Pomysł na wejście do domu - schody plus zadaszenie.

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
eskimos16
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2013, 19:26
Pomysł na wejście do domu - schody plus zadaszenie.

autor: eskimos16 » 25 wrz 2013, 19:41

Witam,
przepraszam że pewnie źle wpisałem temat lecz nie wiedziałem gdzie napisać.
Mianowicie szukam pomysłu na przeróbkę wejścia do domu. Chodzi dokładnie o przerobienie schodów oraz zadaszenia. Poszukuje pomysłów ponieważ już nie wiem jak mam to przerobić żeby wyglądało ładnie. Możne napotkaliście się na projekty z takimi wejściami.
Poniżej przedstawiam zdjęcie:
Obrazek
Obrazek

IWUBE
Re: Pomysł na wejście do domu - schody plus zadaszenie.

autor: IWUBE » 25 wrz 2013, 20:39

scrina z ekranu zrobiłeś ??? skoro tam mieszkasz możesz zrobić zdjęcie LIVE

:lol:

eskimos16
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2013, 19:26
Re: Pomysł na wejście do domu - schody plus zadaszenie.

autor: eskimos16 » 27 wrz 2013, 15:02

screan z google maps. Niestety obecnie przebywam w Belgii i po powrocie zamierzam coś z tym wejściem zrobić, lecz nie mam pomysłu na chwilę obecną.

ferderk
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 05 lip 2017, 12:31
Re: Pomysł na wejście do domu - schody plus zadaszenie.

autor: ferderk » 08 sie 2017, 9:34

Polecam zadaszenie szklane, podobne do tego co jest na obrazku. Porządnie zrobione jest naprawdę ekstra. Ja sobie kupiłem z www.eskatt.pl

fire
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 19 wrz 2013, 9:45
Re: Pomysł na wejście do domu - schody plus zadaszenie.

autor: fire » 31 sie 2017, 21:59

Też mam szklany daszek, sam go sobie zrobiłem. Części zamówiłem w sklepie https://gigastal.pl/daszki-szklane-syst ... 2_153.html , trochę kumpel mi pomógł i mam bardzo tanim kosztem zrobione zadaszenie

Kamillo31
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2018, 20:34
Re: Pomysł na wejście do domu - schody plus zadaszenie.

autor: Kamillo31 » 17 paź 2018, 16:48

Ja mocowania do Balustrady szklanej jak i do daszkow szklanych kupiłem sobie prosto od producenta ze strony http://www.mocuj.pl jestem z nich zadowolony,dobra cena,a przedewszystkim super jakość. Balustrade i daszek sam zamontowałem ,troszkę się znam na budowlance. Nic trudnego. Pozdrawiam

merigold
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:26
Re: Pomysł na wejście do domu - schody plus zadaszenie.

autor: merigold » 21 maja 2019, 20:15

Daszki całoszklane kupicie też w waspal.pl/ z Poznania. Taki szklany daszek to bardzo dobre rozwiązanie, chroni przed słońcem czy deszczem a jednocześnie przepuszcza światło i jest lekki. Świetnie pasuje do nowoczesnych budynków.


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości

Gotowe projekty domów