Wrocław - ATAL S.A. - Zielone Wojszyce - Iwaszkiewicza

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kapa
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2014, 8:28
Wrocław - ATAL S.A. - Zielone Wojszyce - Iwaszkiewicza

autor: kapa » 16 wrz 2014, 8:43

Wszystkim zainteresowanym ODRADZAM współpracy z polskim Deweloperem Atal S.A. na całym terenie Polski. Szczególnie we Wrocławiu.
Typowo polski deweloper. Wcisnąć niskiej jakości produkt, wziąć za to pieniądze i wypiąć się brudnym tyłkiem do klienta. Deweloper stosuje samowolkę budowlana, bez informowania klienta zmienia projekt. Mieszkanie nie warte 5800zł/mkw.

Dużo potrzebnych informacji na investmap.pl

http://forum.investmap.pl/dolnoslaskie- ... 2-140.html

paulinaturynska
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 18 lip 2015, 16:40
Re: Wrocław - ATAL S.A. - Zielone Wojszyce - Iwaszkiewicza

autor: paulinaturynska » 18 lip 2015, 19:28

Polecam tego dewelopera, ma bardzo fajne inwestycje. Zielone Wojszyce również bardzo mi się podobają, ciekawa jestem jak będzie się tam mieszkało, bo mieszkania i ceny są bardzo przystępne.

Mayenna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 17 mar 2017, 10:54
Re: Wrocław - ATAL S.A. - Zielone Wojszyce - Iwaszkiewicza

autor: Mayenna » 18 sie 2017, 13:09

A ja z kolei, jeśli chodzi o wrocławskich deweloperów, to mogę ze swej strony polecić firmę "Vantage Development". Kupiłam od nich mieszkanie na osiedlu "Promenady wrocławskie" i jestem naprawdę zadowolona z tej decyzji. Osiedle jest ciche i bezpieczne, wokół park, więc zawsze jak mam ochotę, mogę sobie pospacerować albo pojeździć na rowerze. Deweloper zadbał też o to, aby na osiedlu mieściło się centrum handlowo-usługowe. Teraz stawiają budynek "LoginCity". Tutaj - https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe/grabiszynska/opis.html możecie więcej poczytać o tej inwestycji. Ja tymczasem uciekam z forum.

draczek
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 03 lut 2016, 8:28
Re: Wrocław - ATAL S.A. - Zielone Wojszyce - Iwaszkiewicza

autor: draczek » 24 paź 2017, 7:46

Ładne miejsce ale chyba wolę Nowe Miasto Różanka tego dewelopera, bardziej mi odpowiada lokalizacja a samo osiedle też jest bardzo ciekawie zaprojektowane


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów