oświetlenie orientalne

Aranżacja wnętrz to także odpowiednie światło. Prawidłowe rozmieszczenie oświetlenia w pomieszczeniach mieszkalnych jest bardzo istotną kwestią. Sprawdź jakie oświetlenie będzie najlepsze do Twojego wnętrza.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

levanti
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2009, 19:37
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:
oświetlenie orientalne

autor: levanti » 10 lis 2009, 19:41

Centrum Artykułów Dekoracyjnych i Wykończeniowych Levanti, zaprasza do sklepu internetowego. Posiadamy w sprzedaży lampy, kinkiety i żyrandole ręcznie wykonane z bambusa.

Przemek
Re: oświetlenie w klimatach orientalnych

autor: Przemek » 10 lis 2009, 23:37

dodajcie oferte na www.e-mieszkanie.pl ale nie spamujcie na forum plisssss

levanti
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 10 lis 2009, 19:37
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:
Re: oświetlenie orientalne

autor: levanti » 11 lis 2009, 0:10

Wybacz, pierwszy i ostatni raz, trudne początki...

Przemek
Re: oświetlenie orientalne

autor: Przemek » 11 lis 2009, 15:40

kazdemu sie moze zdarzyc :)

szaf-paf
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 07 sty 2010, 12:42
Re: oświetlenie orientalne

autor: szaf-paf » 07 lut 2010, 22:58

W sumie to dobrze, że dali na siebie namiary, bo do tej pory to zamawiałam oświetlenie w extrapunkt.pl ze względu na duży wybór, a tak teraz będę mogła sobie porównać oferty :)
Zaraz sprawdzę gdzie korzystniej.

Luka
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 25 lip 2007, 14:54
Re: oświetlenie orientalne

autor: Luka » 15 lip 2010, 12:05

levanti pisze:Centrum Artykułów Dekoracyjnych i Wykończeniowych Levanti, zaprasza do sklepu internetowego. Posiadamy w sprzedaży lampy, kinkiety i żyrandole ręcznie wykonane z bambusa.


Obrazek


Piękne produkty. Gdzie to można kupić ? Będę wdzięczna za ofertę na priv ;)

stylish
1 - ostrzeżenie!
Posty: 30
Rejestracja: 09 sie 2010, 15:32
Re: oświetlenie orientalne

autor: stylish » 01 wrz 2010, 13:06

Nawiązując do orientalnego oświetlenia, zauważyłam, że na salony ;) wracają abażury. Wcześniej kojarzyły mi się z czymś tandetnym, jednak jak zobaczyłam współczesne projekty to jestem pełna podziwu. (znalezione na myin.pl)Obrazek

Bartez010
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2011, 15:48
Re: oświetlenie orientalne

autor: Bartez010 » 08 lut 2011, 16:07

Jeżeli macie ochotę zobaczyć trochę sztuki orientu i natury to zobaczcie strone pod nazwa www.lampyzdrewna.pl

michals212
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2007, 13:14
Kontaktowanie:
Re: oświetlenie orientalne

autor: michals212 » 13 paź 2011, 13:20

Oryginalne i egzotyczne lampy orientalne- to polecam www.galeria-tajlandia.pl bardzo unikatowe i zjawiskowe lampy (lampy w stylu orientalnym, lampy bambusowe, lampy z papieru czerpanego, po prostu przepiękne lampy nastrojowe o delikatnym świetle) niezwykle urokliwe dające poczucie relaksu. Naszymi klientami są restauracje orientalne a przede wszystkim salony odnowy biologicznej SPA & WELLNESS, doskonale nadają się na romantyczne kolacje we dwoje oraz do organizacji domowego wypoczynku HOME S Obrazek PA.

michals212
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2007, 13:14
Kontaktowanie:
Re: oświetlenie orientalne

autor: michals212 » 13 paź 2011, 13:23

Oryginalne i egzotyczne lampy orientalne- to polecam www.galeria-tajlandia.pl bardzo unikatowe i zjawiskowe lampy (lampy w stylu orientalnym, lampy bambusowe, lampy z papieru czerpanego, po prostu przepiękne lampy nastrojowe o delikatnym świetle) niezwykle urokliwe dające poczucie relaksu. Naszymi klientami są restauracje orientalne a przede wszystkim salony odnowy biologicznej SPA & WELLNESS, doskonale nadają się na romantyczne kolacje we dwoje oraz do organizacji domowego wypoczynku HOME SPA.

Obrazek

CiekaweLampy
Re: oświetlenie orientalne

autor: CiekaweLampy » 18 lip 2012, 12:06

Mogę się zgodzić, do tego typu oświetlenia warto dobrać także inne dodatki,aby poczuć ten wschodni klimat. W przeciwnym razie same lampy niewiele wniosą.

Awatar użytkownika
Agniechas
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 29 sie 2012, 8:30
Re: oświetlenie orientalne

autor: Agniechas » 29 sie 2012, 18:00

Kurcze, widziałam gdzieś ostatnio fantastyczną lampę orientalną - coś między Tajlandią a Indiami w stylu, ale za nic w swiecie nie mogę znaleźć, żeby wrzucić namiar.
Pląsająca po trawie.

Mezoko_com
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 05 cze 2012, 13:43
Re: oświetlenie orientalne

autor: Mezoko_com » 03 wrz 2012, 8:55

W takim razie poczekamy aż znajdziesz i wstawiasz zdjęcie:) Poza tym styl orientalny trzeba po prostu lubić,mi taki wystrój niekoniecznie się podoba. Wolę coś bardziej nowoczesnego.

robitkx
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2017, 10:27
Re: oświetlenie orientalne

autor: robitkx » 22 sie 2017, 10:52

Podobają mi sie unowocześnione lampy orientalne. Takie utrzymane w stylu, ale bez np. napisów. No niestety, tak bardzo "określone" sprzęty nadają się do konkretnego typu pomieszczeń, do stylu. Natomiast bardziej nowoczesne wersje, jedynie nawiązujące do stylu orientalnego są bardziej uniwersalne.

Daria93
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 14 sie 2017, 11:14
Re: oświetlenie orientalne

autor: Daria93 » 24 sie 2017, 11:43

Obrazek takie cos bardzo mi sie podoba :D :)


Wróć do „Oświetlenie wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów