Białe meble w pokoju dziecka

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

shore
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 24 cze 2015, 22:48
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: shore » 15 lis 2015, 14:28

mój syn ma białe meble, żoona sama je odrestaurowała, ściany szare z recznie namalowanym drzewem od podłogi po sufit, na drzewie dosłownie kilka liści mocno zielonych, taki bardzo żywy passtelowy kolor, do tego sowa siedząca na gałęzi, wszystko ręcznie malowane, piękne. Dodatki w postaci lampki, naklejek, i oczyszczacza powietrza z avans.pl dodaje urok całości, jest schludnie i nowocześnie,białe meble pasują idealnie

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: Jans » 17 lis 2015, 9:26

Myślę, że ładnie się prezentują takie meble sosnowe - http://meblezych.pl/ . Są wykonane z litego drewna, więc z pewnością będą to solidne i wytrzymałe meble. Jeżeli chcecie to możecie przejrzeć sobie ich ofertę.

aearcan17
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2015, 6:41
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: aearcan17 » 18 lis 2015, 6:44

My mamy w pokoju córeczki białe meble i bardzo ładnie kontrastują z dość ciemnym różem na ścianach :)

joannam82
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 17 kwie 2013, 15:19
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: joannam82 » 19 sty 2016, 22:30

W dziecięcym pokoju raczej widzę kolory bardziej żywe, świat dziecka powinien być barwny, więc pomysł z meblami w białym kolorze uważam za kiepski. Meble kolorowe, choć też bez przesady, żeby nie było efektu "oczopląsu".
Szukających kolorowych mebelków odsyłam na stronę http://artbo.pl/lozeczka-dzieciece.html


Obrazek

KlamkiOutlet
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 13 sie 2015, 12:09
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: KlamkiOutlet » 21 sty 2016, 11:40

Białe meble w pokoju dziecka,faktycznie mogą się nie sprawdzić,lepiej postawić na bardziej żywe kolory z ciekawymi dodatkami jak fototapeta na ścianie czy naklejki. To zda egzamin.

michaal85
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 534
Rejestracja: 15 gru 2014, 13:06
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: michaal85 » 21 sty 2016, 14:15

Tez tak uwazam. Kolorowe są weselsze a przy tym bardziej praktyczne

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: Dżasmina » 21 sty 2016, 15:13

To jest bardzo fajny moty takie meble. Do takich można dostosować praktycznie dowolny kolor ścian bo jest taki uniwersalny. Każdy kto ma jednak wątpliwości może sobie znaleźć w internecie strony z gotowymi inspiracjami albo programy, w których samemu można pobawić się w projektanta. Ja tak zrobiłam jak pomagałam siostrze urządzić pokój dla malucha i zastanawiałyśmy się nad właściwym rozmieszczeniem mebli dla dzieci, tak żeby wszystko miało ręce i nogi. Bardzo przydatne są takie programy, naprawdę.

HaDwao
Aktywny
Aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 16 paź 2015, 10:54
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: HaDwao » 29 sty 2016, 14:00

To racja,kolorowe meble są nie tylko weselsze,ale i łatwiej będzie dopasować do nich kolorystykę podłogi czy ścian,do bieli nie zawsze wszystko pasuje,nie wspominając już o nadmiernej monotonii.

Wodecky
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 30 sty 2016, 0:28
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: Wodecky » 30 sty 2016, 1:14

A mnie się takie meble podobają. Nawet w całym mieszkaniu. Jasne meble w stylu francuskim czy prowansalskim. Fajna sprawa.

kurczefelek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 15 mar 2014, 12:31
Lokalizacja: Wawa
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: kurczefelek » 31 sty 2016, 23:24

Białe meble można pięknie ozdobić, wykorzystując dodatki w postaci lamp, poduch czy ramek itp. Super dekoracje do pokoju dziecka znajdziesz m. in. w sklepie http://lampsandco.pl, zwłaszcza lampy robią wrażenie :)

krysiu
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 16 paź 2015, 10:02
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: krysiu » 02 lut 2016, 14:55

jak dla mnie pokój może mieć białe meble, ale jeśli inne elementy, czyli ściany pościele są kolorowe, książki, porcelana dla dzieci, maskotki, fajny design może wyjść :) nie ma jednak co przesadzać, odrzucają mnie takie przekombinowane projekty z księżniczkami itp. Dziecku może się podobać, ale szybko pewnie się znudzi, potem znów wydawanie pieniędzy, a traktowanie dzieci "dziecinnie" nie jest dobre wg. mnie :)

Kamil112
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 14 kwie 2016, 9:23
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: Kamil112 » 15 kwie 2016, 7:31

Urządzają pokój syna również zastanawiałem się nad biały mi meblami, bo są praktyczne. Gusta się zmieniają a biały kolor będzie zawsze uniwersalny. Ostatecznie jednak postanowiłem wybrać bardziej żywe kolory, do czego się przekonałem po przejrzeniu oferty http://meblowy24.pl/pokoj-dzieciecy-i-mlodziezowy.html. Żywe kolory są przyjemniejsze dla oka, a w najgorszym wypadku, jeśli za kilka lat kolor y się synowi znudzą, to można meble okleić innym kolorem, lub nawet wymienić :)

joannam82
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 17 kwie 2013, 15:19
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: joannam82 » 05 sie 2017, 10:04

Osobiście wybrałabym coś w żywszej kolorystyce, biały pokój dziecka wygląda ładnie, ale jest monotonny, ciekawsza będzie burza kolorów jak pokazano tutaj [więcej o blogu na PW]

Awatar użytkownika
piciu987
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 04 sie 2017, 7:45
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: piciu987 » 08 sie 2017, 10:27

Białe meble szybko się brudzą :evil: Raczej odradzałbym takie meble do pokoju dziecięcego. Moja zona swego czasu wybrała sosnowe i służa do dzis :) Czyli już 7 lat :mrgreen: ilez przetrwały te meble :mrgreen:

Andrzej1456
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 26 sty 2015, 11:09
Re: Białe meble w pokoju dziecka

autor: Andrzej1456 » 10 sie 2017, 13:48

Białe meble dobrze komponują się ze wszystkimi kolorami na ścianach. Można więc w łatwy sposób dopasować je do każdego pomieszczenia. Weźmy na przykład takie mebelki jak te https://www.meblik.pl/kolekcje/meble-mlodziezowe/. Fajnie się prezentują. Jednak to wszystko jest kwestią gustu :)


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów