Miękki materac do sypialni

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
betikostrzewa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 11 sty 2016, 0:03
Miękki materac do sypialni

autor: betikostrzewa » 29 sie 2017, 10:08

Witam Forumowiczów. Chciałabym wymienić materac na nowy ponieważ zdecyodwaliśmy się z mężem na remont sypialni, a co za tym idzie wymianę łóżka. Stary materac nie pasuje. Za poprzedni zapłaciliśmy coś koło 1,5 tysiąca złotych (nie mało), ale jakoś powiem szczerze nie spełnił oczekiwań. Mimo dobrego wentylowania pomieszczenia, jakby łapał wilgoć, co mnie dziwiło, bo tak dziwnie pachniał. Chciałabym tego uniknąć przy nowym materacu. Co poza tym mnie interesuje:
- materac ma być duży,
- materac ma być twardy, ale nie jak kamień,
- żeby do niego dokupić jakiś „pokrowiec”, bo wdomu jes pies, który czasem mimo pilnowania wskoczy na łóżko.
W sieci oczywiście pełny wybór, może coś poradzicie, co teraz w modzie jest. Może przez internet kupić?

betikostrzewa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 11 sty 2016, 0:03
Re: Miękki materac do sypialni

autor: betikostrzewa » 30 sie 2017, 22:41

Widziałam jeden z atkich sklepów w Al. Ken w stolicy, faktycznie może podjadę. A czym niby ten materac się wyróżnia i czy można go kupić w sieci?

valdeko
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:37
Re: Miękki materac do sypialni

autor: valdeko » 01 wrz 2017, 9:40

Mam pytanie do użytkownika Dormeo, ale też ktoś inny może się oczywiście wypowiedzieć: czy taki materac można ułożyć na łóżko zrobione z palet czy musi być oryginalny stelaż?

marecky78
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 76
Rejestracja: 01 wrz 2017, 9:43
Re: Miękki materac do sypialni

autor: marecky78 » 01 wrz 2017, 9:47

Moim zdaniem to zle jak materac jest miękki...powinien być własnie nie za twardy ani nie za miekki.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów