Jaki to będzie projekt ? Widział ktoś podobny ?

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
TheMalina
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2016, 13:40
Jaki to będzie projekt ? Widział ktoś podobny ?

autor: TheMalina » 08 paź 2016, 14:33

Witam, oglądałem niedawno dom który mi się strasznie spodobał.

Szukam planu takiego lub podobnego domu, jeżeli widzieliście podobny proszę o linka.
Dodaje załączniki z amatorskim rysunkiem mniej więcej jak wygląda.

Zależy mi na tym projekcie proszę o pomoc.
Pozdrawiam !
Załączniki
piętro 333.png
Poddasze
piętro 333.png (9.4 KiB) Przejrzano 2203 razy
Parter 22222222.png
Parter
Garaż 1111111.png
Garaż
Garaż 1111111.png (10.95 KiB) Przejrzano 2203 razy

soniaR
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2016, 8:48
Re: Jaki to będzie projekt ? Widział ktoś podobny ?

autor: soniaR » 27 paź 2016, 9:04


zu_za
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 63
Rejestracja: 15 lip 2015, 9:23
Re: Jaki to będzie projekt ? Widział ktoś podobny ?

autor: zu_za » 07 lut 2017, 10:34

Większość projektów można w środku dostosować do potrzeb domowników. Z reguły trzeba za to dopłacić ale dla własnej wygody wydaje mi się, że warto.
Fajne projekty, które pewnie da się zaadaptować tak, jakbyś chciał są dostępne na stronie http://www.dominanta.pl/

henio87
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 07 maja 2015, 13:07
Re: Jaki to będzie projekt ? Widział ktoś podobny ?

autor: henio87 » 18 lip 2017, 12:32

Ta firma budowlana zrobi ci identyczny projekt domu

zlotykot
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: Jaki to będzie projekt ? Widział ktoś podobny ?

autor: zlotykot » 18 lip 2017, 16:22

Ja nie zaczęłam jeszcze budowy, bo narzazie jestem na etapie szukania odpwiedniego projektu,ale właśnie te od [MGProjekt], bardzo mi się podobają.Sprawdz sobie Adres MG Projekt tam na pewno znajdziesz wiele zdjęć z realizacji projektów.

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Jaki to będzie projekt ? Widział ktoś podobny ?

autor: kordoba » 19 lip 2017, 14:48

Ja myślałam o budowie większego domu tj. o powierzchni ponad 160 mkw. Zależy mi na projekcie utrzymanym w stylu regionalnym ale koszta architekta są dosyć wygórowane. Chyba skorzystam więc z koncepcji zakupu gotowego projektu, a w oko wpadł mi chociażby ten: https://www.archido.pl/projekty-domow/7945-saga-3.html . Tylko zamiast dwustanowiskowego garażu wybrałbym miejsce na jedno auto. Co Wy sądzicie o takim projekcie? Warto?

remontujesie
Aktywny
Aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 22 lip 2017, 10:46
Kontaktowanie:
Re: Jaki to będzie projekt ? Widział ktoś podobny ?

autor: remontujesie » 05 sie 2017, 14:17

Bardzo przestronny, miły układ pomieszczeń.

robitkx
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2017, 10:27
Re: Jaki to będzie projekt ? Widział ktoś podobny ?

autor: robitkx » 22 sie 2017, 10:34

Podoba mi się ten układ pomieszczeń! Bardzo fajny! Bez udziwnień, wyglada na praktyczny. A dom jaki planujesz postawić? Z jakim metrażem? Jestem pewien, że architekt dopasuje projekt pomieszczeń do Twoich oczekiwań.

emilii
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 19 wrz 2017, 12:32
Re: Jaki to będzie projekt ? Widział ktoś podobny ?

autor: emilii » 04 paź 2017, 16:54

Ten plan może być wg indywidualnego projektu. Tak, jest to wysoce prawdopodobne że jest to indywidualny ale jak bardzo zależy ci aby wyszukać taki podobny to spróbuj na portalach gdzie mają tysiące projektów i do tego wyszukiwarke.
Przypomniał mi się od razu ten projekt https://pracownia-projekty.dom.pl/moj_d ... bis_ce.htm
Układ się różni od tego twojego ale kiedyś gdy go zobaczyłam bardzo mi wpadł w oko, taki tradycyjny z okiennicami. Tylko że my akurat się na niego nie zdecydujemy bo nie możemy mieć piwnicy. Nie planujemy wybierania wody a tak pewnie by było na naszej działce gdybysmy wybrali projekt z piwnicą. Jeszcze szukamy.


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

Gotowe projekty domów