Blachodachówka na lata

Jak dobrać właściwe izolacje do ocieplenia dachu, jaki materiał izolacyjny wybrać? Wełna mineralna a może styropian?

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Blachodachówka na lata

autor: Redakcja » 18 lip 2017, 20:04

Blachodachówka jest idealną propozycją dla dachów stromych. Dlaczego? Blachodachówka na lata >>
Redakcja

Moniks
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 13 lut 2017, 19:02
Blachodachówka na lata

autor: Moniks » 18 lip 2017, 20:04

blachodachówka http://www.budmat.com/pl/produkt/aria-5 jest godna polecenia. wygląda świetnie, jest trwała i naprawdę trwała!

Awatar użytkownika
Ruukki Dachy
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2017, 10:29
Re: Blachodachówka na lata

autor: Ruukki Dachy » 09 sie 2017, 16:01

Jak słusznie w artykule zauważono, blachodachówka to pokrycie przede wszystkim kilkukrotnie lżejsze od pokryć ciężkich, jakimi są dachówki ceramiczne, czy cementowe, co zmniejsza koszt inwestycji i skraca czas realizacji. Dlatego też świetnie nadaje się nie tylko na nowy dach, ale także to doskonały wybór przy remoncie dachu. Warto także zwrócić uwagę na wspomnianą różnorodność profilowań, która umożliwia dopasowanie pokrycia stalowego do rozmaitych kształtów dachu. Przekonajcie się Państwo sami, jak wygodnym i ekonomicznym pokryciem jest blachodachówka. Zachęcamy do zapoznania się z produktami Ruukki na http://www.ruukkidachy.pl

stefan546
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 15 sty 2017, 18:31
Re: Blachodachówka na lata

autor: stefan546 » 09 sie 2017, 17:26

Też uważam że blachodachówka to jeden z najlepszych materiałów zadaszenia.Mają szereg zalet, Są tanie lekkie, dostępne w wielu kolorach. U mnie dobrze sprawdziła się z BTH Import Stal.

Awatar użytkownika
yanes
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 663
Rejestracja: 14 wrz 2008, 20:46
Lokalizacja: Podhale
Re: Blachodachówka na lata

autor: yanes » 09 sie 2017, 18:25

Rynek normalnieje i widać ,że ludzie mając wybór niekoniecznie kupują blachodachówkę. Jej czas już minął, jest duży wybór innych , solidnych pokryć które nic nie muszą udawać a wpadki producentów z gwarancją i materiałem skutecznie ostudziło ludzi do kupowania surogatów.

WojtkowskiDe
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2017, 17:09
Blachodachówka na lata

autor: WojtkowskiDe » 24 paź 2017, 17:11

Chociaż może fanów "blachy" nie jest najwięcej, ale ja przyznaję, że się do nich zaliczam. Przede wszystkim dlatego, że jest łatwa w montażu, tańsza nich dachówka, a na pierwszy rzut oka nie ma zbyt dużo różnic pomiędzy nimi. Ja wybrałem Rialto, poczytałem trochę instrukcji montażu z ich strony, popytałem trochę bardziej doświadczonych kolegów, fachowców i się udało położyć dach samodzielnie.

Sykwa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 06 paź 2017, 13:21
Re: Blachodachówka na lata

autor: Sykwa » 27 paź 2017, 15:01

Ładną blachodachówkę znalazłem na http://www.budmat.com/pl/kategoria/blac ... d-wymiar-2 i zastanawiam się nad nią poważnie. Czy lepsze panele dachowe?

stefan546
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 15 sty 2017, 18:31
Re: Blachodachówka na lata

autor: stefan546 » 27 lis 2017, 11:41

Blacho dachówkę nie powinno kupować tylko na podstawie wyglądu wyglądu, w ten sposób trudno ocenić jej jakość, wiem to z doświadczenia bo sam robiłem zadaszenia domu,jedno ino wiem że dokonałem najlepszego wyboru zamawiając w BTH Import Stal

bastianbob
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2017, 12:39
Blachodachówka na lata

autor: bastianbob » 29 lis 2017, 12:41

Jak blacha ma nam posłużyć przez lata to trzeba wybrać coś porządnego. Nie bez przyczyny nie ma ona za dobrej opinii, bo dużo materiałów jest po prostu słabej jakości. Ja wybrałem Murano od Budmatu. Ma szwedzkie powłoki, więc jakościowo jest na poziomie. Dodatkowo dbam o konserwację, niestety nie jest tak łatwo, że się raz coś położy na dach i już jest spokój. Trochę zabawy jest, ale ja z efektów jestem zadowolony.

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Re: Blachodachówka na lata

autor: Tomko43 » 29 lis 2017, 19:01

Ja nie za bardzo znam się na blachodachowka, dlatego nie mam zamiaru wymieniać żadnego producenta. Jestem zwolennikiem dachówek ceramicznych dlatego ze swojej strony polece model Turmalin jest to dachówka płaska od Braas którą wybrałem na swój dach

stefan546
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 15 sty 2017, 18:31
Re: Blachodachówka na lata

autor: stefan546 » 27 gru 2017, 12:02

Uważam że jeśli materiały są najlepszej jakości to dlaczego nie można podpowiedziec innym skąd je zamawiam, nie wszyscy znają solidnych producentów

eukaliptus4
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2017, 9:01
Blachodachówka na lata

autor: eukaliptus4 » 27 gru 2017, 12:49

miałem taką sytuację jaką miałem, że musiałem odnowić dach na szybki a akurat mi się wtedy nie przelewało. to był mój główny powód dlaczego wybrałem blachodachówkę, bo była tańsza. ale od kilku lat mam ją już na dachu i jest w porządku. kupiłem blachę od budmatu, przyjechała na jednej palecie gotowa do położenia a instrukcja montażu była na ich stronie www więc zamontowałem ja samodzielnie i na tym też trochę oszczędziłem

Awatar użytkownika
Blachy Pruszyński
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 741
Rejestracja: 26 sie 2019, 11:55
Lokalizacja: Sokołów
Kontaktowanie:
Re: Blachodachówka na lata

autor: Blachy Pruszyński » 17 sty 2020, 14:31

Blachodachówki panelowe to produkty idealne na nowe i remontowane dachy, zarówno jedno- i dwuspadowe, jak i o bardzo rozbudowanych połaciach.
Blachodachówki panelowe dostępne są w różnych kolorach, powłokach i kształtach: płaska (np. blachodachówka płaska IRYD Blachy Pruszyński), profilowana (taka jak blachodachówki LOARA czy REN firmy Blachy Pruszyński). Znacznie ułatwia to dobór materiału na dach stylu domu.

Zalety blachodachówek panelowych Blachy Pruszyński:

* prosty i szybki montaż
* ograniczenie odpadów do minimum (nawet przy najbardziej skomplikowanych połaciach)
* dostępność od ręki
* łatwy i bezpieczny transport (pokrycia są starannie opakowane na paletach)
* oryginalne wzornictwo

____________________________________________
Blachodachówki panelowe, Blachy Pruszyński
panelowe_nowosci.jpg
www: https://pruszynski.com.pl/
facebook:
https://www.facebook.com/blachypruszynski/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/blachypruszynski/
youtube: https://www.youtube.com/channel/UCF3iIEaoo1YZlDVE_xXTcQw/videos

faleos
Aktywny
Aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 27 wrz 2015, 21:48
Re: Blachodachówka na lata

autor: faleos » 03 sty 2024, 13:06

Rozwiązaniem jest oczywiście praktyczna dachówka ceramiczna. Tu warto zajrzeć na stronę Klinkierbud. Mają duży wybór dachówek, atrakcyjne ceny, szybko zapewniają dostawę


Wróć do „Dachy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów