Rzeczoznawca

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Pchelka12
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 02 mar 2017, 13:59
Rzeczoznawca

autor: Pchelka12 » 30 maja 2017, 11:23

Korzystaliście kiedyś z usług rzeczoznawcy? Czy taki specjalista faktycznie pomaga w podejmowaniu najkorzystniejszych decyzji finansowych? Jak zweryfikować jego usługi?

piotrneter
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2017, 10:37
Re: Rzeczoznawca

autor: piotrneter » 30 maja 2017, 11:24

Osobiście nie korzystałem, ale znajomi tak i chwalą te usługi. Trzeba jedynie trafić na specjalistę.

LukasMalina
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 71
Rejestracja: 21 kwie 2015, 14:18
Re: Rzeczoznawca

autor: LukasMalina » 19 lip 2017, 7:44

Moja znajoma korzystała z usług rzeczoznawcy wyceniał jej z tego co pamiętam małe mieszkanie w centrum Krakowa. Przyjechał obejrzał i w parę minut powiedział jej co i jak , że dużo zależy w jakim stanie i jakiej lokalizacji znajduję się nieruchomość i była zadowolona z usługi. To namiar http://www.kalbarczyk-rzeczoznawcy.pl/

Daniel4321
Aktywny
Aktywny
Posty: 116
Rejestracja: 17 paź 2017, 10:17
Re: Rzeczoznawca

autor: Daniel4321 » 25 paź 2017, 15:14

Zdecydowanie warto skorzystać z usług tego typu. Tyczy się to przede wszystkim osób, które posiadają jakiekolwiek problemy z nieruchomościami oraz ich wyceną - polecam rzeczoznawcę majątkowego i budowlanego J.P. PRAXIS. Moje mieszkanie zostało poddane fachowej i rzetelnej analizie techniczno-ekonomicznej.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FB ext hit [Bot], Yandex [Bot] i 13 gości

Gotowe projekty domów