Czas na wakcje? Zimą?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
Pawelek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 24 wrz 2011, 19:39
Lokalizacja: Luton
Re: Czas na wakcje? Zimą?

autor: Pawelek11 » 01 sie 2017, 3:05

Zimą też można odpoczywać. Należy się.

foxi
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 28 lis 2016, 19:32
Re: Czas na wakcje? Zimą?

autor: foxi » 05 wrz 2017, 18:18

Wyjeżdżamy może nie zimą ale jesienią ,czasami późną jesienią ,a że lubimy ciepło to w grę oczywiście wchodzi tylko przelot samolotem. W zeszłym roku w październiku byliśmy na Malcie ,cieplutko tanio i bez dzikich tłumów. Szukaliśmy tez parkingu przy Balicach i w necie najciekawsza wydała się opcja - http://parkujgo.pl/cennik-parking-balice.html - najlepsza moim zdaniem relacja jakości usługi do ceny. pzdr.

Domator38
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 02 cze 2015, 10:24
Re: Czas na wakcje? Zimą?

autor: Domator38 » 08 wrz 2017, 21:07

Zimę można fajnie wykorzystać na zwiedzanie różnych polskich miast,
w których nie mieliśmy okazji być. Wystarczy znaleźć tani hotel , zdecydować kiedy chcemy jechać i taka spontaniczna wycieczka przy małych kosztach może się naprawdę świetnie udać. Mój kierunek na wrzesień, to na pewno będzie Lublin.

adam_krakow
Aktywny
Aktywny
Posty: 287
Rejestracja: 11 cze 2014, 15:20
Re: Czas na wakcje? Zimą?

autor: adam_krakow » 24 wrz 2017, 9:48

ja najbardziej lubię wakacje zimą, kiedy wszyscy tu marzną a ja się wygrzewam na egzotycznej plaży :D w zeszłym roku byłem na Sri Lance, a w tym roku zastanawiam się nad Tajlandią :) urlop mam już na styczeń klepniety więc muszę sie zaraz decydować. Widziałem że Itaka ma teraz jakies spore zniki, nawet do 40% więc pewnie coś u nich wybiorę

vauseman
Aktywny
Aktywny
Posty: 270
Rejestracja: 15 maja 2017, 10:57
Re: Czas na wakcje? Zimą?

autor: vauseman » 25 wrz 2017, 13:14

W wielu krajach jest ciepło, kiedy u nas trwa zima.

Zami
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 14 paź 2015, 15:39
Re: Czas na wakcje? Zimą?

autor: Zami » 21 lis 2017, 8:46

Ja zimą jeżdżę w góry. W tym roku wybieramy się do Karpacza na tydzień.
Planuję też urlop na kolejny rok i chyba wybierzemy Indonezję.
Trafiłam na https://duabenua.com/pl/ Organinizują wycieczki po indonezji, jak dla mnie świetna sprawa. namawiam męża na ten wyjazd bo jeszcze tak daleko nie byliśmy a Indonezja jest moim marzeniem.

Pedrinio
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2017, 18:50
Re: Czas na wakcje? Zimą?

autor: Pedrinio » 21 lis 2017, 10:49

Ja w tą zimę wybieram się z rodzinką do Hiszpanii aby przeczekać zimny okres u nas :P


_________________________
W dobrej cenie ubezpieczenie OC i ubezpieczeniaonline.pl

Awatar użytkownika
AniaO
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 23 sty 2017, 13:53
Lokalizacja: Kraków
Re: Czas na wakcje? Zimą?

autor: AniaO » 05 gru 2017, 14:03

Zimą to może nie wakacje, a coś w rodzaju urlopu wypoczynkowego :). Hiszpania to rzeczywiście świetny kierunek. Byłam tam wielokrotnie, więc swego rodzaju doświadczenie w organizowaniu wyjazdów mam – możecie więc śmiało pytać. Generalnie dobrze jest w podróż wybrać się pociągiem, bo połączenie jest naprawdę bardzo dogodne. Same bilety możecie kupić np. za pośrednictwem firmy EuroPodróże (na http://europodroze.pl/ dostępne są bilety wielu europejskich przewoźników). Jeśli chodzi o nocleg, to jest to już kwestia gustu, ponieważ w niemal każdym większym mieście w Hiszpanii nie brakuje interesujących hoteli, gdzie wynająć można pokój za rozsądne pieniądze. ;)
AniaO - ekspertka jedyna w swoim rodzaju! :)

turkuc_podjadek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 05 gru 2017, 17:27
Re: Czas na wakcje? Zimą?

autor: turkuc_podjadek » 05 gru 2017, 17:38

Ja zawsze jeżdżę na wakacje zimą :D

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Czas na wakcje? Zimą?

autor: arek_ch » 06 sty 2018, 16:17

Nie wyobrażam sobie wakacji bez wizyty nad morzem. W tym roku najprawdopodobniej spędzę je w Ustroniu Morskim, bo natknęłam się na cudowny pensjonat, http://www.kaszubianka.com.pl/ która oferuje pokoje w niewygórowanych cenach i w naprawdę fajnej lokalizacji...

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Czas na wakcje? Zimą?

autor: monikabert90 » 20 sty 2018, 10:32

My zawsze staramy się wyjeżdżać zarówno latem, jak i zimą. Latem wybieramy morza i jeziora, natomiast zimą stawiamy na sporty zimowe i jeździmy w góry na narty. W tym roku mieliśmy mały dylemat, co zrobić z psem, bo zawsze opiekowała się nim pod naszą nieobecność moja przyjaciółka, a w ty roku niestety nie mogła przejąć tego obowiązku. Na szczęście znaleźliśmy niedrogi hotel dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą, gdzie za niewielkie pieniądze udało nam się zostawić psiaka. Miał zapewnioną fachową opiekę, klimatyzowany boks i duży wybieg ;) Wszystko jak należy ;)

plejso
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2018, 19:21
Re: Czas na wakcje? Zimą?

autor: plejso » 21 sty 2018, 19:23

W tamtym tygodniu byłem na weekend w Karpaczu - wrażenia niezapomniane :D

Verbena
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 25 wrz 2017, 9:07
Re: Czas na wakcje? Zimą?

autor: Verbena » 24 sty 2018, 12:01

Dla mnie zima to najlepszy okres na krótkie wyjazdy po Europie, zarówno noclegi jak i loty są wtedy najtańsze i można na prawdę sporo pozwiedzać.

Maghda
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 23 wrz 2016, 9:48
Re: Czas na wakcje? Zimą?

autor: Maghda » 31 sty 2018, 8:27

Każda pora jest dobra na odpoczynek. Zimą jakie kierunki wybieracie? Mi się w ostatnim czasie wymarzyła Indonezja. Jak patrzę na ofertę biura podróży https://duabenua.com/pl/?noredirect=pl_PL te rejony to jest to po prostu jakaś bajka, przepiękne widoki i niezwykła kultura. Świetne propozycje wyjazdów, gdzie na pewno nie można się nudzić, coś w sam raz żeby się wyrwać z naszej szarej i zimnej rzeczywistości i poznać coś nowego.

Bartłomiej26
Aktywny
Aktywny
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2014, 11:11
Kontaktowanie:
Re: Czas na wakcje? Zimą?

autor: Bartłomiej26 » 01 lut 2018, 2:21

W sumie - wakacje zimą mogą byc całkiem ciekawe :) Szczególnie warto wtedy odwiedzić miejsca zimowo nietypowe. Sam chętnie powróciłbym nad morze i do Hotelu Hanza: https://hotelhanza.pl/
Czas na zmiany!


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości

Gotowe projekty domów