Wylewka na tarasie pod deski kompozytowe

Właściwe uszczelnienie poszczególnych elementów konstrukcyjnych domu ma kolosalne znaczenie dla jego trwałości i późniejszych warunków mieszkania w domu. Właściwego zabezpieczenia wymagają też, np. tarasy. Zdarzają się również sytuacje, kiedy musimy użyć materiałów uszczelniających do napraw czy remontów. W tym dziale znajdziesz praktyczne porady na temat wszelkiego rodzaju uszczelnień.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

teusz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2017, 13:14
Wylewka na tarasie pod deski kompozytowe

autor: teusz » 16 sie 2017, 13:31

Witajcie,

Mam taras na słupach, na którym docelowo chciałbym zamontować deski kompozytowe. (domek w górach)

Po kilku zimach to co było gładką wylewką zabezpieczoną (chyba) lepikiem w chwili obecnej jest bez lepiku i mocno zniszczoną powierzchnią ("chropowata" to dość łagodne słowo). Mam w związku z tym kilka pytań.
Muszę zrobić wylewkę:
- czy wylewka może być prosto na obecną?
- czy stosować jakąś siatkę?
- czy powinen być jakiś specjalny typ wylewki?

Po wylewce:
- Czy jedna wartwa papy wystarczy czy dać dwie? Jaką wybrać?

Jeśli macie jakieś inne rady to chętnie posłucham. Z góry dziękuję!

T.a.E
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 06 wrz 2017, 13:19
Re: Wylewka na tarasie pod deski kompozytowe

autor: T.a.E » 06 wrz 2017, 14:06

Pytanie dlaczego zepsuła się poprzednia wylewka? Może była ze słabego betonu. Ja bym nie ryzykował kolejnej wylewki na tą, skąd w końcu masz pewność że ta stara nie będzie dalej leciała w proch, co za tym idzie nowa też.. Odkryj przyczynę erozji i będziesz miał odpowiedź co z tym robić.


Wróć do „Materiały uszczelniające”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów