Materac ze sklepu www

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

merkury
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 23 lut 2015, 19:42
Materac ze sklepu www

autor: merkury » 22 sie 2017, 21:26

Witam. Czy waszym zdaniem warto kupować materac w sklepie internetowym? Odwiedziłem ostatnio kilka sklepów z materacami, bo szukam czegoś odpowiedniego do sypialni i widzę, że większość sklepów ma trochę lichą ofertę. Jak wy kupujecie?

faleos
Aktywny
Aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 27 wrz 2015, 21:48
Re: Materac ze sklepu www

autor: faleos » 23 sie 2017, 20:22

Zdecydowanie polecam wizytę w sklepie. Poleżysz na jednym, drugim, trzecim, zobaczysz, co najlepsze jest

DBExpert
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 24 sie 2017, 10:39
Re: Materac ze sklepu www

autor: DBExpert » 24 sie 2017, 10:50

Również moge zalecić wizytę osobiście w sklepie. Warto poleżeć trochę czy podotykać materacu zanim się go kupi.

KamilaMeble
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 440
Rejestracja: 05 gru 2014, 11:03
Kontaktowanie:
Re: Materac ze sklepu www

autor: KamilaMeble » 07 wrz 2017, 8:39

Akurat co do tej kwestii, nie mam żadnych wątpliwości i warto kupić materac w sklepie internetowym. Jedna uwaga to taka, aby wcześniej ewentualnie przetestować dany model na żywo- położyć się na nim i potem kupić identyczny online.
meble z dostawą do domu.

Lewiter
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2017, 8:31
Re: Materac ze sklepu www

autor: Lewiter » 12 wrz 2017, 8:35

Bardzo fajnym rozwiązaniem okazać się mogą Materace Merita . Zakupiłem takie około 2 miesięcy temu, do sypialni i pokoju dziecka. Wszyscy bez problemu się wysypiają i są zadowoleni, materace są wygodne i widać że trwałe, czego chcieć więcej ?

celia.celia84
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 14 lut 2017, 20:18
Re: Materac ze sklepu www

autor: celia.celia84 » 24 wrz 2017, 21:46

Według mnie nie ma nic złego w kupowaniu materaca przez internet. Jest tam znacznie większy wybór i łątwiej znaleźć coś dla siebie. Na przykład widziałam świetną ofertę na materace Viscotherapy, które mają dobry wpływ na zdrowie i samopoczucie. Można sobie dopasować ich twardość do swoich potrzeb i preferencji. Do tego specjalny materiał sprawia, że będziecie mieć większy komfort spania. Jest to bardzo dobry wybór dla osób z problemami z kręgosłupem oraz dla alergików.

Nephalim123
Aktywny
Aktywny
Posty: 263
Rejestracja: 03 sie 2017, 8:00
Re: Materac ze sklepu www

autor: Nephalim123 » 05 paź 2017, 9:02

Nie wyobrażam sobie kupna materacu bez osobistego obejrzenia, chyba że mamy w okolicy sklep w którym możemy obejrzeć dany materac i zamówić w okazyjnej cenie ten sam ale przez internet w innym sklepie. Ja tak zrobiłem w przypadku swojego materacu, który zamówiłem w meble-do https://meble-do.pl/

RavRad
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2017, 12:02
Re: Materac ze sklepu www

autor: RavRad » 10 paź 2017, 12:14

Kupiłem materac przez internet bez wcześniejszej przymiarki - jestem w pełni zadowolony, wybrałem kieszeniowy ;)

Waters
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2017, 11:10
Re: Materac ze sklepu www

autor: Waters » 12 paź 2017, 11:12

Ja sobie zamówiłem materac Rumba ze sklepu www i bardzo fajnie że zamówiłem bo jest mega wygodny podoba mi się i fajnie się na nim śpi

AbelartGracja
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 19 paź 2017, 13:58
Re: Materac ze sklepu www

autor: AbelartGracja » 19 paź 2017, 14:27

Polecam meble z ikea, ponieważ mają tam bardzo duży wybór, ostatnio kupowałem tam wraz z dziewczyna łóżko i materac. Jestem zadowolony z zakupu a minęły już 2 miesiące, materac mięciusi uwielbiam na nim spać i leżeć. Codziennie się wysypiam, a muszę wam powiedzieć, że przez ostatnie 13 lat spałem na łóżku, które skrzypi tak jakby co najmniej koparka wstawała z łóżka, do tego stare łóżko było twarde, zapadnięte i niewygodne w każdym calu. Teraz jestem w stanie w spokoju odsypiać każdy dzień z tych 13 lat.

Daria87
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 14 gru 2017, 14:47
Re: Materac ze sklepu www

autor: Daria87 » 01 sty 2018, 15:21

Ja zamawiałam przez Internet, na Mebel-Partner. Chodziłam wcześniej po sklepach i sprawdzałam miękkość oraz jakość różnych materaców, ale ostatecznie postawiłam na sklep internetowy i nie żałuję. Cena konkurencyjna, a jakość snu bardzo zadowalająca :)

gosia06
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 03 sty 2018, 12:23
Re: Materac ze sklepu www

autor: gosia06 » 03 sty 2018, 16:44

Wybór odpowiedniego materaca do spania to dość indywidualna sprawa. W łóżku spędzamy statystycznie aż 1/3 swojego życia, więc nie możemy oszczędzać przy wyborze podłoża snu. Musimy określić, czy preferujemy spanie na miękkiej, czy na twardej powierzchni. Twardość materaca jest odczuciem subiektywnym. Dla jednej osoby ten sam materaca może być twardy, a dla innej zbyt miękki. Warto też wziąc pod uwagę stan naszego kręgosłupa. Jeśli mamy z nim jakieś problemy zdrowotne, to warto wybrać materac rehabilitacyjny, który wspomaga proces rehabilitacji wad postawy i przeciwdziała powstawaniu odleżyn.

Zapraszamy do odwiedzenia strony o materacach gdzie jest szeroki wybór materacy oraz konkurencyjne ceny https://senvita.pl/

PlantPur
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 27 cze 2017, 19:33
Re: Materac ze sklepu www

autor: PlantPur » 30 sty 2018, 20:46

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony plantpur.pl gdzie znajdą Państwo materace z ekologicznej pianki. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ każdy może skonfigurować swój indywidualny materac, dopasowując go idealnie do swoich potrzeb. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie chętnie pomożemy w wyborze materaca.

IdealnyMaterac
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 27 wrz 2017, 11:50
Re: Materac ze sklepu www

autor: IdealnyMaterac » 26 lut 2018, 12:27

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.idealnymaterac.pl, na której oprócz szerokiego asortymentu znajdzie Pan również konfiguratór, który pomaga w dopasowaniu materaca do indywidualnych preferencji.

Nephalim123
Aktywny
Aktywny
Posty: 263
Rejestracja: 03 sie 2017, 8:00
Re: Materac ze sklepu www

autor: Nephalim123 » 26 lut 2018, 13:02

Zamawiałem swój materac prze internet i jestem zadowolony. W sklepie stacjonarnym nie ma tylu na ekspozycji modeli. Jedna wada to nie można go wcześniej wypróbować, ale wystarczy przejść się po salonach meblowych i wypróbować kilka rodzajów materaców i ma się już jako takie pojęcie o nich.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów