Jak sprawdzają sie metalowe domki na narzędzia?

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Albina07
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 29 sie 2012, 8:28
Jak sprawdzają sie metalowe domki na narzędzia?

autor: Albina07 » 11 sie 2014, 11:07

Jak sprawdzają sie metalowe domki na narzędzia?
Złodziej się nie przebije?
Ogrodowe tango;)

tom7878
Aktywny
Aktywny
Posty: 165
Rejestracja: 18 lip 2013, 16:29
Re: Jak sprawdzają sie metalowe domki na narzędzia?

autor: tom7878 » 12 sie 2014, 9:54

Widziałem dzisiaj metalowe domki na narzędzia na Ogrodosfera i wyglądają na solidne. Nie sądzę by złodziej się przebił. Poza tym zawsze możesz zainwestować w alarm lub jakieś inne zabezpieczenia. My narzędzia trzymamy w garażu, który jest niezamknięty i do tej pory nic nie zniknęło. Moim zdaniem nie ma co panikować.

nata23
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 28 mar 2014, 15:59
Lokalizacja: Polska
Re: Jak sprawdzają sie metalowe domki na narzędzia?

autor: nata23 » 11 wrz 2014, 14:23

spokojnie, teraz to masz cały system zabezpieczeń i nie powinno byc z tym problemu, bo nawet jeśli trafi ci sie działkowy włamywacz, to prędzej go usłyszysz niż się do czegoś dobierze ;) wiadomo, alarm można podpiąć dodatkowy, czy coś, ale z gruntu nie wydaje mi się, by były z tym problemy. Sasiedzi mają taki kontener biurowy zaaranzowany jako domek - www.polkont.pl/katalog/kontenery/biurow ... itarny-pb3 i nie słyszałam,by się skarżyli na jakies nieprzyjemne sytuacje, a stoi juz dość dlugo.

andrzej.dobrzeń
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 06 maja 2017, 14:29
Re: Jak sprawdzają sie metalowe domki na narzędzia?

autor: andrzej.dobrzeń » 06 maja 2017, 20:08

Dla osób i firm z okolic Wrocławia polecam MobilneKontenery,pl - oferujące kontenery biurowe, na wynajem i sprzedaż. Duży wybór używanych oraz odnowionych kontenerów.

Rszmicio
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 31 sie 2016, 9:03
Re: Jak sprawdzają sie metalowe domki na narzędzia?

autor: Rszmicio » 17 maja 2017, 6:42

Szczerze mówiąc to do mnie nie przemawiają metalowe domki na narzędzia, polecam skupić się na tradycyjnych drewnianych, które są zarówno solidne jak i stanowią o pięknej ozdobie w każdym ogrodzie.

karolek256
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 10 lip 2016, 14:32
Re: Jak sprawdzają sie metalowe domki na narzędzia?

autor: karolek256 » 17 maja 2017, 8:46

Widziałem w necie przykłady metalowych domków - jak dla mnie średnia opcja, mam kontakt z działkowiczami, bywam w okolicy, gdzie jest dużo domów jednorodzinnych z ogrodami i jeszcze nigdzie nie widziałem narzędziaka z blachy. Myślę, że jednak drewniany ma więcej uroku (niby nie tylko ten wymiar chodzi, ale jednak jakoś ten metal nie mówi do mnie). Natomiast część osób obawia się o wytrzymałość domków drewnianych. Jeśli są z porządnego materiału i użyto łączników z eArmet czy innego sensownego źródła, to raczej nie ma ryzyka problemów. Czasami cały szkopuł tkwi w niewłaściwym montażu takiego domku, który jest chybotliwy. Można też kupić gotowca do postawienia, ale wtedy już w ogóle nie wiemy, czym to połączono i jak długo wytrzyma.

Rszmicio
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 31 sie 2016, 9:03
Re: Jak sprawdzają sie metalowe domki na narzędzia?

autor: Rszmicio » 10 lip 2017, 10:57

Poniekąd masz rację, dla wielu osób największą obawa jest jakości solidność domków drewnianych, moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie bo nawet kupując "gotowca" mamy gwarancję iż nic złego się nie stanie, dodatkowo sami możemy go zaimpregnować jeszcze raz.

Janusz5656
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 13 lip 2017, 20:39
Re: Jak sprawdzają sie metalowe domki na narzędzia?

autor: Janusz5656 » 17 lip 2017, 11:37

jeżeli złodziej ma szansę to nic go nie powstrzyma

BiPiBruk
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2017, 8:18
Re: Jak sprawdzają sie metalowe domki na narzędzia?

autor: BiPiBruk » 17 lip 2017, 15:48

Szczerze nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania. Narzędzia trzymam zamknięte w garażu, ale złodziej jeżeli ma odpowiednio dużo czasu to wszystko sforsuje, ale zapewne jeżeli wybierzesz jakiś bardziej solidny domek na narzędzia to powinno być wszystko w porządku.

Jjacek_0714
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 15 lis 2019, 14:58
Re: Jak sprawdzają sie metalowe domki na narzędzia?

autor: Jjacek_0714 » 23 sty 2020, 7:24

Jak potrzebny jest jakiś niewielki solidy kontener to np można przemyśleć zakup kontenera morskiego 10 DV. Zmieści się tam sporo rzeczy zabezpieczyć tez można go porządnie, ale fakt jak zlodziej będzie chciał się włamać to znajdzie sposób.


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów