monitoring a przycinanie obrazu

Rozwój technologii pozwala nam żyć łatwiej i bezpieczniej. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rozwiązań, które sprawiają, że nasz dom czy mieszkanie stanie się przytulny, komfortowy, elegancki i przede wszystkim praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

koragreg
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 10 maja 2007, 20:09
monitoring a przycinanie obrazu

autor: koragreg » 08 lip 2017, 11:36

Witam
ostatnio sporo słyszy się o monitoringu i w związku z tym mam pytanie.
Jaki (który) program rejestrując obraz ma funkcję która umożliwia wycinanie (obcinanie ) nagrywanego obrazu. Np. monitoring placu na działce gdzie kamera swoim obiektywem może zahaczyć o działki sąsiednie - i tą część można programowo już przy nagrywaniu usuwać tylko nie wiem jaki program ma takie funkcje.

REDON33
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 01 sie 2017, 7:11
Lokalizacja: http://akademiaelektryka.pl
Re: monitoring a przycinanie obrazu

autor: REDON33 » 01 sie 2017, 7:20

W większości dobrych rejestratorów jest opcja tzw. masek prywatności, które można ustawić podczas konfiguracji rejestratora.

Jans
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 22 sty 2015, 15:12
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:
Re: monitoring a przycinanie obrazu

autor: Jans » 02 sie 2017, 10:27

Warto zwrócić się do profesjonalnej firmy zajmującej się montażem monitoringów oraz serwisem. Uważam, że godną polecenia ofertę znajdziecie na http://deltavideo.pl/ . Zobaczcie sami szczegóły dostępnej u nich oferty .

Luxsor
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 12 mar 2018, 12:43
Re: monitoring a przycinanie obrazu

autor: Luxsor » 12 mar 2018, 13:43

Akurat dobry i sprawdzony serwis monitoringu także wyjdzie tutaj korzystnie, akurat tym się zajmujemy więc będziemy w stanie pomóc. Sprawdź w pierwszej kolejności czy rejestrator jest poprawnie skonfigurowany.

Lobont
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 13 gru 2022, 19:29
Re: monitoring a przycinanie obrazu

autor: Lobont » 29 sty 2024, 5:25

Ostatnio odkryłem pasjonujący tekst, który poświęcony jest edytorom graficznym oraz ich rozmaitym odmianom. Czytanie tego artykułu nie tylko dostarczyło mi nowych informacji na temat programy do edycji obrazu, ale także skłoniło mnie do refleksji nad ewolucją i znaczeniem edytorów graficznych w dzisiejszym świecie wizualnej komunikacji. Odkrycie tak bogatego zakresu możliwości było dla mnie prawdziwą inspiracją.


Wróć do „Dom inteligentny, dom bezpieczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów