Zabudowa poddasza łączenie profili CD z UD.

Jeżeli chcesz zaadaptować swoje poddasze to koniecznie musisz znać wszystkie aspekty, z jakimi możesz się spotkać przy remoncie poddasza. Oprócz tego w tym dziale poznasz pomysły innych na aranżacje tego pomieszczenia.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

derbyderby
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2017, 21:09
Zabudowa poddasza łączenie profili CD z UD.

autor: derbyderby » 18 lip 2017, 21:20

Witam,
Pytanie pewnie banalne, ale nie umiem sobie z tym poradzić.... . Skos ma 5m długości i ma zostać zabudowy plytami Gk, wieszaki grzybki są już na miejscu, płyty GK mają się łączyć ze ścianami otynkowanymi więc montuję profile przyścienne UD (odległość wieszaka od ścianki ponad 30cm). Profile CD, które łączę mają osateczną długość 4,98m. Jak je najprościej włożyć do profili UD ? mam przyciąć profil CD do długości skosu odjąć szerokośc profila i tylko lekko wsunąć ? czy jest na to jakaś inna metoda?

Ponadto pytanie: czy w przypadku gdy nie wkleiłem paroizolacji pod profil UD, zanim go zamontowałem oznacza: rozbierz szkielet, zdejmij wełnę i zrób to jak należy ? czy jest jakiś inny sposób ? łączenie płyty ze ścianą będzie połączeniem ślizgowym.

Pozdrawiam

Wróć do „Poddasze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów