Venturo Investor - opinie

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

dr Anna Zimna
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2017, 12:14
Venturo Investor - opinie

autor: dr Anna Zimna » 18 kwie 2017, 12:29

Dzień Dobry

W najbliższym czasie planuję przeprowadzkę do Krakowa i poszukuję mieszkania w bliźniaku lub szeregówce. Czytam różne fora internetowe i szukam dobrego dewelopera. Co myślicie o firmie Venturo Investor? Dotychczasowe opinie jakie znalazłam w internecie są dość dobre, czy ktoś stąd miał coś do czynienia z nimi? Proszę o komentarze i opinie

Franciszek Tokarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:08
Re: Venturo Investor - opinie

autor: Franciszek Tokarz » 04 maja 2017, 16:17

Witam.
Też kiedyś stanąłem przed problemem wyboru dewelopera i ostatecznie zdecydowałem się na firmę o której Pani pisze. Była to niełatwa decyzja w świetle afer ze znikającymi deweloperami zwłaszcza że kupiłem de facto dziurę w ziemi z wizją przyszłego domu. Muszę jednak przyznać że miałem szczęście. Firma okazała się rzetelna a wszystkie etapy prac postępują według harmonogramu. Venturo Investor buduje obecnie kameralne osiedle wolnostojących domów jednorodzinnych w Krzeszowicach a ja jestem szczęśliwym posiadaczem jednego z nich. Jedyne czego żałuję to dobór materiałów. Na etapie negocjacji ceny szukając oszczędności wybrałem opcję tańszych rozwiązań czego już nie zmienię.
Podsumowując firma sprawdzona i godna zaufania.

MarKow59
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 05 kwie 2017, 22:19
Re: Venturo Investor - opinie

autor: MarKow59 » 22 lip 2017, 10:44

W Krakowie i okolicach jest to dość znana firma. Z tego co się orientuję budują dość sporo ale mniejszych projektów jak miniosiedla, czasem nawet pojedyncze domy na zlecenie. Na pewno nie jest to taka typowa deweloperska masówka byle więcej wcisnąć. Wiem bo dwóch znajomych się u nich pobudowało po sąsiedzku, mówili że dość drogo ale jakość warta swojej ceny.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów