Sterowanie piecem gazowym kondensacyjnym Immergaz

Dowiedz się wszystkiego o instalacjach gazowych, które zagwarantują Ci bezpieczne i przyjazne mieszkanie. Wybierz odpowiedni piec gazowy - funkcjonalny i praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

tchomikt
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2008, 17:40
Sterowanie piecem gazowym kondensacyjnym Immergaz

autor: tchomikt » 22 sie 2017, 11:30

Witam,

Prośba o poradę jak wysterować ogrzewaniem. W większości domu mam grzejniki + podłogówka w łazienkach, kuchni i wiatrołapie (tam gdzie jest podłogówka nie ma grzejników). Mam dwie osobny pompy w piecu pod grzejniki i podłogówkę. Grzejniki chcę sterować czujnikiem pokojowym (najlepiej przenośnym - czasem będę odpalał kominek w salonie; jeśli się nie da przenośny to do umieszczenia w najzimniejszym pokoju). Teraz nie wiem jak z podłogówką w łazienkach - instalator radzi mi też drugi czujnik pokojowy który umieszczę w jednej z łazienek - czy przy bezwładności podłogówki to zadziała? Czy warto dorzucać jeszcze czujnik zewnętrzny pod podłogówkę? (kabel z pieca mam wyprowadzony). Generalnie w łazience chce odczuwać komfort cieplny w postaci ciepłej podłogi.

Podobają mi się sterowniki firmy TECH tylko nie wiem czy da się złożyć z nich powyższą konfigurację czyli: wyświetlacz LCD który bezprzewodowo może obsługiwać piec i sczytywać temperaturę z dwóch czujników (łazienka podłogówka i np. sypialnia grzejniki).

Wróć do „Instalacje gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów