Dobra firma

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

a luz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2013, 13:42
Dobra firma

autor: a luz » 20 lut 2013, 14:28

Witam. Chętnie polecę naprawdę dobrą firmę budowlaną: Rosłan Dom. W 2012 wybudowali mi dom w Złotokłosie. Wcześniej miałem dwie inne ekipy ale dopiero Rosłan podołał. Wiadomo, jak na każdej budowie pojawiały się małe problemy lecz były one rozwiązywane na bieżąco. Nie mam żadnych zastrzeżeń. POLECAM. Namiar na firmę: www.roslandom.pl

1922aniusia1922
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2013, 23:02
Lokalizacja: oswiecim
Re: Dobra firma

autor: 1922aniusia1922 » 24 lut 2013, 23:11

u mnie wlasnie skonczyla firma z okolic oswiecimia JOKER tak sie nazywaja sa naprawde porządku i praca jaka wykonali (elewacja) naprawde super nie mam zastrzerzen polecam z calym przekonaniem

mrw111
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 13 gru 2010, 19:23
Re: Dobra firma

autor: mrw111 » 11 mar 2013, 21:35

Jeśli chodzi o osoby godne polecenia to na pewno taką jest hydraulik z Warszawy - Dariusz Wyrzykowski. Przystępne ceny i fachowa obsługa. Więcej na jego stronie internetowej
www.http://warszawa-hydraulik.pl/

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: Dobra firma

autor: Enerbau » 12 mar 2013, 6:27

Coś mi tu wygląda na to, że kolega zajmuje się tylko reklamowaniem zaprzyjażnionych firm :evil:
Czyżby jakaś nowa forma działalności gospodarczej na forum? :wink:

stasstec_77
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 03 kwie 2014, 8:57
Re: Dobra firma

autor: stasstec_77 » 08 gru 2014, 20:17

Jeśli ktoś dobrze pracuje, to czemu nie polecić jego usług? Nie widzę w tym nic dziwnego. Ja korzystałem przy budowie domu i wykończeniu z usług firmy http://www.pbhcezar.pl/ - zleciłem dużą robotę, więc można było się dogadać odnośnie ceny. Fajnie, bo wszystko robił jeden wykonawca.

movmov
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 31 paź 2014, 21:19
Re: Dobra firma

autor: movmov » 31 gru 2014, 1:14

Sporo firm można też znaleźć na zbudujmy to: http://www.zbudujmyto.pl/ tam macie przede wszystkim całą gotową bazę i firm i fachowców więc warto mieć to zawsze pod ręką. Jeżeli chodzi o firmy budujące domy najlepiej brać te z polecenia i sprawdzone, bo jak się już raz wtopi ze złą firmą to masakra.

robertgrab80
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2017, 11:18
Re: Dobra firma

autor: robertgrab80 » 19 kwie 2017, 11:25

Szukam informacji właśnie na temat tej firmy, i jestem praktycznie zdecydowany, ale muszę mieć pewność 100%. Z tego co czytam firma chyba przekształciła się na jakąś inną nazwę lub coś - Roslan Dom Design, czy to ta sama firma ? Proszę o odpowiedź. A jeśli ktoś miał jeszcze z nią na przestrzeni roku budowę to proszę o info.również na maila : robertgrab80@wp.pl

Pozdrawiam Robert

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Dobra firma

autor: lideropinii » 19 kwie 2017, 15:20

Jeśli interesuje Was na rynku mazowieckim nie tylko samo wykończenie (fachowe i profesjonalne), ale też kompleksowo projekt i aranżacja, poniższy link na pewno okaże się pomocny.

[więcej informacji poprzez PW]
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Aldonka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 14 mar 2017, 10:34
Re: Dobra firma

autor: Aldonka22 » 21 kwie 2017, 9:10

Często poszukuję sprawdzonej osoby w danej dziedzinie i nie jest łatwo takową znaleźć, także wg. mnie takie tematy są potrzebne.
Od siebie mogę polecić genialną projektantkę wnętrz, link: www.woprojekt.pl znajdującą się w Krakowie

Lanss
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 15 sty 2017, 22:35
Re: Dobra firma

autor: Lanss » 11 maja 2017, 11:38

Jeżeli chodzi o projekty i aranżację mieszkań i domów to polecam firmę http://morphostudio.pl Potencjał finansowy i logistyczny, szerokie doświadczenie oraz posiadanie profesjonalnych zespołów złożonych z grup projektowych, budowlanych i wykończeniowych, pozwala im spełnić każde życzenie i gusta każdego klienta. Firmę wyróżnia dokładność i bezbłędną realizacją każdego szczegółu.

babette
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 25 cze 2017, 10:56
Re: Dobra firma

autor: babette » 02 lip 2017, 16:05

Bardzo dobre opinie czytałam o firmie DMD Budownictwo i okazało się, że także moim znajomym budowali dom - również są bardzo zadowoleni. Jak widać za dobrym wykonawcą idzie dobra sława (podobnie jak za złym ta niechlubna ;)). Z tego co mówił mi znajomy - zresztą polecał tę ekipę także nam, gdyż przymierzamy się do nowej inwestycji - firma jest terminowa, rzetelna i zajmuje się tematem budowy kompleksowo, pod klucz. Dla osób takich jak my, które mają niewiele czasu na co dzień, aby pilnować budowy, taka współpraca to ideał :)

Askorpdomy
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 19 maja 2017, 8:34
Re: Dobra firma

autor: Askorpdomy » 18 lip 2017, 13:53

Jeżeli chodzi o budowę domów to polecam zajrzeć na naszą stronę AskorpDomy - oferujemy budowę domów jednorodzinnych, pasywnych oraz murowanych.

Mirek43
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 23 maja 2017, 10:05
Re: Dobra firma

autor: Mirek43 » 30 sie 2017, 7:19

Od siebie polecam firmę z okolic Szydłowca na Mazowszu http://solidneinstalacje.pl/ to prawdziwi fachowcy, godni zaufania.

mpirog
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 wrz 2017, 19:40
Re: Dobra firma

autor: mpirog » 01 wrz 2017, 20:40

Witam,

Poszukuję ekipy budowlanej w okolicach Lublina.

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: Dobra firma

autor: Arinue » 23 mar 2018, 9:44

No własnie z tymi firmami budowalnymi to różnie bywa. Ja sam sie kilka razy zawiodłem i chcę teraz założyć swoją :) Czytam sobie różne wskazówki, między innymi o rejestracji znaku towarowego https://nazwane.pl/co-warto-wiedziec-o- ... o/53,17,16


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów