Czy warto kupować rolety do okien dachowych ?

Okna dachowe zaskakują innowacyjnością rozwiązań i wielkim wyborem zarówno samych okien, jak i akcesoriów okiennych. Poznaj rodzaje okien dachowych dzięki profesjonalistom z firmy Fakro.

Moderator: FAKRO

tyga33
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 644
Rejestracja: 21 kwie 2015, 8:01
Re: Czy warto kupować rolety do okien dachowych ?

autor: tyga33 » 11 sty 2016, 15:03

Wszystkie dekoracje okienne, czyli rolety materiałowe, rolety dzień noc, plisy, verticale czy moskitiery ma firma fratero.pl, z którą możesz się umówić dodatkowo na bezpłatny pomiar, przy którym wyjaśnią ci wszystkie wątpliwości. Mam od nich systemy osłonowe w biurze i w domu. Obecnie przymierzam się do zakupu rolet zewnętrznych. Współpracują z dużą ilością producentów, dlatego nie ma problemu z optymalizacją budżetu.

Awatar użytkownika
FAKRO
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 558
Rejestracja: 06 wrz 2006, 14:51
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:
Re: Czy warto kupować rolety do okien dachowych ?

autor: FAKRO » 12 sty 2016, 13:07

Witam,


Decyzja odnośnie wyboru dodatków do okna dachowego należy do Klienta.
Pomimo dostępności na rynku dodatków uniwersalnych zalecam wykorzystać dodatki, które polecają producenci- szczególnie w przypadku okien dachowych.

Warto zastosować sprawdzone rozwiązania aby w przyszłości cieszyć się pełną funkcjonalnością zarówno okien jak również dodatków. Nabywając systemowe rozwiązania możemy być pewni jakości.


Z poważaniem
Konsultant FAKRO

HMB DYNAMIC
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:44
Lokalizacja: Starachowice
Kontaktowanie:
Re: Czy warto kupować rolety do okien dachowych ?

autor: HMB DYNAMIC » 30 mar 2016, 5:57

Jeśli chodzi o rolety do okien dachowych to warto zainwestować tylko w oryginalne produkty. Czy to fakro czy velux oryginały pasuje po prostu idealnie, rzemielśnicze niestety nie. Wiele razy do nas dzwonią ludzie którzy kupili zamienniki, które miały pasować, a oczywiście nie pasują. Bo a to pomiar źle zrobiony, a to coś odstaje, a to prowadnice źle przylegają.
Tym bardziej to dziwi że ceny oryginałów nie są aż tak bardzo wygórowane w stosunku do zamiennika. Sprawdźcie naszą ofertę oryginalnych rolet Fakro
https://dachy-okna.pl/rolety-wewnetrzne-fakro.html

Awatar użytkownika
Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Czy warto kupować rolety do okien dachowych ?

autor: Tomek5 » 30 mar 2016, 12:56

My zastanawialiśmy się na roletami ale ostatecznie zdecydowaliśmy sie na plisy. Zamawialiśmy je w sieci. Na początku nie braliśmy tego pod uwagę ale odwiedziliśmy naszych znajomych. Mieli w oknach plisy, wykonanie nam sie podobało. Okazało się,ze zamówili online. Konkretnie w tym sklepie:
http://www.plisa.sklep.pl/

Również postanowiliśmy tam kupić. Rolety nie były drogie a przyszły wykonane bardzo porządnie.

aleks.niz
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 01 sie 2017, 8:52
Re: Czy warto kupować rolety do okien dachowych ?

autor: aleks.niz » 09 sie 2017, 8:35

Mam u siebie rolety dachowe Vivo od firmy z Krakowa. Konkretnie http://najtanszewewszechswiecie.pl. Nazwa marki zgadza się z rzeczywistością ;) Faktycznie ceny nie do pobicia, a jeszcze przy większym zamówienia miałem jakieś pole do negocjacji. Roleta dachowa o tyle dobra, że jest system stabilizacji, dobrze przylega do okna, nie ma absolutnie żadnych prześwitów w materiale. To była dla mnie priorytetowa sprawa.

kalak21
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2017, 9:59
Re: Czy warto kupować rolety do okien dachowych ?

autor: kalak21 » 09 sie 2017, 10:00

według mnie na pewno warto

________________________________
POŻYCZKA ONLINE

saganek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 23 lut 2015, 19:18
Re: Czy warto kupować rolety do okien dachowych ?

autor: saganek » 12 sie 2017, 13:38

Rzecznik Fakro ma rację. Zdecydowanie dużo lepiej jest kupić np. markizę od razu w komplecie z oknem, wtedy jak jest montaż to monter ogarnia kompleksowo temat i nie trzeba gdzieś tam łazić, szukać tych markiz potem. Jest to po prostu wygodniejsze.
always the sun

koooza
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 23 lut 2015, 19:22
Re: Czy warto kupować rolety do okien dachowych ?

autor: koooza » 14 sie 2017, 12:28

saganek pisze:Rzecznik Fakro ma rację. Zdecydowanie dużo lepiej jest kupić np. markizę od razu w komplecie z oknem, wtedy jak jest montaż to monter ogarnia kompleksowo temat i nie trzeba gdzieś tam łazić, szukać tych markiz potem. Jest to po prostu wygodniejsze.

Pewnie i można kupić oddzielnie, ale za jednym razem to na pewno oszczędność czasu i kasy też. Na jednym montażu wszystko jest zakładane i koniec. 2x nie trzeba wołać fachowców.

saganek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 23 lut 2015, 19:18
Re: Czy warto kupować rolety do okien dachowych ?

autor: saganek » 15 sie 2017, 10:23

koooza pisze:
saganek pisze:Rzecznik Fakro ma rację. Zdecydowanie dużo lepiej jest kupić np. markizę od razu w komplecie z oknem, wtedy jak jest montaż to monter ogarnia kompleksowo temat i nie trzeba gdzieś tam łazić, szukać tych markiz potem. Jest to po prostu wygodniejsze.

Pewnie i można kupić oddzielnie, ale za jednym razem to na pewno oszczędność czasu i kasy też. Na jednym montażu wszystko jest zakładane i koniec. 2x nie trzeba wołać fachowców.


Ja tam wolę za jednym razem załatwiać takie rzeczy. Kupisz raz, masz spokój i tyle.
always the sun

maxmaj
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 31 sty 2018, 21:50
Re: Czy warto kupować rolety do okien dachowych ?

autor: maxmaj » 26 lut 2018, 1:37

Oczywiście, że warto. Ja nie mogę usnąć gdy pokój nie jest całkowicie zaciemniony, rolety które mam od https://roletyleczycki.pl/, sprawdzają się świetnie, nie wyobrażam sobie mojego snu gdyby ich nie było.

danielewicz555
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 lut 2018, 10:42
Re: Czy warto kupować rolety do okien dachowych ?

autor: danielewicz555 » 27 lut 2018, 10:49

Dodatki od producenta powinny się sprawdzić w tym przypadku, tak jak pisze Fakro.

mary2018
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 19 mar 2018, 9:38
Re: Czy warto kupować rolety do okien dachowych ?

autor: mary2018 » 19 mar 2018, 10:14

Myśle, że jak najbardziej warto. Nie dość, że osłaniają od słońca to zmniejszają temperaturę w pokoju! ceny jak od producentów i szeroki wybór produktów http://blindi.pl/

Hanna0012
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 05 kwie 2018, 21:23
Re: Czy warto kupować rolety do okien dachowych ?

autor: Hanna0012 » 22 sie 2018, 17:02

Oczywiście,że rolety dachowe wewnętrzne są w domu potrzebne ! To one w końcu minimalizują dopływ gorąca. Według mnie nie ma się nad czym zastanawiać

Tomek320
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 13 lip 2017, 14:44
Re: Czy warto kupować rolety do okien dachowych ?

autor: Tomek320 » 03 wrz 2018, 20:47

Moim zdaniem warto! Chronią przed słońcem w upalne dni

ger1wazy
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 wrz 2018, 5:27
Re: Czy warto kupować rolety do okien dachowych ?

autor: ger1wazy » 05 wrz 2018, 5:37

Każdy, do kogo rano albo przez cały dzień zagląda przez okno słońce a na dodatek mamy pod nim łóżko z pewnością zgodzi się ze mną, że rolety https://oknaprestige.eu/rolety/ to dobry pomysł. Czy oryginalne czy robione na zamówienie, wybór należy do was. Te robione na zamówienie często są dużo lepsze od oryginalnych. Nie kupujcie tylko tych najtańszych z supermarketów na okna dachowe w ogóle się nie sprawdzają.
Ostatnio zmieniony 26 mar 2019, 9:37 przez ger1wazy, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Okna dachowe Fakro”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów