Oczko Halogenowe

Aranżacja wnętrz to także odpowiednie światło. Prawidłowe rozmieszczenie oświetlenia w pomieszczeniach mieszkalnych jest bardzo istotną kwestią. Sprawdź jakie oświetlenie będzie najlepsze do Twojego wnętrza.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

MorsuS
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2017, 7:45
Oczko Halogenowe

autor: MorsuS » 04 sie 2017, 8:36

Witam,
Piszę tutaj w sprawie konkretnego oczka halogenowego, niestety producent nie umieścił swojej nazwy na produkcie, również na kartonie nie ma wzmianki o nim.

https://i.gyazo.com/ebf4f2499eb7acf36748387ec8d569d3.jpg

Niestety po wrzuceniu zdjęcia na hosting, jakość została zniekształcona (przez konwersję ze strony gyazo), dlatego żeby rozwiać wszelkie wątpliwości zapiszę jeszcze raz wszystkie wymiary:

czerwony: 84-85 mm
zielony: 73-75 mm
żółty - 3-4 mm
niebieski - 25-30mm

Najważniejszym elementem jest owa otoczka przy otworze do żarówki, który podkreśliłem czerwonym kolorem. Ostatnio w sklepie kupiłem oczko o takich samych wymiarach, ale właśnie ta otoczka była strasznie wąska.

Po wielu poszukiwaniach po różnych serwisach aukcyjnych, sklepach budowlanych, postanowiłem, że napiszę tutaj, może ktoś rozpozna ten produkt. Aczkolwiek nie spodziewam się cudów :)


Pozdrawiam oraz życzę udanego dnia.

EDIT:
Dodam, że całość jest z mosiądzu.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2017, 13:02 przez MorsuS, łącznie zmieniany 1 raz.

gosc123456
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2017, 8:45
Re: Oczko Halogenowe

autor: gosc123456 » 04 sie 2017, 11:51

Wiele typów oczek halogenowych mają na sprzedaż w tym sklepie: mlamp.pl podsyłam link do ich propozycji : [przekierowanie nieaktywne] Może uda Ci się znaleźć to właściwe, a jeśli nie to może warto napisać do pracowników sklepu, na pewno chętnie doradzą, sama korzystałam z ich usług i bardzo mi pomogli.

MorsuS
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2017, 7:45
Re: Oczko Halogenowe

autor: MorsuS » 04 sie 2017, 13:02

No niestety, przejrzałem stronę, którą przesłałeś i nie znalazłem poszukiwanego przedmiotu :(
Czekam na dalsze propozycje forumowiczów.

Fertom
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2017, 10:21
Re: Oczko Halogenowe

autor: Fertom » 23 sie 2017, 10:23

Brilum, ekoled, spróbuj na takich stronach poszperać.


Wróć do „Oświetlenie wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów