Metamorfoza mebli dla dzieci

Pokój dziecięcy jest zazwyczaj miejscem zabaw i nauki dziecka. Dlatego tak ważnym aspektem jest dobór odpowiednich mebli, kolorów ścian, które wpływają na kreatywność naszych pociech. Zobacz jak inni poradzili sobie z tym problemem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Zeldiax
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 03 lip 2015, 11:03
Re: Metamorfoza mebli dla dzieci

autor: Zeldiax » 21 sie 2017, 10:51

malaka pisze:Naklejki są dobrym pomysłem. Można też fronty drzwi szafy pomalować tablicówką.


Ja za to mogę zaproponować nadruki na szkle, coś takiego jak tutaj: http://mbbszklo.pl/oferta/szklo-dekoracyjne. Można wybrać ciekawe wzory, a szkło jest bardziej praktyczne, bo dziecko go nie zabrudzi (trwale) :)

agamemnon91
Aktywny
Aktywny
Posty: 122
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:57
Re: Metamorfoza mebli dla dzieci

autor: agamemnon91 » 21 sie 2017, 11:37

Gdzie kupujecie okleine?

robitkx
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2017, 10:27
Re: Metamorfoza mebli dla dzieci

autor: robitkx » 22 sie 2017, 10:45

Bardzo mi się podoba wykorzystanie farby tablicowej w dziecięcych pokojach. U syna pomalowaliśmy tak całą ścianę. Polecam :)

Awatar użytkownika
mefjiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 31 maja 2017, 10:11
Re: Metamorfoza mebli dla dzieci

autor: mefjiu » 26 sie 2017, 8:20

Warto też zastanowić się nad ścianą po której będzie można malować. Dzięki temu nasz szkrab nie powinien malować w innych miejscach.
Są teraz farby typu malowanie mazakami lub kredą. Sprawdza się to.

viki42
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2015, 10:54
Re: Metamorfoza mebli dla dzieci

autor: viki42 » 31 sie 2017, 9:04

Podstawa to ciekawe meble. W Rubin Meble mają sporo ciekawych modeli. Do tego dodatki - najlepiej funkcjonalne. Takie jak np. wspomniana wyżej tablica, dywan będący jednocześnie trasą dla samochodów itp.


Wróć do „Pokoje dziecięce, pokoje młodzieżowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów