Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

majeczkaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 24 wrz 2014, 16:21
Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

autor: majeczkaa » 28 lip 2017, 9:00

Co myślicie o kupnie mieszkania już wykończeniem " pod klucz" ?

Awatar użytkownika
Papryka12
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 04 mar 2017, 17:33
Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

autor: Papryka12 » 30 lip 2017, 21:25

Moim zdaniem wybór dzielnicy zależy od własnych preferencji i potrzeb, ale ja wybierałabym coś na Ursusie. Bardzo podoba mi się inwestycja developera alberoinvest.pl - Klonowy Zakątek, własnie na Ursusie. Drugą kwestią jest to, że kupując mieszkanie nigdy nie ograniczałabym się do jednego developera ale sprawdziła kilka jak nie kilkanaście różnych ofert. To chyba największy wydatek w całym życiu i warto go dobrze przemyśleć.

Awatar użytkownika
Pawelek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 24 wrz 2011, 19:39
Lokalizacja: Luton
Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

autor: Pawelek11 » 01 sie 2017, 3:08

Jest wiele zależnych, nie wiemy co lubisz, gdzie pracujesz co się dla ciebie najbardziej liczy.

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

autor: bobik5 » 01 sie 2017, 10:52

W warszawie bym nie zamieszkała, za dużo ludzi, za drogo a płace nie jakieś mocno wygórowane. Chce kupić mieszkanie w Krakowie albo Wrocławiu, Zastanawiam się czy tylko ja kupuje od LOKUM, czy może ktoś z naszych forumowych znajomych również myśli na ewentualnym kupnem mieszkania od dewelopera. Lokum Di Trevi najbardziej z tych wszystkich mi się podoba, dobrze że mężowi również.

draczek
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 03 lut 2016, 8:28
Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

autor: draczek » 02 sie 2017, 9:58

Teraz chyba najlepiej kupować mieszkania na Woli, dzielnic się bardzo rozbudowała, pięknieje z dnia na dzień a mieszkania np na osiedlu Nowe Odolany są ładne i niedrogie jak na taką lokalizację ze świetnym dojazdem do centrum

wikkis
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 26 lis 2015, 16:38
Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

autor: wikkis » 08 sie 2017, 8:29

Ja przerobiłem kilku agentów i jeden okazał się naprawdę solidny – Eugeniusz Jaworski. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości, więc właśnie śmiało możesz skorzystać, wygrzebałem numer dla Ciebie 603 195 624. Plus: facet jest doświadczony i kompetentny, sprzedaje za dobre pieniądze. Fajnie się z nim współpracuje, bo kompleksowo podchodzi tak do tematu.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

autor: malaka » 08 sie 2017, 11:47

A oglądaliście już te ogłoszenia: [link do oferty ogłoszenia wygasł]? Widziałam, że jest tam sporo atrakcyjnych ofert z Warszawy, więc warto czegoś poszukać dla siebie.

misia22
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 02 lut 2017, 12:42
Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

autor: misia22 » 09 sie 2017, 15:13

Jeżeli szukacie miejsca do zakupu mieszkania, to polecam te inwestycje http://nexity.pl/ lepiej jednak sprawdzić to szybciej, bo rozchodzą się szybko. Doskonałe miejsce na inwestycje, duży metraż, dobra lokalizacja i niska cena.

Mira33
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 25 lip 2017, 19:55
Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

autor: Mira33 » 13 sie 2017, 15:39

yaska pisze:Dziękuję, masz na niego jakiś namiar? Może być tutaj lub na priv, jak wolisz. I jeszcze może przy okazji powiedz jak to jest potem z formalnościami, oni też się tym zajmują? Wiesz chodzi mi o jakieś konstrukcje umowy, negocjacje cen, żeby wszystko było korzystne, bez kruczków itp.


Zupełnie nic nas nie obchodziło, pan Rafał zajął się wszystkimi tematami dla nas. Tu masz wizytówką i tam jest numer telefonu gdzieś http://www.remax-polska.pl/rafal_bielecki. Możesz wspomnieć, że poleciła Mira. Powinien skojarzyć. :)

ktopytaniebladzi
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 09 sie 2017, 13:49
Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

autor: ktopytaniebladzi » 16 sie 2017, 9:31

majeczkaa pisze:Co myślicie o kupnie mieszkania już wykończeniem " pod klucz" ?

No ja właśnie się nad tą opcją zastanawiam... Ta firma takie proponuje https://www.sento.pl/ i podobają mi się ich inwestycje... Bo kurcze jak oglądam te niektóre mieszkania, to głowa mała, brzydko wykończone są mega... Kurcze, chcesz mieszkanie pod klucz, a się okazuje, że musiałbyś wszystko zmienić. :/ To jest właśnie problem z takim rozwiązaniem, chyba ciężko trafić na idealnie Twój gust... :/

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

autor: Adamila021 » 17 sie 2017, 8:53

Ja bym celowala chyba bardziej daleko od centrum, choc wiem jak ciezko sie pozniej przebic do pracy... Jezeli interesuja wam nowoczesne i zadbane osiedla mieszkaniowe to polecam te od zarzadcy nieruchomosci http://status.pl . Wszystko jest tak jak byc powinno, bardzo bezpieczne i uporzadkowane miejsca

Wolnik
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2017, 14:13
Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

autor: Wolnik » 18 sie 2017, 11:19

Jeżeli południowe okolice wchodzą w grę to polecam Piaseczno – miasto bardzo się teraz rozwija no i nie ma takich tłumów jak w Warszawie. Jedną z najlepszych obecnie inwestycji jest Dom Marzeń na Jana Pawła 25.

yaska
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:41
Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

autor: yaska » 22 sie 2017, 18:08

Mira33 pisze:
yaska pisze:Dziękuję, masz na niego jakiś namiar? Może być tutaj lub na priv, jak wolisz. I jeszcze może przy okazji powiedz jak to jest potem z formalnościami, oni też się tym zajmują? Wiesz chodzi mi o jakieś konstrukcje umowy, negocjacje cen, żeby wszystko było korzystne, bez kruczków itp.


Zupełnie nic nas nie obchodziło, pan Rafał zajął się wszystkimi tematami dla nas. Tu masz wizytówką i tam jest numer telefonu gdzieś http://www.remax-polska.pl/rafal_bielecki. Możesz wspomnieć, że poleciła Mira. Powinien skojarzyć. :)

Super, o coś takiego mi chodziło. Dzięki za polecenie, powołam się na Ciebie. Dziś już trochę późno, ale dopiero wróciliśmy z wakacji, jutro zadzwonię i dowiem się co i jak.

Bartłomiej26
Aktywny
Aktywny
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2014, 11:11
Kontaktowanie:
Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

autor: Bartłomiej26 » 01 wrz 2017, 10:02

Zobaczcie na tej projekt:
Obrazek

To jest inwestycja w stylu Art Deco, który powstanie na początku następnego roku na warszawskiej Woli. Tutaj więcej zdjęć wizualizacji: http://artdecowola.pl/luksusowe-mieszkania/
Jak dla mnie to jednak z ciekawszych inwestycji w Wawie. Wygląda na prawdę pięknie :shock:
Czas na zmiany!

Marek Rajski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 10 maja 2016, 20:48
Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

autor: Marek Rajski » 02 wrz 2017, 17:07

A ktoś kupuje na Brzozowym Zakątku na Wilanowie? Od firmy POLNORD? W sumie lokalizacja dobre, cena 6700 za metr więc nie zabija, pod nosem wszystko co potrzebne - przedszkole, szkoła, komunikacja, sporo zieleni. Wszędzie blisko - nawet do centrum jest wygodny dojazd. Na razie jest autobus ale czytałem, że mają przywrócić linię tramwajową. W pobliżu jest obwodnica - można szybko wyskoczyć poza miasto. Na samym osiedlu będzie sporo zieleni bo jest wewnętrzny dziedziniec.

Obrazek


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dot [Bot] i 26 gości

Gotowe projekty domów