Zalety prysznica bez brodzika.

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Zalety prysznica bez brodzika.

autor: malaka » 22 sie 2017, 12:19

Ja jednak wolę prysznic bez brodzika. Jest łatwiejszy w czyszczeniu.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Zalety prysznica bez brodzika.

autor: MichalBudowniczy » 22 sie 2017, 15:43

Ja posiadam brodzik i muszę przyznać że jest dosyć trudny w utrzymaniu czystości.

mdr
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2017, 12:08
Re: Zalety prysznica bez brodzika.

autor: mdr » 23 sie 2017, 12:14

Pomijajac kwestie estetyczną - to zawsze będzie lepiej wygladało - osoby starsze jak i dzieci nigdy nie potkną się wchodząc pod prysznic. Łatwiejsze użytkowanie. Nie zawsze da się jednak zamontować odpływ linowy i pozostaje opca tylko brodzika. Efektowna łazienka z odpływem liniowym- http://www.malyduzyremont.pl/2015/12/kremowa-azienka.html

koperek7745
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 28 kwie 2017, 9:36
Re: Zalety prysznica bez brodzika.

autor: koperek7745 » 24 sie 2017, 10:24

Moja znajoma ma brodzik z takiego konglomeratu, że jej ostatnio to się prawie że dziura wyżłobiła a wystarczyło, że pojemnik z odżywką spadł na brodzik...u mnie to mogę walić szamponami, żelami itp. do woli i nic się nie dzieje. Brodzik jest marki SchedPol. Znalazłam ostatnio dobry test na youtube gdzie widać jak znosi obciążenia ich nośnik -youtube.com/watch?v=B52ieDl5jeU.

DBExpert
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 24 sie 2017, 10:39
Re: Zalety prysznica bez brodzika.

autor: DBExpert » 24 sie 2017, 10:56

Z jednej strony jest łatwiejszy w czyszczeniu, ale z drugiej jest mniej funkcjonalny. Ja u siebie mam wersję z brodzikiem i naprawdę brodzik niekiedy może się przydać.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów