Podział mieszkania bez remontu

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Podział mieszkania bez remontu

autor: Redakcja » 23 sie 2017, 13:54

Wydzielanie stref to rozwiązanie nie tylko dla dużych przestrzeni. Prawdziwym wyzwaniem jest funkcjonalne podzielenie... Podział mieszkania bez remontu >>
Redakcja

dachytarasowe
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 sty 2014, 13:47
Podział mieszkania bez remontu

autor: dachytarasowe » 23 sie 2017, 13:54

Super sa takze sciany przeswune calkowicie ze szkla takie jak np: http://www.dachytarasowe.eu/zadaszenia- ... zkla-w17-c

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Podział mieszkania bez remontu

autor: MichalBudowniczy » 24 sie 2017, 11:57

Ściany ze szkła w mieszkaniu raczej nie są najlepszym rozwiązaniem...

raptore
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2017, 17:49
Podział mieszkania bez remontu

autor: raptore » 21 sty 2018, 14:56

Jak dla mnie są to rozwiązania typowe dla ścian działowych, działowo-przesuwnych. U mnie w pracy zamawialiśmy takie i ostatecznie wybraliśmy firmę Sowan. Mogę szczerze polecić taki sposób podziału przestrzeni, gdyż sprawia bardzo dużo swobody.

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: Podział mieszkania bez remontu

autor: Arinue » 15 mar 2018, 0:11

Dzięki za trafione polecenie raptore. Sowan jest aktualnie odpowiedzialny już za remont drugiego biura i dostosowanie open space do pracy działowej. Świetne ściany działowe mają.

saratki
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 11 cze 2018, 11:04
Re: Podział mieszkania bez remontu

autor: saratki » 11 cze 2018, 11:11

Arinue pisze:Dzięki za trafione polecenie raptore. Sowan jest aktualnie odpowiedzialny już za remont drugiego biura i dostosowanie open space do pracy działowej. Świetne ściany działowe mają.


u mnie akurat Sowan sprawdził się genialnie w podziale pokoju (ściana przesuwna) więc również podpinam się do polecenia :)

Kamilaklimek
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 cze 2018, 8:18
Re: Podział mieszkania bez remontu

autor: Kamilaklimek » 05 lip 2018, 11:37

saratki pisze:
Arinue pisze:Dzięki za trafione polecenie raptore. Sowan jest aktualnie odpowiedzialny już za remont drugiego biura i dostosowanie open space do pracy działowej. Świetne ściany działowe mają.


u mnie akurat Sowan sprawdził się genialnie w podziale pokoju (ściana przesuwna) więc również podpinam się do polecenia :)


ja ma dokładnie tą http://sowan.pl/produkty/sciany-akustyc ... n-swg-120/ a ty??

jurek95
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 04 lip 2018, 11:11
Podział mieszkania bez remontu

autor: jurek95 » 17 lip 2018, 9:53

Według mnie takie ściany składane są super opcja, nawet ze względu na to, że nie trzeba nic wyburzać tylko się składa i już :D. Ja mam te z Sowana swg 120 i sobie bardzo chwalę!

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Podział mieszkania bez remontu

autor: martinrekk » 23 lip 2018, 13:16

Spróbuj na początku parawanem dekoracyjnym przetestować różne ustawienia podziału nieruchomości. Z czasem możesz sobie ewentualnie ściankę działową już na stałe wprowadzić. Parawan jest idealny do większych testów. W dobrych cenach masz na fototap.pl/parawany do tego bezpłatna przesyłka w każdym przypadku.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów