziecka kupiliśmy jej u nich tipi i dwie fajne poduszki jesdna to baletnica, a druga w kształcie wielorybka. Tak sie jej spodobały, że nawet śpi z tymi poduszkami.
agadys

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Wystrój pokoju

autor: malaka » 28 cze 2017, 8:11

Tylko czasami trudno jest określić gust dziecka. A maluch może chcieć mieć dosłownie wszystko w tym pokoju.

kojka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 06 sty 2017, 21:17
Re: Wystrój pokoju

autor: kojka » 01 sie 2017, 14:02

Mój salon przyozdobiony jest fotografiami. Znalazłam świetny sklep z ramkami , multiramami i oprawiam sobie zdjęcia swojego autorstwa oraz typowo rodzinne fotografie.

klaussspol
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lis 2016, 11:17
Re: Wystrój pokoju

autor: klaussspol » 01 sie 2017, 21:28

Jeśli szukacie ciekawych inspiracji odnośnie urządzania dziecięcych pokoi, mebli jakie do nich kupować i tym podobnych porad to bardzo dużo znajdziecie ich tutaj http://magazif.com/design/. Niedawno znalazłem tą stronę i okazała się być bardzo przydatna!

Mayenna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 17 mar 2017, 10:54
Re: Wystrój pokoju

autor: Mayenna » 04 sie 2017, 8:10

Jak dla mnie, to przy urządzaniu pokoju dziecięcego należy pamiętać o tym, że nasza pociecha cały czas rośnie. Pokój powinien mieć więc wystrój dopasowany na 4-5 lat do przodu. Jeśli jeszcze mogę coś Wam podpowiedzieć, to jak ktoś będzie szukał mebli do pokoju dziecięcego, to polecam tę firme - http://elies.pl/kategoria/biurka. Kupiłam u nich zestaw mebli, w tym biurko dla mojego nastolatka dwa lata temu i do tej pory nie mam co narzekać. Meble są solidnie wykonane, nie chyboczą się, są więc bezpiecznie dla Kuby. A to było dla mnie najważniejsze.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Wystrój pokoju

autor: malaka » 11 wrz 2017, 12:56

Dlatego najlepiej zmieniać wystrój przy pomocy dodatków. A niech meble i kolory ścian będą neutralne.


Wróć do „Pokoje dziecięce, pokoje młodzieżowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów