kredyt dla biznesu

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

klaussspol
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lis 2016, 11:17
kredyt dla biznesu

autor: klaussspol » 13 kwie 2017, 6:13

Serdecznie polecam firme Aasa Dla Biznesu, po ostatnich kłopotach finansowych dosłownie uratowali mi tyłek. Tylko skorzystałem z ich strony interetowej. Wybrałem kwotę i okres spłaty pożyczki na naszej stronie internetowej. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymałem błyskawicznie, maksymalnie w ciągu godziny. Prawidłowo wypełniony i kompletny wniosek przyśpieszył decyzję, którą przekazali telefonicznie lub mogą też mailowo. Super

poscie
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2017, 9:02
Re: kredyt dla biznesu

autor: poscie » 13 kwie 2017, 7:59

Bardzo ciekawe.

ekpola
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 08 cze 2015, 8:29
Re: kredyt dla biznesu

autor: ekpola » 18 kwie 2017, 13:15

Aasa nie udziela kredytów, bo nie może, ponieważ to nie bank. Polecam konto dla firm oraz kredyt w http://www.bgzbnpparibas.pl/. Mają naprawdę dobrą ofertę, nawet dla firm, które działają od niedawna.

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: kredyt dla biznesu

autor: tomi12 » 20 maja 2017, 14:22

Jeżeli chodzi o tego typu pożyczki to wydaje mi się, że jak potrafi się z nich korzystać, to mogą się okazać super pomocą w chwilach niespodziewanych wydatków. Sprawdźcie też sobie ofertę https://kredytok.pl/ . Udzielają pożyczek w kilka minut i to bez zbędnych formalności i zaświadczeń.

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: kredyt dla biznesu

autor: Dżasmina » 22 maja 2017, 9:45

ja uważam, że w takich sprawach dobrze się skonsultować z profesjonalnym doradcą kredytowym i poznać swoje możliwości w tym zakresie.

Sajana
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 12 gru 2013, 15:28
Re: kredyt dla biznesu

autor: Sajana » 11 sie 2017, 10:06

Jeśli mogę coś radzić, to zanim udasz się do doradcy, zdobądź chociaż podstawową wiedzę o możliwościach kredytowych różnych banków z wyszukiwarki https://www.kredytomaniak.pl/kredyty/

Mayenna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 17 mar 2017, 10:54
Re: kredyt dla biznesu

autor: Mayenna » 11 sie 2017, 13:11

Z kolei ja mogę polecić od siebie bz wbk. Mają całkiem korzystną ofertę dla firm, wystarczy tylko przedstawić porządny biznesplan. Poza tym są i inne możliwości zdobywania funduszy na rozruch interesu. Chociażby fundusze z urzędu pracy albo fundusz unijne, pod tym względem dzisiejsi przedsiębiorcy są w korzystniejszej sytuacji niż 10-15 lat temu. Tyle moich rad, a przy okazji ja chciałem się poradzić Was w sprawie...naklejek. Prowadzę bowiem małe wydawnictwo z książkami regionalnymi i zastanawiam się, czy drukować na targi branżowe naklejki firmowe . Znalazłem ofertę tej e-drukarni, może to byłoby jakieś rozwiązanie - https://www.viperprint.pl/produkt/NAKLnacin001c?

foxi
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 28 lis 2016, 19:32
Re: kredyt dla biznesu

autor: foxi » 19 sie 2017, 19:59

Uważam ,że kredyty i owszem są dla ludzi ale należy korzystać z nich z głową.Normalnym kierunkiem w zaciąganiu kredytów są banki lub pośrednicy kredytowi ,którzy przedstawiają oferty kilku z reguły banków. Mój brat ma niewielką firmę budowlaną i potrzebował kredytu inwestycyjnego, który załatwił w https://dobrekredytowanie.pl/ .Szybko i bezstresowo.Im po prostu zależy. pzdr

Zami
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 14 paź 2015, 15:39
Re: kredyt dla biznesu

autor: Zami » 24 sie 2017, 11:04

Sporo firm bierze kredyt na start. Myślę, ze to dobry pomysł o ile Twoja zdolność kredytowa jest na odpowiednim poziomie. Nie bierz chwilówek ani pożyczek pozabankowych bo to strzał w kolano. Lepiej postarac sie o kredyt w banku.

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: kredyt dla biznesu

autor: Dżasmina » 30 sie 2017, 12:16

w takich kwestiach lepiej się poradzić jakiegoś doradcy finansowego, żeby doradził korzystną ofertę.

łukasz83
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 13 lis 2016, 21:44
Re: kredyt dla biznesu

autor: łukasz83 » 30 sie 2017, 13:07

Z kredytem trzeba byc ostroznym, warto zasięgnąć porady chociażby biura rachunkowego... Biuro Rachunkowe w Sopocie https://www.biurorachunkowerr.pl/rejestracja-firm/ takie własnie jest, pomogą juz odpoczątku przy zakładaniu działalności, wyborze formy opodatkowania czy doradzą co do kredytu.

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: kredyt dla biznesu

autor: Dżasmina » 01 wrz 2017, 13:10

dokładnie, dobrze jest się z kimś dodatkowo skonsultować w kwestii kredytu.

Dominik32
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 kwie 2017, 14:11
Re: kredyt dla biznesu

autor: Dominik32 » 04 wrz 2017, 12:05

Faktem jest, że bardzo mało firm na rynku rusza ze swoim kapitałem. Najczęsciej to własnie kredyt sprawia, że firma rusza. Ze swojej strony polecam zapoznanie się z ofertami kilku banków, ja korzytsałem z ing ale to było już parę lat temu. Co do pytania odnośnie naklejek, zgadzam sie, że to dobry pomysł. Opisywana drukarnia internetowa znana i lubiana. Czesto zamawiam teczki, które przy odrobinie wyobraźni grafika zamieniają się w miły dla oka gadżet.

Dominik32
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 kwie 2017, 14:11
Re: kredyt dla biznesu

autor: Dominik32 » 04 wrz 2017, 12:06

Faktem jest, że bardzo mało firm na rynku rusza ze swoim kapitałem. Najczęsciej to własnie kredyt sprawia, że firma rusza. Ze swojej strony polecam zapoznanie się z ofertami kilku banków, ja korzytsałem z ing ale to było już parę lat temu. Co do pytania odnośnie naklejek, zgadzam sie, że to dobry pomysł. Opisywana drukarnia internetowa znana i lubiana. Czesto zamawiam teczki, które przy odrobinie wyobraźni grafika zamieniają się w miły dla oka gadżet.

dickwinters
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 30 paź 2016, 10:30
Re: kredyt dla biznesu

autor: dickwinters » 10 wrz 2017, 10:43

Owszem, aczkolwiek rozpoczynanie swojej działalności od kredytu nie jest najlepszym pomysłem. Mówię to jako zwolennik kredytów inwestycyjnych, które jednak bierzemy raczej po jakimś czasie a nie na start. Dobry kredyt inwestycyjny może szybko postawić firmę na nogi i pozwoli jej skutecznie budować własny kapitał. Wiele firm chwali sobie kredyt w Raiffeisen Polbank, atrakcyjne warunki, dobre zabezpieczenie - dla każdego to jest ważne.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości

Gotowe projekty domów