Firma remontowa - oszust z Bydgoszczy

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Rudolf_
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2006, 6:48
Firma remontowa - oszust z Bydgoszczy

autor: Rudolf_ » 22 maja 2006, 7:20

Niesety stało się.
Zamówiłem ekipę do położenia kafelków w toalecie, podłączenia innej umywalki i... wstyd. Mam teraz kafelki typu weekendowa robota cwaniaczka.

Na dodatek facet wziął zaliczkę i bezczelnie twierdził ile on to się nie narobił.

Czy któryś szanujący się kafelkarz kładzie płytki na linoleum? ON TAK ZROBIŁ!

Szkoda słów, zobaczcie sami, bo zrobiłem zdjęcia.

http://img226.imageshack.us/my.php?image=p52100431zz.jpg
http://img98.imageshack.us/img98/1997/p52100419uo.th.jpg
http://img98.imageshack.us/my.php?image=p52100386mr.jpg
http://img109.imageshack.us/my.php?image=p52100373kf.jpg
[url]http://img98.imageshack.us/my.php?image=p52100309vh.jpg][/url]

Podaję namiary człowieka który się przyczynił do tego postu i mojego nieszczęścia.
Niech branża sama go oceni, wyśmieje i wyalienuje, bo zasługuje ten koleś na to.

Ta "firma" to:
Sienkiewicz Tomasz
ul. Pomorska 70/2a
Bydgoszcz
...ja właściwie to się nie znam

Rudolf_
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2006, 6:48

autor: Rudolf_ » 22 maja 2006, 7:21

...ja właściwie to się nie znam

Rudolf_
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2006, 6:48

autor: Rudolf_ » 22 maja 2006, 10:01

w związku z pewnymi uwagami nadmieniam, że jest to FIRMA, zarejestrowana na osobę, więc o ile wiem dane firmy można podawać..?
...ja właściwie to się nie znam

Awatar użytkownika
Andrzej Wilhelmi
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2153
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:08
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

autor: Andrzej Wilhelmi » 25 maja 2006, 22:55

No brawo!!!! Zainponowała mi ta robota! Na co liczyłeś dając zaliczkę? Jest to kolejna przestroga dla innych. Tani wykonawca zawsze kosztuje! Pozdrawiam.

otech
2 - ostrzeżenia!
Posty: 12
Rejestracja: 15 sie 2006, 17:55
Lokalizacja: śląsk
Kontaktowanie:

autor: otech » 20 sie 2006, 16:24

Proponuje wszystko zerwać.
Do wykonania wybrać firmę broń boże nie najtańszą.
Tani wykonawcy to plaga przynajmniej na Śląsku.
Połowa mojej roboty to poprawianie po tanich wykonawcach.

daniel belezina
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 03 wrz 2006, 10:04
Lokalizacja: Krzyz Wlkp
Kontaktowanie:
o moj boze !!!!!!!!!!!!!!!!

autor: daniel belezina » 04 wrz 2006, 6:04

Nie bede tu ganil na Kolegow (po Fachu hihihihihiii) ale cos takiego to moja babcia by potrafila zrobic....

dandomec.com

" ..Niestac mnie na kupowanie tanich rzeczy"...

adamis
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2756
Rejestracja: 09 wrz 2006, 13:11

autor: adamis » 11 wrz 2006, 23:37

Qurczaken!To robi wrażenie!A może to jest jakaś nowa moda?,a my tradycjonaliści o niczym nie wiemy?Może właśnie o to piorunujące wrażenie chodzi?
Przecież położyć prosto kafelki to kazdy gupi potrafi,no a takie coś,to już artyzm przecież.
A tak na poważnie,to chyba mu nie zapłaciłeś ?
adam

Awatar użytkownika
wartownik
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 10 mar 2006, 19:18

autor: wartownik » 24 lut 2007, 17:43

takie ladne plytki ....zniszczyl....

black_mamba

autor: black_mamba » 24 lut 2007, 18:03

szok :(
a ten kawałek tekturki zamiast krzyżyków jest powalający :(

Paweł_Małek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 993
Rejestracja: 18 kwie 2006, 22:10
Lokalizacja: Tychy
plytki

autor: Paweł_Małek » 28 lut 2007, 0:41

Te plytki to no hyba siekierą przecinał :-(
Łeb urwac przy samej dupie !
Ja lepsze "kwiatki" widzialem i to zrobil PRODUCENT armatury - firma DIAMOND z krakowa a raczej jej wykonaca z Chin. Na 5 zaworow kulowych po tygodniu sprawny pozostal JEDEN!!! z pozostalych sie ukrecily wrzeciona i lalo z glowic
No comment

rafalm
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 82
Rejestracja: 20 cze 2007, 22:44
Re: plytki

autor: rafalm » 20 cze 2007, 22:58

Paweł_Małek pisze:Te plytki to no hyba siekierą przecinał :-(
Łeb urwac przy samej dupie !
Ja lepsze "kwiatki" widzialem i to zrobil PRODUCENT armatury - firma DIAMOND z krakowa a raczej jej wykonaca z Chin. Na 5 zaworow kulowych po tygodniu sprawny pozostal JEDEN!!! z pozostalych sie ukrecily wrzeciona i lalo z glowic
No comment


generalnie troche smieszy mnie wklejanie twojej opinii w kazdej wypowiedzi dotyczacej marki Diamond.
moze na potwierdzenie swoich słow zeskanujesz odpowiedz serwisu technicznego na zgloszona reklamacje zaworów?? :)
ale zawsze mozesz nabijac sobie punkciki w innych markach i jezdzic pozniej na koszt producenta na wycieczki do Turcjii :)
generalnie marka Diamond to: na rynku powyzej 10 lat napewno, produkty jak na swoja cene napewno maja dobra jakosc i serwis dobrze dziala, rzetelnie i rzeczowo. reklamacje jak zawsze sie zdarzaja ale przynajmniej zawsze sa dobrze załatwiane.
a poza tym dlaczego znak na cechowaniu tych zaworów (data produkcjii) nie jest adekwatny do daty twojego postu?? a ponadto zawory sa uszczelniane na 2 oringach i jakbys nie wiedzial to zaden zawor kulowy nie moze poparzyc uzytkownika bo trzpien który kręci kulą jest szerszy od dolu i nie moze wyjsc do gory a wiec najpierw zastanow sie o czym piszesz a pozniej pisz.

no ale jak ktos nie wie o czym pisze to wkleja wlasnie takie posty do kazdego tematu. jak dla mnie wypowiedzi autora tego uzytkownika sa co najmniej niespójne :)

jak dla mnie marka Diamond jak narazie odpukac nie sprawila zadnych problemow (mam nadzieje ze nie zapesze).
pozdrawiam i zycze braku problemow z instalacjami wodnymi

drewienko

autor: drewienko » 21 cze 2007, 10:39

jak sie zakończyła sprawa? oddali kase ?

Krzysztof_kf
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2012, 7:58
Kontaktowanie:
Re: Firma remontowa - oszust z Bydgoszczy

autor: Krzysztof_kf » 30 maja 2012, 8:11

Mimo że upłynęło wiele lat od ostatniej odpowiedzi to wyrażę swoją opinię, niestety wszyscy kończą jak pan @Rudolf_.
Ciekawe jestem ile pan @Rudolf_ dał za położenie płytek pewnie nie przekroczyło to 20zł m2, więc czego można się spodziewać za taką stawkę, tylko i wyłącznie szybkiej roboty bo czas goni.
Można powiedzieć jaka praca taka płaca tutaj się zgodzę całkowicie.
Niestety wiele ludzi przy wynajęciu fachowca bierze pod uwagę koszty które, porównujemy do swoich aktualnie zarobków.
Polskie społeczeństwo jest takie że ja jak zarabiam 1500zł przy mocnych porywach to ty jako fachowiec czemu masz zarobić więcej.
A no bo tak ludziom po prostu ściska d...

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: Firma remontowa - oszust z Bydgoszczy

autor: marek33 » 11 wrz 2017, 12:31

Prostowałem ściany w łazience i wyrównywałem podłogi w firmie remontowej Wojtka Goślińskiego. Znałem go już wcześniej przez bloga remontowego, który prowadzi na stronie abartremonty.pl. Wiele wskazówek z artykułów wdrożyłem praktycznie u siebie. W Poznaniu najbardziej kompleksowa oferta.

kelseyradley
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2023, 10:09
Re: Firma remontowa - oszust z Bydgoszczy

autor: kelseyradley » 22 sie 2023, 10:12

Wspaniała robota! Ta praca mnie zainspirowała! Kiedy dawałeś zaliczkę, czego się spodziewałeś? Innym obszarem dla innych ludzi jest to. Zawsze płać więcej za taniego wykonawcę! Pozdrowienia.
Bitlife


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów